Codex of Fortune – NETENT

2021. aasta juunis tõi maailma suurimate mängutootjate hulka kuuluv NetEnt turule uue slotika Codex of Fortune. Tegemist on edasiarendusega mängust Turn Your Fortune, mis lõbustab Eesti slotisõpru alates 2019. aastast.

Saa Optibetis 40 tasuta spinni slotimängus Codex of Fortune

Codex of Fortune on 40 võiduliiniga 4×5 formaadis mäng, mille panuste valik jääb vahemikku 0,20 € kuni 100 €. Sõltuvalt pakkujast (kasiinost) on keskmine teoreetiline tagasimakse protsent kuni 98, volatiilsus aga kõrge (vähem, kuid suuremad võidud).

Codex of Fortune mängus on uuenduslik mehaanika ning palju erinevaid funktsioone nagu Fortune Wins ja Save the Keys, mis võimaldavad kuni 10 000-kordseid võite.

Codex Fortune tervituspakkumine

Codex of Fortune mänguga tutvumiseks sobib hästi Optibeti kampaania, mis on aktiivne kuni 6. juulini2021 ning mille sisu on järgmine:

– Logi sisse oma Optibeti kontole (kui sul kontot veel pole, siis kliki siia), liitu pakkumisega, tee 20 € sissemakse ning saa 40 x 0.20€ tasuta spinni.

Tasuta spinnidega võidetud raha tuleb 7 päeva jooksul 25x läbi mängida.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!