Paf Bingo & Võrratu Bingo Variant Jackpot ja teised Pafi bingomängud

Paf Bingo on päris kindlasti üks parimaid online-bingokeskkondi Eestis. Vähe sellest – Paf Bingo Variant on toonud Eestisse ka mitmeid rekordilisi võite!

Paf Bingo mängud

Paf Bingo seltskonnamängud internetis

Pafis pööratakse bingole suurt rõhku ning Paf bingo on seetõttu oma keskkonna poolest üks parimaid Eestis. Mitmele mängijale mõeldud Pafi seltskondlike bingomängude hulka kuuluvad Bingo Variant, Bingo Carnival, Cash & Carry Bingo ja Aulis Classic ’75. Samuti on Pafis temaatilisi bingomänge näiteks jõulude või muude tähtsate pühade ajal. Paf Bingo pakub ka selliseid mänge, kus panused algavad kõigest 10 sendist.

Sõbralik ja chill keskkond, palju mängukaaslasi Eestist ning põhjamaadest loovad tõeliselt koduse õhkkonna. Mis aga eriti äge – Paf Bingo võimaldab mängida ka saarte ja Võru murret rääkivate saatejuhtidega ning valida info saamiseks kas saarte, Võru või tavaline kirjakeel!

On nii 75 kui 90 numbriga bingot. Menukaim mäng on kahtlemata Bingo Variant, kus võib jahtida ka Jackpotti, mis tõuseb sageli üle 100 tuhande euro. See mäng on täitnud tublisti ka eestlaste rahakotte. 2019. aastal suvel mängus Paf Bingo Variant Touch saadud 156 813-eurone Jackpot oli selleks hetkeks Eesti suurim online bingovõit.

Kõikides Pafi bingotubades on elava vestlusega jututoad, mistõttu ei hakka seal kunagi igav. Vahel viiakse läbi ka viktoriine, kus saab võita lisaauhindu.

⇪ ALUSTA MÄNGU PAF BINGOKESKKONNAS! Võida üle 100 tuhande vaid paari euroga

Paf Bingo üksikmängijale

Alati ei pea bingotama suures seltskonnas. Nendele, kes soovivad mängida üksinda, on mõeldud Thunderbar Bingo ja Triple Bingo.

Thunderbar Bingo piletite hind on vahemikus 25 senti kuni 2 eurot ning täismängu korral (15 ruutu) ootab sind 5000-kordne võit. See tähendab, et ülihea õnne korral võid pista ühekorraga taskusse 10 000 eurot.

Triple Bingo on pisut madalama volatiilsusega, kuid ka piletite hinnavahemik on kõrgem. Mängi 50 sendist kuni 10 euroga ning kui sul läheb hästi, võid saada kuni 300-kordse võidu.

Paf Bingo Tallink laevadel

Paf võimaldab mängida bingot ka Tallinki reisilaevadel. Eriti tore on veeta aega Paf Bingo seltsis Rootsi kruiisil, kuid see pakub tegevust ka sõidul Soome. Tallinki laevadel maksab bingopilet 5 eurot ning mängida saab alates 18 eluaastast.