Gordon Ramsay slotimäng Hell’s Kitchen : Mine maailmakuulsa telekoka põrgukööki

Gordon Ramsay slotimäng Hell’s Kitchen nägi ilmavalgust 2021. aasta märtsis. Maailmakuulsa koka “põrgukatel” ei paku ainuüksi hõrgutavaid virtuaalseid maitseelamusi (mis võivad tõesti isu peale ajada), vaid ka omalaadseid lõbusaid lisafunktsioone.

Gordon Ramsay slotimäng

Gordon Ramsay slotimäng pakub parimaid roogi

Gordon Ramsay slotimäng Hell’s Kitchen keerleb 5×3 formaadis ning põnevust tõstavad nii juhuslikult käivituv boonusfunktsioon (rullikutele lisanduvad wild-sümbolid, mis tõotavad suuri võite) kui ka boonumäng. Viimase käivitab kolm leegitsevat Gordon Ramsay sümbolit ning siis läheb tõesti väga lõbusaks!

Esmalt peab mängija valima boonusmängus “poole” – kas punaste või siniste võistkonna. Seejärel antakse mängijale tasuta spinnid (kokku 10) teatud lisavõimalustega nagu võidukordistajad või lisa WILD-id. Keerutus antakse nii “siniste” kui “punaste” aknas ehk korraga kahel väljal. Võidab see tiim, kel õnnestub 10 keerutuse jooksul rohkem raha teenida.

Kui oled valinud õige” poole”, siis saad auhinnaks lisaboonusmängu (vaata järgmist pilti), mis tõotab veel auhinnalisa. Kõik rahalised võidud, mille sa saad Gordon Ramsey slotimängu tasuta spinnide jooksul mõlemal väljal ning võimaliku lisa-boonusmängu käigus, lisatakse sinu kontole.

Mängule on omane suhteliselt madal volatiilsus ning 96,07%-lise keskmise teoreetilise tagasimaksega. Seega võib Gordon Ramsay Hell’s Kitchen sobida kõigile, kellele tähendavad kasiino mängud eelkõige meelelahutust koos mõõduka riskiga.

Kus mängida Gordon Ramsay slotikat? NetEnti mängud on esindatud pea kõikides Eesti kasiinodes, seega võid seda proovida näiteks Paf Casino veebilehel.

Täiendav boonusmäng slotikal Gordon Ramsey Hell's Kitchen