Paf Bingo [ERIPAKKUMISED]

Paf Bingo pakub mõnusaid ja põnevaid elamusi nii üksi kui koos teistega mängides. Bingo mängimiseks ei pea sa minema bingosaali, kasiinosse ega ootama teleülekandeid – mängud toimuvad ööpäevaringselt ning kõigest iga mõne minuti järel algab uus loosimine.

Pafi bingo kingikotid, osale loosimisel

Paf bingo pakkumised

Pafis bingotubades on palju eripakkumisi, meeleolukat ajaveetmist pakuvad ka igapäevased Cash and Carry bingoturniirid, mille iganädalase edetabeli parimaid ootavad märkimisväärselt suured rahalised auhinnad.

Silm tasub hoida peal järgmistel eridiilidel:

– Võida pilet Ahvenamaale. Mängides ajavahemikus 7. aprill kuni 9. juuni 2022 neljapäeviti vähemalt 10 € pärisraha eest Bingo Variant mängu, osaled selle nädala loosimises. Igal reedel loositakse välja kaks kõik-hinnas auhinnapaketti Ahvenamale ning kokku veel 500 Bingo variant piletit, mis jagunevad 100 mängija vahel.

Mängi esmaspäevati ja kolmapäeviti kell 19:00-20:00 bingomängu Aulis Classic ’75 ja osale samaaegselt toimuvas viktoriinis või pildimängus. Iga mängija võib võita kuni 20 tasuta piletit väärtuses 10 eurot!

Teised hetkel teadaolevalt mittekehtivad pakkumised:

Võida kaks või kolm korda rohkem! Neljas Paf Bingo mängus toob kuldse piletiga reavõit kahekordse auhinna, kui võidad aga bingotoas “Õnnevärvid” teemantpiletiga, teenid koguni kolmekordse võidu!

– Garanteeritud potid – igal teisipäeval ja pühapäeval kell 19:00-20:00 on Paf Bingo garanteeritud pottides 1800 €, mis teeb koguni 200 eurot ühe vooru kohta.

⇪ ALUSTA BINGO MÄNGIMIST SIIN!

Paf bingo mängud

Paf pöörab bingole suurt rõhku ning Pafi bingokeskkond on üks parimaid Eestis. Mitmele mängijale mõeldud Pafi bingomängude hulka kuuluvad Bingo Variant, Cash & Carry Bingo, Õnnevärvid, Paf Bingo ja Aulis Classic ’75 ning panused algavad kõigest 10 sendist.

On nii 75 kui 90 numbriga bingot. Menukaim mäng on kahtlemata Bingo Variant, kus võib jahtida ka Jackpotti, mis tõuseb sageli üle 100 tuhande euro. Kui soovid aga mängida üksinda, siis sobivad sulle Thunderbar Bingo ja Triple Bingo.

Kõikides Pafi bingotubades on elava vestlusega jututoad, mistõttu ei hakka seal kunagi igav. Vahel viiakse läbi ka viktoriine, kus saab võita lisaauhindu.

Paf bingo võidud

Eestlased on saanud Pafis suuri bingovõite, millest märkimisväärseim 2019. aastal suvel mängus Bingo Variant Touch võidetud 156 813-eurone Jackpot. Teadaolevalt on tegemist suurima Eesti bingovõiduga internetis.

Õnnelikuks võitjaks osutunud eestlanna tegi kõigest 2-eurose panuse ning mõistagi valmistas Jackpot talle erakordset rõõmu. Raha plaanis ta kasutada korteri renoveerimiseks ning lastega jagamiseks.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!