Twain Sport nüüd ka Eestis : Mis mäng on T-Basket ning kuidas seda mängitakse?

Twain Sport on Betgames’i poolt 2022. aastal välja töötatud innovatiivne panustamismäng. Esimene Twain Sport mäng T-Basket on juba jõudnud ka Eestisse!

Mis on Twain Sport ja kuidas mängida T-Basket mängu?

Twain Sport mängude põhimõte

Oma olemuselt on Twain Sport mängud kombinatsioon päris- ning virtuaalspordist. Viimasest eristab Twain Sporti eelkõige see, et omavahel võistlevad päris sportlased. Samas ei toimu aga võistlused tuhandete pealtvaatajate silme all, vaid mängustuudios. Ka on võistlused väga lühikesed ning põnevust jagub lõpuni.

Nagu nimigi viitab, võistlevad Twain Sport mängudes omavahel kaks võistkonda ning mänguväljak on jagatud pooleks. Esimeseks Twain Sport mänguks on T-Basket, mida saab juba mängida ka nendes kasiinodes, kus on olemas Betgames mängud.

Kuidas käib T-Basket?

T-Basket on korvpallile sarnanev mäng, mida viib läbi Hybrid Sport League. Kaks sportlast võistlevad omavahel ning võidab see, kes suudab saada koguda kõrgema skoori. Ühel turniiril võistleb kokku 8 mängijat ning see, kes võidab playoff-turniiril mõlemad mängud, on ka turniiri võitja.

Ühes mängus võistleb omavahel kaks professionaalset mängijat. Need võivad olla nii naised kui mehed. Iga võistleja tugevust (millele põhinevad ka koefid) väljendab reiting, mis määratakse kindlaks ELO-koefi põhiselt. Mida tugevam on mängija reiting, seda madalam on ka võidukoef.

Üks matš vältab 60 sekundit. Mõlemal mängijal on oma korv ning neli palliriiulit. Palle saab võtta ainult sellelt riiulilt, mille arvuti juhuslikult määrab. Palliriiulite järjestus on mõlemale mängijale ühesugune.

Arvuti määrab ka iga sisse visatud palli väärtuse (see võib olla kas 1, 2 või 3 punkti). See genereeritakse samuti juhuslikult ning panustaja näeb seda ekraani alumises osas. Sportlased ise korvide väärtust ega mängu jooksvat tulemust ei tea. Nende ülesandeks on lihtsalt võimalikult palju punkte korvi visata.

Tuelmus selgub mängu lõppedes. Võib juhtuda, et selleks on viik. Sel juhul määrab võitja parima visketäpsusega mängija. Kui ka see number on võrdne, siis võidab kõrgema reitinguga mängija.

T-Basket turniirid

Üks turniir vältab tund aega. Omavahel võistlevad 8 mängijat, mõlemast tiimist 4. Mõlema tiimi kaks parimat lähevad poolfinaali, nende võitjad aga kohtuvad finaalis.

Võib juhtuda, et kahel või enamal mängijal on võrdne võitude arv. Sel juhul võetakse võitja selgitamisel arvesse järgmisi kriteeriumeid (tähtsuse järjekorras):

1) Meeskonnavõistluse võiduprotsent,
2) Võitude ja kaotuste arvestus,
3) Visketäpsus,
4) Võidetud punktid,
5) Kõrgem reiting

Panustamine Twain Sport mängudes

Selleks, et teha T-Basket panuseid, tuleks valida koht, kus mängida. Twain Sport’i vahendab näiteks Optibet ning see on sealt kergelt leitav. Mängida saad seda ka teistes kasiinodes, kus on saadaval  Evolution Gaming mängud.

Seega logi sisse oma Optibeti kontole (kui sul seda veel pole, siis kliki siia). Ava jaotus “Twain” vali sealt panustamise kategooria ja mängu tulemus. Kui sinu ennustus on panustamissedelile lisatud, siis jääb valid klikata valikule “TEE PANUS”.

Sa võid teha nii üksik- kui mitmikpanuseid. Viimasesse ei tohi kombineerida ühe ja sama mängu tulemusi.

Twain Sport T-Basket panustamise sedel ja panuste tegemine