Optibet cashback : Liitu erakordse programmiga ning saa 0,25% oma panustatud rahast tagasi

Optibet cashback ehk “My Points” on Optibeti püsimängijatele mõeldud 8-tasemeline rahatagastusprogramm, mis võimaldab teenida mängimise eest lisatasuna kuni 0,25% cashbacki. Seejuures ei sõltu cashback sellest, kas sa võidad või kaotad. Konto avamiseks Optibetis kliki järgmisele bännerile!

Optibeti rahatagastuse programm püsimängijatele

Optibet cashback tasemed

Kõik uued mängijad liituvad programmiga kohe kui avavad Optibeti konto. Edasi hakkad teenima punkte vastavalt oma mängimisele. Punktid arvutatakse välja valemiga: Panus x taseme kordistaja x mängu kordaja. Esimesel tasemel on kordistaja 1, tõustes vastavalt sinu mängimise aktiivsusele 2,5-ni.

Enamikes kasiino- ja slotimängudes on kordaja 1 (v.a. mõned eriti kõrge RTP-ga slotikad nagu Book of 99, Blackjack, Baccarat ja videopokker). Sul on võimalik tõsta oma taset mistahes ajahetkel, kui teenid vastava koguse punkte. Ka selleks, et samal tasemel püsida, tuleb teenida piisavalt punkte, vastasel juhul langed järgmise kalendrikuu alguses ühe taseme võrra madalamale.

Cashbacki on võimalik saada igal esmaspäeval vastavalt eelmise nädala käibele suhtega 1000 punkti = 1 euro. Cashback tuleb 7 päeva jooksul vastu võtta, klõpsates nupule “LUNASTA”.

Cashback tasemed ja reeglid Optibeti kasiinos

Teised Optibet cashback pakkumised

Sageli pakub Optibet cashbacki ka neile, kel parajasti mänguõnne ei olnud. See tähendab, et cashbacki saad juhul kui sinu võidud jäävad mingi perioodi jooksul alla sinu poolt tehtud panustele. Oletame, et teed slotimängus X täpselt 100 1-eurost panust. Sa võidad 95 eurot, mis tähendab, et kokku jäid 5 euroga kahjumisse. Sel juhul saadki cashbacki just nimelt selle 5 euro pealt.

Need cashback-pakkumised on kas mängu- või tootjapõhised ning kehtivad etteantud ajavahemikul. Soovitame alati reeglid ning tingimused läbi lugeda!

Kui sa pole veel varem Optibetis mänginud, siis saad alustada mõnusa 500-eurose sissemakseboonusega.

20% Optibet cashback mängus Pile ‘Em Up

Ajavahemikus 14. juuni kuni 27. juuni pakub Optibet 20% cashbacki mängus Pile ‘Em Up. Cashbacki saamiseks:

1. Liitu Optibetiga või logi oma kontole sisse.

2. Mängi slotimängu Pile ‘Em Up.

3. Juhul kui jääd kahjumisse, siis saad 20% oma kaotustest tagasi.

Cashbacki makstakse kahe väljamakse päevale eelneva perioodi eest vastavalt 21. ja 28. juunil.

Loe ka neid artikleid