Hall of Gods – NETENT

Hall of Gods on menukas NetEnti slotikas, mida pakub miljonitesse eurodesse ulatuvaid Jackpotte ning on just see mäng, mis ühe Pafis mänginud Lõuna-Eesti neiu 2020. aastal hoobilt miljonäriks tegi.

Boonusmäng Jackpot slotikal Hall of Gods

Hall of Gods mängu sisu

3×5 formaadis Hall of Gods loodi 2010. aastal ning võib tunduda seetõttu nii mõnelegi noorele slotisõbrale üsna “vana kooli mänguna”. Samas – maailma suurimaid Jackpotte pakkuv Mega Moolah on veel neli aastat vanem…

Hall of Gods keskmise teoreetilise tagasimakse (RTP) protsent on 95,17% ning mängu iseloomustab pigem keskmisest madalam volatiilsus. Jackpot-slotika kohta on Hall of Godsil võrdlemisi kõrge hitrate, tervelt 37,19%. See tähendab siis seda, et pisut enam kui igal kolmandal keerutusel peaks tulema mingisugune võit.

Hall of Gods on inspireeritud Põhja-Euroopa paganate ja viikingite mütoloogiast, mistõttu ootavad sind selle mängu rullikutel erinevad temaatilised sümbolid ning jumalad nagu Thor, Loki, Freya, Odin ja Idun. Just viimased toovad ka suuremaid võite – mõnel juhul piisab vaid kahest ühel võiduliinil asuvast sümbolist.

Mängu muudavad põnevaks:

1. WILD-id. Need ilmuvad juhuslikult rullikutele 2,3 ja 4 ning laienevad kasvõi ühe võidukombinatsiooni tekkimisel üle kogu rulliku.

2. TASUTA KEERUTUSED. Kolm skätterit annab 10, neli 15 ja viis 20 tasuta keerutust. Tasuta keerutustes ühtegi lisafunktsiooni pole, kuid nende käigus võidetud raha korrutatakse kolmega.

3. BOONUS ehk JACKPOT-MÄNG. See käivitub kolme boonussümboli korral ning toob igal juhul mingisuguse võidu, erakordse õnne korral aga ühe kolmest Jackpotist.

Hall of Gods Jackpot slotika baasmäng, kus on koguni 3 WILD-i laienenud terve rulliku ulatuses

Hall of Gods Jackpotid

Kui pääsed boonusmängu, antakse sulle Thori haamer, millega pead asuma kilpe purustama. Iga kilbi all on mingisugune võit ning kui oled purustanud kolm sama summaga kilpi, siis võidadki täpselt selle summa. Põhimõtteliselt on tegemist kraapekaartidega identse süsteemiga, vaid selle vahega, et tühja boonus ei lähe – mingi võidu saad sa igal juhul.

Lisaks võib kilpide all olla peidus üks kolmest Jackpotist – Mini, Midi ja Mega. Loogika on taas sama – Jackpoti võitmiseks on vaja kolme vastava Jackpoti sümbolit.

⇪ ALUSTA MÄNGU 100-EUROSE BOONUSEGA!Naudi ülikiireid väljamakseid ning kontovaba mängimist

Mini ja Midi pakuvad võimsaid, kuid mitte elumuuvaid võite, Mega Jackpot seevastu on aga kindlasti elumuutev. Seni suurim Jackpot, 7 820 888 eurot võideti 2015. aastal Unibetis, keskmiselt peaks tulema aga kaks Mega Jackpoti aastas. On ääretult hea meel meenutada, et üks võideti just Eestis, seejuures vaid minimaalse, kõigest 20-sendise panusega!

Igast mängija panusest läheb 1% nii mini- kui midi ja koguni 5% Mega Jackpoti. Seega on Hall of Gods igati mõnus slotikas lotovõitude püüdmiseks, pakkudes võrdlemisi lihtsat, kuid samas põnevat mängukogemust.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!