Pragmatic Play aastakampaania – MILJON iga kuu!

2022. aasta 9. veebruaristkuni 2023. aasta 8. veebruarini korraldab tunnustatud mängutootja Pragmatic Play aastakampaania, mille on metsik auhinnafond – miljon eurot igas kuus!

Tuntud mängutootja Pragmatic Play aastakampaania

Kampaania on ülemaailmne, mida vahendavad ka mitmed Eesti online-kasiinod, täies mahus saab selles osaleda näiteks Coolbetis. Kampaanias osalemiseks tuleb sul seega leida sulle meelepärane kasiino, kes seda kampaaniat vahendab, avada ükskõik milline kampaanias osalevatest Pragmatic Play slotikatest*, klikkida ikoonil “OSALEN” ning alustada keerutamist vähemalt 0,50 € panusega.

⇪ OSALE KAMPAANIAS LÄBI COOLBETI

Kuidas Pragmatic Play aastakampaania raha jaguneb?

Auhinnaraha saavad teenida nii sloti- kui live-kasiino mängijad ning see jaguneb nende vahel järgmiselt:

1. Slotid. Igal nädalal toimub üks 62 000 € auhinnafondiga või kuni 10 000x võidukordistajaga “õnneliku keerutuse” slotiturniir (loe siit täpsemalt slotiturniiridest), mille auhinnafondist saab osa 1500 parimat. Turniiri eesmärk on saada ühe keerutusega võimalikult kõrge võidukordistaja, mis tähendab seda, et sinu panuse suurus tulemust ei mõjuta (peamine, et see oleks vähemalt 0,50 €).

Mida rohkem sa keerutusi teed, seda suuremad su võiduvõimalused on, sest arvesse läheb sinu parim tulemus ühe spinni kohta. Tuleb arvestada ka sellega, et kampaania on ülemaailmne ning see on sul päris palju konkurente. Turniiri auhinnad makstakse välja kas rahas või võidukordajaga. Viimasel juhul on panuse suurus oluline, sest juhul kui turniirivõidu toonud keerutus maksis 0,50 €, teenid sa 5000 eurot, kuid kui see maksis 5 €, võidad juba juba 50 000.

Lisaks slotiturniiridele leiavad aset ka igapäevased rahasajud. See tähendab seda, et igal päeval antakse Pragmatic Play slotikate mängijatele 500 rahalist auhinda vahemikus 10-1000 eurot (või 10-1000 x sinu panus), mis jagunevad täiesti juhuslikult. Sul tuleb vaid mängida etteantud limiidil valitud mänge* ning loota, et Fortuuna sulle naeratab.

2. Live-kasiino. Igal nädalal toimub üks 50 000-eurose auhinnafondiga ruletiturniir, mille auhinnafond jaguneb 1000 parima vahel ning iganädalased 25 000-eurose auhinnafondiga Baccarat, Mega Wheel & Blackjack turniirid.

Nendel turniiridel teenib punkte vastavalt järjestikustele võitude, kus iga järjestikune võit annab rohkem punkte. Ruletis on oluline, et mängija võit oleks vähemalt 2 korda suurem kui kogupanus, seevastu Blackjackis, Mega Wheelis ja Baccarat’s vähemalt üks kord suurem kogupanusest.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!