Pragmatic Play aastakampaania : Jagamisele läheb MILJON eurot igas kuus!

Pragmatic Play aastakampaania vältab 2022. aasta 9. veebruarist kuni 2023. aasta 8. veebruarini ning sellel on metsik auhinnafond. Jagamisele läheb miljon eurot igas kuus!

Tuntud mängutootja Pragmatic Play aastakampaania

Pragmatic Play aastakampaania raha jagunemine

Auhinnaraha saavad teenida nii sloti- kui live-kasiino mängija. See jaguneb nende vahel järgmiselt:

1. Slotid. Igal nädalal toimub üks 62 000 € auhinnafondiga või kuni 10 000x võidukordistajaga “õnneliku keerutuse” slotiturniir (loe täpsemalt, miks mängida slotiturniiridel), mille auhinnafondist saab osa 1500 parimat. Turniiri eesmärk on saada ühe keerutusega võimalikult kõrge võidukordistaja, mis tähendab seda, et sinu panuse suurus tulemust ei mõjuta (peamine, et see oleks vähemalt 0,50 €).

Mida rohkem sa keerutusi teed, seda suuremad su võiduvõimalused on, sest arvesse läheb sinu parim tulemus ühe spinni kohta. Tuleb arvestada ka sellega, et kampaania on ülemaailmne ning see on sul päris palju konkurente. Turniiri auhinnad makstakse välja kas rahas või võidukordajaga. Viimasel juhul on panuse suurus oluline, sest juhul kui turniirivõidu toonud keerutus maksis 0,50 €, teenid sa 5000 eurot, kuid kui see maksis 5 €, võidad juba juba 50 000.

Lisaks slotiturniiridele leiavad aset ka igapäevased rahasajud. See tähendab seda, et igal päeval antakse Pragmatic Play slotikate mängijatele 500 rahalist auhinda vahemikus 10-1000 eurot (või 10-1000 x sinu panus), mis jagunevad täiesti juhuslikult. Sul tuleb vaid mängida etteantud limiidil valitud mänge* ning loota, et Fortuuna sulle naeratab. Pragmatic Play pakub head valikut slotimänge. Eestis on näiteks väga populaarne Pragmatic Play slotikas Gates of Olympus.

2. Live-kasiino. Igal nädalal toimub üks 50 000-eurose auhinnafondiga ruletiturniir, mille auhinnafond jaguneb 1000 parima vahel ning iganädalased 25 000-eurose auhinnafondiga Baccarat, Mega Wheel & Blackjack turniirid.

Nendel turniiridel teenib punkte vastavalt järjestikustele võitude, kus iga järjestikune võit annab rohkem punkte. Ruletis on oluline, et mängija võit oleks vähemalt 2 korda suurem kui kogupanus, seevastu Blackjackis, Mega Wheelis ja Baccarat’s vähemalt üks kord suurem kogupanusest.

Kuidas osaleda kampaanias?

Kampaania on ülemaailmne, mida vahendavad ka mitmed Eesti online-kasiinod. Täies mahus saab selles osaleda näiteks Coolbet Casino lehel. Kampaanias osalemiseks tuleb sul seega leida sulle meelepärane kasiino, kes seda kampaaniat vahendab. Seejärel ava ükskõik milline kampaanias osalevatest Pragmatic Play slotikatest*, kliki ikoonil “OSALEN” ning alusta keerutamist vähemalt 0,50 € panusega.

⇪ OSALE KAMPAANIAS LÄBI COOLBETI