Crazy Coin Flip – Uskumatu kasiino telemäng koos pöörase mündiviskega!

Crazy Coin Flip on 2022. aasta 14. juunil Evolution Gaming live-kasiino mängude valikusse lisandunud mängushow. Selleks, et panna kirja Crazy Coin Flip mängu üldise kirjelduse ning olulisemad tähelepanekud, osales Kasiino21.com toimetus selles virtuaalses teleshow’s ka ise!

Crazy Coin Flip live-mäng andis suure võidu

Crazy Coin Flip 1. voor – keeruta slotikat

Crazy Coin Flip on küll pesuehtne live-mäng, kuid sarnaselt Evolutioni Deal Or No Dealiga tuleb esmalt keerutada slotikat, et üldse “telekasse pääseda”. Teleshow’sse jõudmiseks tuleb saada boonusmäng ehk võluda kolmele keskmisele rullikule SCATTER, milleks on Crazy Coin Flip logo. Väga heal juhul võib ühe või mitme logo peal olla ka ÜLDINE KORDISTAJA, mis sinu võitu hiljem kordades suurendab!

Boonusmängu osta ei saa, küll aga suurendada selle saamise võimalusi nn. XXXtreme spinide läbi. Suurendades panust 5x, garanteeritakse sulle vähemalt üks SCATTER ning suurenevad võimalused saada kõrge ÜLDINE KORDISTAJA. 50x panuse korral on aga garanteeritud juba kaks SCATTERIT. Siiski tuleb arvestada, et kui pääsed sel viisil boonusmängu, on sinu baaspanuseks algne tase, mitte võimendus (kui teed 0,20 € panuse, “ostad” 10 euro eest kaks SCATTERIT ja saad boonusmängu, siis mängid seda ikkagi 0,20 € panusega).

Meie mängukogemus näitas, et võimendust kasutades saab tõesti üsna kiirelt boonusmängu kätte, kuid see võib osutuda ka päris kulukaks. “Tavaoludes” mängimisega võtab boonusmängu jahtimine küll aega, kuid päris igavikku selleks ei kulu. Meie saime näiteks kolm boonusmängu kätte umbes 200 keerutuse jooksul, mis pole üldsegi hull.

⇪ TEKKIS ISU? PROOVI SEDA MÄNGU PAFIS! Mõnus ning tõeliselt äge mängukeskkond on garateeritud!

Crazy Coin Flip live-mängu mänguautomaat

Crazy Coin Flip 2. voor – lisakordistajad

Kui boonusmäng algab, võid soovi korral proovida võita LISAKORDISTAJAID, et oma võimalikku tulevast võitu veelgi suurendada. On olemas punased ja sinised võidukordistajad, mis rakenduvad vastavalt sellele, kas mängu viimases voorus maandub münt punasele või sinisele küljele.

Niisiis – kuidas saada LISAKORDISTAJA? Kasuta sulle antud väheseid sekundeid, tee panuseid ning pane pöörlema mänguautomaat, millel on vaid üks võiduliin. Kui saad võiduliinile kolm ühte värvi münti, võidad vastavas summas LISAKORDISTAJAID vastavale värvile. Panuste arvu ning suuruse võid ise valida – mida rohkem panustad, seda suuremaid LISAKORDISTAJAID võid ka võita.

Alumiselt pildilt näed, et 10-sendise algpanuse ja 70-sendise lisapanusega õnnestus meil suurendada oma sinist LISAKORDISTAJAT 28 ühiku võrra (7+7+14). See tähendab, et kui mündiviske peaks võitma sinine, siis võidame me täiendavalt 2.80 eurot, kuid kui tuleb punane, siis pole meil mainitud keerutuse tulemusest mingit kasu.

Lisapanuseid võid teha nii palju kui jõuad, kuid mängu kiire kulgemise tõttu on selleks paraku aega vaid loetud sekundid. Sellegipoolest võid kõvasti suurendada nii oma punaseid kui siniseid LISAKORDISTAJAID (nii eraldi kui neid mõlemaid).

Lisapanuse tegemine mängus Crazy Coin Flip

Crazy Coin Flip 3. voor – viimane võimalus kordistajaid suurendada

Enne otsustavat mündiviset suurendatakse veelkord kõikide mängus osalejate ÜLDISI VÕIDUKORDISTAJAID (nii punast kui sinist). Tegemist on niiöelda “vabavooruga”, sest selles osalemiseks ei pea enam täiendavaid panuseid tegema.

Kui sul õnnestus boonusmängu pääsemisel juba mingi tulemus kirja saada (ühel või enamal SCATTERIL oli kordistaja), siis võid tunda erilist rahulolu. Sel juhul korrutatakse nüüd võidetud ning varem saadud ÜLDISED VÕIDUKORDISTAJAD omavahel ning tulevased võiduvõimalused võivad muutuda juba väga-väga suurteks.

ÜLDISELE võidukordistajale lisatakse TÄIENDAVAD VÕIDUKORDISTAJAD, mille said teisest voorust  ning nende summa põhjal moodustub LÕPLIK VÕIDUKORDISTAJA. Nüüd on kõik viimaseks otsustavaks faasiks valmis!

Enne lõplikku mündiviset toimub lisakordistajate loosimine

Crazy Coin Flip 4. voor – mündivise

Boonusmäng lõppeb mündiviskega. Nagu nimigi ütleb, et nii sinise kui punase poole tulemise tõenäosus täpselt 50% ning see selgub juhuse tahtel. Seda, et münt servale maanduks või õhku rippuma jääks, karta ei ole.

Sinu lõplikuks võiduks on algpanus x LÕPLIK VÕIDUKORDISTAJA. Mündiviske tulemus on enamasti väga oluline, sest kuigi mingi võidu teenid sa mõlemal juhul, võib võitude suurus kordades erineda. Võidud makstakse kohe välja, misjärel võid alustada uue mänguga 1. voorust. Jah, just nimelt – pead hakkama uuesti mänguautomaati keerutama.

Crazy Coin Flip lõplik mündivise

Crazy Coin Flip panuste ja võitude matemaatika

Crazy Coin Flip sotikat keerutades ei tasu suuri võite oodata, siin on peamine ning sisuliselt ainuke eesmärk boonusmängu pääsemine. Kuigi boonusmängu üldvõidud võivad kerkida kõrgustesse (teoreetiliselt on võimalik võita kuni 5 miljonit), võib ka lõplik panus osutuda algpanusest kümnetes või isegi sadades kordades suuremaks. Illustreerime seda järgmise näitega.

1. Valisime algpanuseks 20 senti ning kasutasime actioni suurendamiseks võimendust 50x, mis garanteeris kaks SCATTERIT. Esimesed kuus keerutust läksid tühja, seitsmendal katsel saime aga boonusmängu, kusjuures ühel SCATTERIL polnud kordistajat, teisel ja kolmandal on üldkordistaja 2. See tähendab, et meie ÜLDKORDISTAJA on 4 ning senine kogukulu juba 35 eurot.

2. Teises voorus teeme 2-euroste panustega 10 keerutust ning suudame saada kahel korral ka võita. Nii saame PUNASE LISAKORDISTAJA 50X ja SINISE LISAKORDISTAJA 100X. Kogupanus on nüüdseks juba 55 eurot (35+20).

3. Kolmandas voorus võidame juhuse teel SINISE ÜLDKORDISTAJA 20X ja PUNASE ÜLDKORDISTAJA 100X. Need korrutatatakse esimeses voorus saadud ÜLDKORDISTAJAGA, mis tähendab et SININE ÜLDKORDISTAJA on 80X (20×4) ja PUNANE ÜLDKORDISTAJA 500X (100×4).

4. Enne mündiviset on meil teada mõlema värvi LÕPLIK VÕIDUKORDISTAJA. Selleks liidetakse ÜLDKORDISTAJA ja LISAKORDISTAJA ning meie näitel on SININE LÕPLIK VÕIDUKORDISTAJA 180X (100+80) ja PUNANE LÕPLIK ÜLDKORDISTAJA 550X (50+500).

– Kui münt langeb nüüd SINISELE poolele, siis võidame 36 eurot (0,20 X 180) ning meie kogukahjum on 19 eurot (36 eurot võit miinus 55 eurot panustatud raha).

– Kui münt langeb PUNASELE poolele, siis võidame 110 eurot (0,20 x 550) ning meie kogukasum on 55 eurot (110 eurot võit miinus 55 eurot panustatud raha).

See kõik tõestab, et mündiviske tulemusest võib sõltuda vägagi palju!

Crazy Coin Flip mängu pakuvad kõik suuremad Eesti online-kasiinod, kus on olemas Evolution Gaming mängud. Kui sul on juba Paf konto olemas, siis tutvu olemasolevatele mängijatele mõeldud boonustega. Vastasel juhul saad alustada kohe mängu 100 tasuta spinniga.