Hall of Gods : Vanakooli slotimäng, mis tegi ühe Lõuna-Eesti neiu hoobilt miljonäriks

Hall of Gods on menukas NetEnti slotikas, mida pakub miljonitesse eurodesse ulatuvaid Jackpotte. Just Hall of Gods tegi 2020. aastal ühe Lõuna-Eesti neiu hoobilt miljonäriks!

Boonusmäng Jackpot slotikal Hall of Gods

Hall of Gods mängu sisu

3×5 formaadis Hall of Gods loodi 2010. aastal ning võib tunduda seetõttu nii mõnelegi noorele slotisõbrale üsna “vana kooli mänguna”. Samas – maailma suurimaid Jackpotte pakkuv Mega Moolah’ on ju veel neli aastat vanem. Mis teha, vanad mänguautomaadid ruulivad tänini!

Hall of Gods keskmise teoreetilise tagasimakse protsent on 95,17% ning mängu iseloomustab pigem keskmisest madalam volatiilsus. Jackpot-slotika kohta on Hall of Gods mängus võrdlemisi kõrge hitrate, tervelt 37,19%. See tähendab siis seda, et pisut enam kui igal kolmandal keerutusel peaks tulema mingisugunegi võit.

Hall of Gods on inspireeritud Põhja-Euroopa paganate ja viikingite mütoloogiast, mistõttu ootavad sind selle mängu rullikutel erinevad temaatilised sümbolid ning jumalad nagu Thor, Loki, Freya, Odin ja Idun. Just viimased toovad ka suuremaid võite – mõnel juhul piisab vaid kahest sümbolist ühel võiduliinil.

Hall of Gods slotika muudavad põnevaks:

1. WILD-id. Need ilmuvad juhuslikult rullikutele 2,3 ja 4 ning laienevad kasvõi ühe võidukombinatsiooni tekkimisel üle kogu rulliku.

2. TASUTA KEERUTUSED. Kolm skätterit annab 10, neli 15 ja viis 20 tasuta keerutust. Tasuta keerutustes ühtegi lisafunktsiooni pole, kuid nende käigus võidetud raha korrutatakse kolmega.

3. BOONUS ehk JACKPOT-MÄNG. See käivitub kolme boonussümboli korral ning toob igal juhul mingisuguse võidu, erakordse õnne korral aga ühe kolmest Jackpotist.

Hall of Gods Jackpot slotika baasmäng, kus on koguni 3 WILD-i laienenud terve rulliku ulatuses

Hall of Gods Jackpotid

Kui pääsed boonusmängu, antakse sulle Thori haamer, millega pead asuma kilpe purustama. Iga kilbi all on mingisugune võit ning kui oled purustanud kolm sama summaga kilpi, siis võidadki täpselt selle summa. Põhimõtteliselt on tegemist kraapekaartidega identse süsteemiga, vaid selle vahega, et tühja boonus ei lähe – mingi võidu saad sa igal juhul.

Lisaks võib kilpide all olla peidus üks kolmest Hall of Gods Jackpotist – Mini, Midi ja Mega. Loogika on taas sama – Jackpoti võitmiseks on vaja kolme vastava Jackpoti sümbolit.

Mini ja Midi pakuvad võimsaid, kuid mitte elumuuvaid võite, Mega Jackpot seevastu on aga kindlasti elumuutev. Seni suurim Jackpot, 7 820 888 eurot võideti 2015. aastal Unibetis, Lõuna-Eesti neiule naeratas erakordne õnn aga Paf online-kasiinos. Keskmiselt peaks tulema aga kaks Hall of Gods Mega Jackpoti aastas. On ääretult hea meel meenutada, et üks võideti just Eestis, seejuures vaid minimaalse, kõigest 20-sendise panusega!

Igast mängija panusest läheb 1% nii mini- kui midi ja koguni 5% Mega Jackpoti. Seega on Hall of Gods igati mõnus slotikas lotovõitude püüdmiseks, pakkudes võrdlemisi lihtsat, kuid samas põnevat mängukogemust.