Halloween Jack rabab sind kõndiva WILD-i ja erakordsete boonusmängudega

Halloween Jack ei jäta külmaks ühtegi slotisõpra, kellele meeldib Halloween. Kahtlemata on Halloween Jack üks maailma tuntumaid Halloweeni-mänge, mida saab nautida ka pea kõigis Eestis kasiinodes.

Halloween Jack on tõenäoliselt parim Halloweeniteemaline slotimäng

Halloween Jack on tuntuim Halloweeni mäng

Halloween Jack on NetEnti tuntuim Halloweeni teemaline mäng, mis on sisuliselt koopia sama tootja menukast slotikast Jack and the Beanstalk.

Mäng käib 20 liinil (algpanus seega 0,20 €) ning Halloween Jacki RTP on 96,28%. Üksainus keerutus võib tuua kuni 3000-kordse võidu, mängu volatiilsus on aga keskmisest kõrgem (kuid mitte ülikõrge).

⇪ PROOVI PARIMAID HALLOWEENI MÄNGE KIIRKASIINOS!

Halloween Jacki võlu peitub kõndivas WILD-is

Nii Halloween Jacki kui Jack and the Beanstalki eripäraks on nn. “kõndiv wild” (Walking Wild). See tähendab, et juhul kui ekraanile maandub selline sümbol, täidab ta klassikalist WILD-i funktsiooni (ehk asendab kõiki teisi sümboleid), kuid ei kao keerutuse lõppesed ekraanilt, vaid liigub ühe rulliku võrra vasakule ning mängija saab korduskeerutusi.

Korraga võib ilmuda ekraanile ka kaks või isegi rohkem WILD sümbolit. Mängija saab tasuta keerutusi kuniks ekraanil on vähemalt üks WILD ning lisaks veel ühe tasuta kordukeerutuse, kui viimane WILD on ekraanilt kadunud.

Korduvkeerutused ning “kõndiva WILD”-i funktsioon võimaldab oma võite oluliselt suurendada, sest annab mängijale paremaid kombinatsioone ning tasuta keerutusi.

Halloween Jack boonusmängus saab 10 tasuta spinni

Eriti väärtuslikuks võib aga osutuda Halloween Jacki boonusmäng, mille käivitab kolm surnukirstu (kirst tähistab niisiis SCATTERIT).

Boonusmängu alustuseks antakse sulle 10 tasuta spinni ning lisandub uus sümbol – latern. Samuti kehtib “kõndiva wild”-i põhimõte, mis on boonusmängu ajal lausa erakordselt kasulik, sest tagab tasuta lisakeerutusi koos kõikide boonusmängule omaste hüvedega.

Ka laternate sümbolid on väga olulised. Kõikide boonusspinnide jooksul on võimalik süüdata 3, 6 või 9 laternat ning iga süütamine annab “kõndivale WILD”-ile jõudu juurde. Näiteks üheksa laterna süttimisel laieneb üksainus WILD üle kogu rulliku ning vasakule ei rända seejärel enam mitte üksainus WILD, vaid kogu rullik.

Kuna korraga võib olla mängus ka kaks või enam WILD-i, võib see tuua väga korralikke võite ning palju mängurõõmu (nagu võite näha eelmiselt pildilt). Boonusspinnide jooksul võib saada ka uusi tasuta keerutusi – kolm surnukirstu käivitab viis täiendavat tasuta keerutust. Oh kui mõnus on neid saada juurde just siis, kui 9 laternat põlevad…

Halloween Jack’id võid kohe asuda mängima näiteks superlihtsas Kiirkasiino.ee keskkonnas.