Joker Millions – Yggdrasil

Joker Millions on suure Euroopa mängutootja Yggdrasil Jackpot-slotikas, mis on hoolimata vägevatest miljonivõitudest siiski mõnevõrra vähem tuntud kui näiteks Mega Moolah või WowPot.

Yggdrasil mäng Joker Millions pakub miljonieuroseid võite

Oma mängijaid on Joker Millions lõbustanud juba alates 2015. aastast ning sama Jackpotti saab ajada taga ka 2016. aastal käivitatud mängus Empire Fortune. Yggdrasil mängud on kenasti leitavad ka Eesti online-kasiinodes, kohe päris kindlasti pakuvad neid näiteks Paf ja NoAccountBet.

Joker Millions mängu sisu

Joker Millions on olemuselt üsna “vana kooli” mäng, mis kasutab traditsioonilist 5×3 formaati ning puuviljasümboleid. Kasutusel on kaks põnevat lisafunktsiooni – kleepuvad sümbolid ning kordistajad. Neist esimene tähendab, et võidu korral kleepuvad võidu toonud sümbolid ekraanile ning mängija saab lisakeerutuse. Re-spinne antakse kuniks samu sümboleid enam rullikutele ei lisandu.

Kui mängijal peaks aga õnnestuma täita terve võitev rullik ühe ja sama sümboliga, rakendub võidukordistaja.

Joker Millions Jackpot-mäng

Juhul kui mängija saab ühe keerutuse jooksul rullikutele 5 jokkeri kujutist, käivitub Jackpot-mäng, mille eesmärgiks on täita kõik 15 välja jokkeri-sümboliga, kusjuures keerutusi antakse juurde kuni hetkeni, mil uus keerutus enam täiendavat jokkeri sümbolit ei too.

Jackpoti võib võita iga panusega, alates minimaalselt, mis on 0,25 € ehk sama mis Mega Moolah’s. Mida kõrgem on panus, seda suuremad on võimalused Jackpoti võitmiseks, kuid arvuliselt on Jackpot alati sama.

Kui aga boonusmängus Jackpotti ei võideta, makstakse mängijale välja võit vastavalt jokkeritele, kusjuures määrav on nii jokkerite arv kui ka iga jokkeri kordistaja (vahemikus 2-2500). Sel juhul arvestatakse mõistagi ka algpanuse suurust. Vaata järgmisest videost, kuidas saadi enam kui 3 miljonit eurot kõigest 50-sendise panusega.

Joker Millions: hea teada!

Senine suurim teadaolev Joker Millions Jackpot võit saadi 2018. aasta sügisel ning see ulatus enam kui 7,8 miljoni euroni. 2021. aasta maiks on Joker Millions Jackpot paisunud üle 3,6 miljoni euro, jäädes hetkel alla vaid Eesti rekordi toonud Hall of Godsile ning Mega Moolah’le.

Baasmängu suurim võit ühe liini kohta on 300x algpanus, kuid Joker Millions suurim pluss seisneb meie hinnagul selles, et tegemist on keskmise või isegi keskmisest pisut väiksema volatiilsusega mänguga, mis on Jackpot-slotikate kontekstis pigem erandlik. See tähendab, et ei pea ainult megavõite taga ajama, vaid saab ka üsna palju ning sageli väiksemaid võite.

Võib-olla suurima miinusena võib tuua välja RTP, mis on 94,3% ehk jääb pisut alla 96%-lisele keskmisele. Kuid üldist mängurõõmu see siiski vähendama ei peaks!

⇪ KLIKI SIIA, ET KEERUTADA JOKER MILLIONS SLOTIKAT

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!