Teeni Nutzis iga päev 20 x 0,20 € WinSpinni mängus Sugar Rush Xmas

Nutz igapäevased WinSpinnid on parimaks võimaluseks riskita mängida. Lihtsalt tee sissemakse, täida väike käibenõue ning saad igapäevaseid WinSpinne mängus Sugar Rush Xmas!

Nutz igapäevased Winspinnid võimaldavad tasuta spinnida

Nutz igapäevased WinSpinnid

See imeline Nutz boonus on mõeldud kõikidele püsimängijatele ning kehtib ajavahemikus 5. detsember kuni 12. detsember 2023. Pakkumises osalemiseks pole vaja luua Nutzi kontot, lihtsalt logi sisse kasutades Nutz linki). Ava “KAMPAANIAD” ning leia sealt pakkumine “WINSPINNID IGA PÄEV“. Kui oled pakkumise aktiveerinud, siis võid kohe mängima asuda.

Sinu ülesandeks on teha slotimängus Sugar Rush Xmas vähemalt 50 euro eest panuseid. Kui oled panustamisnõude täitnud, siis teenid järgmisel päeval 20 x 0,20 € WinSpinni ehk riskivaba keerutust samas mängus. Soovi korral võid osaleda pakkumises iga päev, mis võimaldab teenida ühtekokku 140 WinSpinni. Pane tähele, et WinSpinnid kehtivad 24 tunni jooksul peale nende saamist.

⇪ ALUSTA WINSPINNIDE TEENIMIST! Nutzis mängimine ei nõua konto olemasolu

Igapäevaste WinSpinnide põhimõtted

Nutzis on palju püsimängijatale mõeldud kampaaniaid ning igapäevased WinSpinnid on üks neist. Neid pakkumisi on enam kui üks kord kuus ning sisu on kõikidel sama, erinevad vaid mängud.

Kampaania plussiks on see, et puudub vajadus sissemakse tegemiseks. Samas tuleb jällegi arvestada, et käibenõue on iga päeva kohta eraldi. See tähendab, et kui mängib näiteks ühel päeval rohkem kui nõutud, siis teist päeva alustad ikkagi n.ö. “nullist”.

WinSpinnidega tagastatud (võidetud) rahale mingeid täiendavaid läbimängimise nõudeid ei kehti ning seda saab vabalt kasutada.