Eesti neiu võitis 342 000 eurot! Hiigelsumma tõi üksainus keerutus mängus Queen of Alexandria WowPot

2022. aasta jaanuaris võitis Eesti neiu Optibetis üheainsa keerutusega ligi 342 tuhat eurot! Suurvõidu tõi 2-eurone keerutus mängus Queen of Alexandria WowPot.

Vähese kogemusega Eesti neiu võitis Optibetis WowPoti

Õnnelik Eesti neiu polnud püsimängija

Võit oli niivõrd jahmatav, et neiu ei suutnud seda alguses üldse uskuda. Alles veidi aja pärast sai ta aru, et oli hittinud tõelise Jackpoti. Raha eest kavatseb ta osta oma esimese auto, maja ning aidata ka vanemaid. Tasub märkida ka seda, et oma Optibet konto avas neiu alles selle aasta alguses ning online-kasiinos on mänginud väga vähe.

Just Optibetis on saadud Eesti suurimad online võidud. Erakordselt vinged oli kaks Mega Moolah Jackpotti, mis võeti maha möödunud aastal, kuid lisaks neile tuli mullu teisisi suuri hitte. Vaata järgi, millised olid Optibeti suurimad võidud 2021 aastal.

Eestlaste WowPot võidud

WowPot on Microgamingu mänguülene Jackpot, mille võib võita igaüks, kes mängib mõnda süsteemiga liitunud mängu. Kokku on mängus neli Jackpotti, mis käivituvad täiesti juhuslikult ning ka kõrgeima – miljonitesse eurodesse ulatuva – Jackpoti võib saada kätte ka kõigest 10-sendise panusega.

Suurimat Jackpotti eestlased siiani küll veel kätte saanud pole, kuid suuruselt teisele (mis nüüdki võideti) on varemgi pihta saadud. 2020. aasta lõpust teame lugu, kus eestlane võitis Chanzis WowPoti vaid ühe-eurose panusega.

WowPot koguneb mängijate panustest võetavalt protsendilt, mis rändab jackpottidesse. Uuri järele, mis on WowPot unelmate lotovõit.

Üsna sarnase ülesehitusega on ka paljuräägitud Mega Moolah’ Jackpot, mille eestlased Optibetis mullu suvel kahel korral maha võtsid.