Joker Millions : Yggdrasil võimaldab võita erakordselt suure kasiino Jackpoti (VIDEO)

Joker Millions on suure Euroopa mängutootja Yggdrasil Jackpot-slotikas. Oma mängijaid on Joker Millions lõbustanud juba alates 2015. aastast ning sama Jackpotti saab ajada taga ka 2016. aastal käivitatud mängus Empire Fortune.

Joker Millions on YggDrasili võrguülene Jackpot

Joker Millions mängu sisu

Joker Millions on olemuselt üsna “vana kooli” mäng, mis kasutab traditsioonilist 5×3 formaati ning puuviljasümboleid. Kasutusel on kaks põnevat lisafunktsiooni – kleepuvad sümbolid ning kordistajad. Neist esimene tähendab, et võidu korral kleepuvad võidu toonud sümbolid ekraanile ning mängija saab lisakeerutuse. Re-spinne antakse kuniks samu sümboleid enam rullikutele ei lisandu.

Kui mängijal peaks aga õnnestuma täita terve võitev rullik ühe ja sama sümboliga, rakendub võidukordistaja.

⇪ KLIKI SIIA, ET KEERUTADA JOKER MILLIONS SLOTIKAT

Joker Millions Jackpot-mäng

Juhul kui mängija saab ühe keerutuse jooksul rullikutele 5 jokkeri kujutist, käivitub Jackpot-mäng, mille eesmärgiks on täita kõik 15 välja jokkeri-sümboliga, kusjuures keerutusi antakse juurde kuni hetkeni, mil uus keerutus enam täiendavat jokkeri sümbolit ei too.

Jackpoti võib võita iga panusega, alates minimaalselt, mis on 0,25 € ehk sama mis Mega Moolah’s. Mida kõrgem on panus, seda suuremad on võimalused Jackpoti võitmiseks, kuid arvuliselt on Jackpot alati sama.

Kui aga boonusmängus Jackpotti ei võideta, makstakse mängijale välja võit vastavalt jokkeritele, kusjuures määrav on nii jokkerite arv kui ka iga jokkeri kordistaja (vahemikus 2-2500). Sel juhul arvestatakse mõistagi ka algpanuse suurust. Vaata järgmisest videost, kuidas saadi enam kui 3 miljonit eurot kõigest 50-sendise panusega.

Hea teada Joker Millions mängu kohta

Senine suurim teadaolev Joker Millions Jackpot võit saadi 2018. aasta sügisel ning see ulatus enam kui 7,8 miljoni euroni. 2021. aasta maiks on Joker Millions Jackpot paisunud üle 3,6 miljoni euro, jäädes alla vaid Eestile rekordeid toonud superslotikatele Hall of Gods ning Mega Moolah.

Baasmängu suurim võit ühe liini kohta on 300x algpanus, kuid Joker Millions suurim pluss seisneb meie hinnagul selles, et tegemist on keskmise või isegi keskmisest pisut väiksema volatiilusega mänguga, mis on Jackpot-slotikate kontekstis pigem erandlik. See tähendab, et ei pea ainult megavõite taga ajama, vaid saab ka üsna palju ning sageli väiksemaid võite.

Võib-olla suurima miinusena võib tuua välja RTP, mis on 94,3% ehk jääb pisut alla 96%-lisele keskmisele. Joker Millions mängudes on küll saadud nii mõnedki vägevad lotovõidud, kuid sellest hoolimata on Joker Millions märksa vähem tuntud kui näiteks Mega Moolah või WowPot. Yggdrasili mänge pakuvad kõik suuremad Eesti kasiinod. Päris kindlasti on need olemas nii magusa boonusega Pafis kui ka No Account Bet lehel.