Unibet boonuskood : Saa 200 € boonus + 20 tasuta spinni!

Milline on Unibet boonuskood? Kuidas saada osa meie eksklusiivsest pakkumisest, mis tagab uutele Unibeti mängijatele boonuse + tasuta spinnid?

Unibet boonuskood ja selle kasutamine

Unibet boonuskood konto avamisel

Konto avamisel pole Unibeti boonuskoodi kasutada vaja. Lihtsat kliki järgmisele Unibeti lingile, ning saad osa kaheosalisest eripakkumisest, mis kehtib nendele mängijatele, kes pole varem Unibetis mänginud.

Sind ootab 100% kuni 200 € boonus, mis tuleb kasiinos 25x, bingos aga kõigest 10x läbi mängida. Lisaks saad pärast esimese sissemakse tegemist 20 tasuta spinni slotikal Starburst, igaüks väärtusega 10 senti. Väga tore on see, et tasuta spinnidega võidetud raha hiljem kuskil läbi mängima ei pea. Boonuskoodi pole kasutada vaja!

⇪ KLIKI SIIA NING 100 TASUTA SPINNI UNIBETIS ON SINU! Võidetud raha hiljem läbi mängima ei pea!

Unibet boonus püsimängijatele

Unibet pakub palju meelehead ka oma pĂĽsiklientidele. Kasiinomängijad saavad näiteks osaleda paljudel slotiturniiridel, kus võib võita vägevaid auhindu. Paljud slotiturniirid on n.n. “õnneliku keerutuse” turniirid, kus vaid ĂĽks keerutus ka kõige väiksema panusega võib tuua vinge rahasumma. Kindlasti on ĂĽheks ägedaks lisaks Unibeti superkasiino, kus saab nautida erinevaid tuntud slotikaid keskmisest suurema võiduprotsendiga.

Unibeti spordiennustus korraldab mitmesuguseid ennustusmänge, millest saab sageli ka päris niisama osa võtta. Korduvalt on juhtunud seda, et üks mängija on ainult ühe täiesti NIISAMA tehtud ennustusega võitnud kümneid tuhandeid eurosid. Vahel saab Unibetis ka reload-boonuseid või päris tasuta panuseid.

Konkreetsed püsikliendiprogrammid on nii Unibeti bingo- kui pokkeritoas ning mõlemad pakub rohkelt motiveerivaid lisahüvesid.

Unibet boonuskood pĂĽsikliendi kampaaniates

Ăśldistes Unibeti pakkumistes osalemiseks tuleb boonused lihtsalt aktiveerida. Unibeti lehel on kĂĽll lahter “Unibet boonuskood”, kuid selles pakkumises osalemiseks seda vaja ei lähe.

Mõnikord korraldatakse Unibetis kampaaniaid või kiireid eripakkumisi, mille aktiveerimiseks tuleb sisestada boonuskood. Selle sisestamine on võimalik samuti boonuste lehel, lihtsalt klikka sealt valikule “Sul on boonuskood”. Boonuskoodi nähtavuse ja kehtivuse eest vastutab juba partner ise.