Gordon Ramsay Hell’s Kitchen : Mine maailmakuulsa telekoka põrgukööki

Gordon Ramsay Hell’s Kitchen on 2021. aasta märtsis ilmavalgust näinud NetEnti slotikas. Maailmakuulsa koka “põrgukatel” ei paku ainuüksi hõrgutavaid virtuaalseid maitseelamusi (mis võivad tõesti isu peale ajada), vaid ka omalaadseid lõbusaid lisafunktsioone.

NetEnt slotika Gordon Ramsey Hell's Kitchen boonusmäng

Gordon Ramsay Hell’s Kitchen mängu kirjeldus

Gordon Ramsay Hell’s Kitchenis käib mäng 5×3 formaadis ning põnevust tõstavad nii juhuslikult käivituv boonusfunktsioon (rullikutele lisanduvad wild-sümbolid, mis tõotavad suuri võite) kui ka boonumäng. Viimase käivitab kolm leegitsevat Gordon Ramsay sümbolit ning siis läheb tõesti väga lõbusaks!

Esmalt peab mängija valima boonusmängus “poole” – kas punaste või siniste võistkonna. Seejärel antakse mängijale 10 tasuta spinni teatud lisavõimalustega nagu võidukordistajad või lisa WILD-id. Keerutus antakse nii “siniste” kui “punaste” aknas ehk korraga kahel väljal. Võidab see tiim, kel õnnestub 10 keerutuse jooksul rohkem raha teenida.

Kui oled valinud õige” poole”, siis saad auhinnaks lisaboonusmängu (vaata järgmist pilti), mis tõotab veel auhinnalisa. Kõik rahalised võidud, mille sa saad Gordon Ramsey slotimängu tasuta spinnide jooksul mõlemal väljal ning võimaliku lisa-boonusmängu käigus, lisatakse sinu kontole.

Mäng on suhteliselt madala volatiilsusega ning 96,07%-lise keskmise teoreetilise tagasimaksega. Seega võib Gordon Ramsay Hell’s Kitchen sobida kõigile, keda naudivad kasiinomängude meelelahutuslikku elementi mõõduka riskiga.

Täiendav boonusmäng slotikal Gordon Ramsey Hell's Kitchen

Loe ka neid artikleid