Pehmed ja karvased slotikas sai uued karakterid (Mäng eksklusiivselt vaid Pafis)

Pehmed ja karvased on eksklusiivne Pafi slotikas, mis põhineb samanimelisel nukusarjal. 2023. aasta veebruaris sai “Pehmed ja karvased” uued karakterid.

Pehmed ja karvased slotika suur võit

Pehmed ja karvased tegelaskujud

Mänguds “Pehmed & Karvased” ootavad sind tuntud Eesti poliitikud. Uuteks tegelaskujudeks on Kaja Kallas, Martin Helme, Jüri Ratas ning Helir-Valdor Seeder. Neist selgelt “kalleim” on Kallase sümbol. Kolm järjestikust sümbolit toob 10, neli 100 ning viis koguni 300-kordse võidu. Kõva kaaluga on ka Ratase sümbol, ülejäänute omad lubavad aga vaid kuni 15-kordseid võite. “Vanast kaardiväest” on mängus endiselt ka Jürgen Ligi sümbol, samuti ka koer, hunt, jänes ja siga.

Slotikas Pehmed ja karvased rõhub huumorile ning on võrdlemisi madala volatiilusega, pakkudes mängurõõmu kauemaks. Pehmed & Karvased mängu formaat on 5×3 ning kokku on mängus kümme võiduliini nii vasemalt paremale kui ka paremalt vasakule.

Samuti sisaldab Pehmed ja karvased 7 tasuta keerutust, mille tuleb saada esimese ja viiendale rullikule vastav sümbol. Nende ajal muutub kogu esimene ja viies rullik täielikult wild-iks. Vahel käivitub ka Mysteri Win funktsiooni, kus ekraanile ilmub loosiratas ning juhusliku keerutuse tulemusena selgub võidu suurus.

Pehmeid ja karvaseid saad mängida ainult Paf online-kasiinos ning lubatud on panused vahemikus 0,10 kuni 100 eurot. Kui soovid näha ka nukuseriaali ennast, siis leiad Pehmeid ja Karvased ERR-i tasuta veebikanalist Jupiter.