Divine Fortune : Ka eestlastele suurvõite toonud NetEnti haarav jackpot-slotikas

Divine Fortune on progressiivse Jackpotiga NetEnti slotikas, mis toonud rõõmu ka Eesti kodudesse. Eesti rekord on 283 988 €, maailmas on aga saadud ka poole miljoni lähedasi purakaid.

Divine Fortune slotimäng võimaldab suuri jackpotte

Divine Fortune pakub põnevust ja elegantsi

2017. aastal loodud Divine Fortune on klassikaline, töökindel ja elegantne mäng. Viis rullikut, 3 rida ja 20 võiduliini. Võite loetakse vaid vasakult paremale ning ritta tuleb saada vähemalt 3 sarnast sümbolit. Panuste vahemik ulatub 20 sendist kuni 100 euroni.

Divine Fortune võiduprotsent on 96,59%, ilma Jackpotita küll pisut väiksem – 92,52%. See tähendab, et igast sinu panusest läheb umbes 4% Jackpoti fondi. Suurem osa võitudest (ligi 60%) makstakse siiski välja baasmängus. Võidu peaks andma keskmiselt umbes iga viies keerutus. Maksimaalne võit ühe keerutuse kohta on 600x, Jackpoti puhul muidugi kõrgem. Slotika volatiilsus on keskmisest kõrgem, kuid mitte ülikõrge.

Baasmängus aitavad võite suurendada ratsu-kujulised WILD-id, mis annavad sõltuvalt asukohast ka vähemalt ühe korduskeerutuse. Selle ajal liigub WILD (või WILD-id) rullikutel ühe rea võrra allapoole, kuni kaob rullikutelt. Korduvkeerutusi antakse, kuni rullikutel on vähemalt üks ratsu. Kui korduvkeerutuse ajal maandub ratsu juba olemasoleva WILD-i peale, laieneb see kogu rulliku ulatuses. Sel juhul teenib mängija ka vähemalt kolm korduvkeerutust.

Boonusmängud ja tasuta spinnid

Divine Fortune tasuta spinnide saamiseks tuleb hittida vähemalt kolm skätterit. Sel juhul saab mängija viis tasuta keerutust, neli skätterit toob 8, viis skätterit aga lausa tosin tasuta spinni. Tasuta spinnide jooksul on WILD-ide esinemise tõenäosus suurem ning mis peamine – iga ratsu laieneb momentaalselt kogu rulliku ulatuses. Nii võivad tasuta spinnid pakkuda ohtralt korduvkeerutusi ja suuri võite.

Boonusmängu pääsemiseks tuleb koguda baasmängus ühe keerutuse jooksul vähemalt kolm mündi sümbolit. Hea on see, et müntide kogumiseks sobivad ka korduvkeerutused ning nii pole boonumängu käivitamise tõenäosus õnnelik väga haruldane.

Boonusmängu alguses antakse igale mündile juhuslik rahaline väärtus ning need mündid boonusmängu rullikutele. ning sa saa kolm keerutust münte juurde koguda. Juhul kui nende jooksul langeb rullikutele veel vähemalt üks münt, antakse mängijale uued kolm keerutust ning kõik jätkub kuni uusi münte enam juurde ei tule. Sel juhul makstakse välja kõikide müntide taga olevate müntide koguvõit.

Divine Fortune müntide kogumine boonumängus

Divine Fortune Jackpotid

Divine Fortune mängus on kolm Jackpotti, mida on võimalik võita ainult boonusmängus.

– Kui saad täis ühe mündirea, teenid 20x algpanuse suuruse Minor Jackpoti

– Kui saad täis kaks mündirida, teenid 100 algpanuse suuruse Major Jackpoti

– Hittides täis kõik kolm mündirida, teenidki ihaldatud Mega Jackpoti

Minor Jackpoti võitmine on võrdlemisi sage. Hoolimata võrdlemisi vähesest mängimisest oleme saanud kahel korral kätte ka Major Jackpoti. Mega Jackpotid on märksa haruldasemad, kuid eestlased on neidki tabanud. Näiteks Kalmer võitis Optibetis 283 988 eurot.

Nii Divine Fortune kui ka Divine Fortune Megaways slotikat saad proovida paljudes Eesti kasiinodes. Kui pead lugu tõeliselt kiirest ning mugavast mängukogemusest, siis rahuldab Nutz kõik sinu vajadused. Kliki siia ning alusta mängu Nutzis ilma kontot avamata!

DIVINE FORTUNE MÄNGU KOKKUVÕTE

Mängu nimi: Divine Fortune
Loodud: 2017
Mängutootja: NetEnt
Formaat: 5×3
Võiduliinide arv: 20
Ühe keerutuse maksumus: 0,20 € kuni 100 €
Maksimaalne võit: 600x/ liini kohta / Jackpot kuni 500 000 €
Keskmine tagasimakse: 96.59%
Volatiilsus: Kõrge