Eesti neiu võitis 342 000 eurot! Hiigelsumma tõi üksainus keerutus mängus Queen of Alexandria WowPot

Eesti neiu võitis 2022. aasta jaanuaris Optibetis üheainsa keerutusega ligi 342 tuhat eurot! Suurvõidu tõi 2-eurone keerutus mängus Queen of Alexandria WowPot.

Eesti naine võitis Optibetis 342 000 eurot

Neiu võitis vähese mängukogemusega

Võit oli niivõrd jahmatav, et neiu ei suutnud seda alguses üldse uskuda. Alles veidi aja pärast sai ta aru, et oli hittinud tõelise Jackpoti. Raha eest kavatseb ta osta oma esimese auto, maja ning aidata ka vanemaid. Tasub märkida ka seda, et Optibetiga oli neiu liitunud alles selle aasta alguses ning online-kasiinos mänginud väga vähe.

Just Optibetis on saadud Eesti suurimad online võidud. Erakordselt vinged oli kaks Mega Moolah Jackpotti, mis võeti maha möödunud aastal, kuid lisaks neile tuli mullu teisisi suuri hitte (loe siit Optibeti suurimatest võitudest 2021. aastal).

⇪ EESTI SUURIMA SLOTIMÄNGUDE VALIKUGA ONLINE-KASIINO Alusta mängu Optibetis vägeva uue mängija boonusega!

Mis on WowPot?

WowPot on Microgamingu mänguülene Jackpot, mille võib võita igaüks, kes mängib mõnda süsteemiga liitunud mängu. Kokku on mängus neli Jackpotti, mis käivituvad täiesti juhuslikult ning ka kõrgeima – miljonitesse eurodesse ulatuva – Jackpoti võib saada kätte ka kõigest 10-sendise panusega.

Suurimat Jackpotti eestlased siiani küll veel kätte saanud pole, kuid suuruselt teisele (mis nüüdki võideti) on varemgi pihta saadud. 2020. aasta lõpus võitis eestlane Chanzis WowPoti vaid ühe-eurose panusega.

WowPot koguneb mängijate panustest võetavalt protsendilt, mis rändab jackpottidesse. Loe siit täpsemalt WowPoti kohta.

Üsna sarnase ülesehitusega on ka paljuräägitud Mega Moolah Jackpot, mille eestlased Optibetis mullu suvel kahel korral maha võtsid.

Loe ka neid artikleid