Immortal Romance video bingo

Immortal Romance video bingo on 2022. aasta mais ilmavalgust näinud õnnemäng, mis hullutab bingosõpru ka Eesti online-kasiinodes.

Selle bingomängo autoriks on Lõuna-Ameerika mängutootja Neko Games, mis on hetkel keskendunud just video bingo mängudele ning paistab sihtivad eelkõige Aasia turgu. Immortal Romance video bingo on tehtud koostöös Microgaminguga, kes on ka samanimelise Immortal Romance mänguautomaadi looja.

Uus põnev video bingo mäng Immortal Romance

Immortal Romance video bingo mängu sisu

Immortal Romance video bingo on üksikmängija bingomäng, mille välisilme tekitab alguses tunde, et tegemist on millegi väga keerulisega. Tegelikult pole siin aga rasket midagi, sest mäng ise on suhteliselt kergesti mõistetav.

Mängu käivitamiseks tuleb osta 1-4 piletit, mille tükihind on (mängija valikult) 1 sent kuni 10 eurot. Jackpot-auhindade võitmiseks tuleb siiski osta korraga neli piletit ning oma mängukogemuse põhjal julgemegi soovitada just nelja piletiga mängimist, sest see pakub enim põnevust.

Mängul on võrdlemisi kõrge, slotimängijate jaoks lausa hiiglaslikuna tunduv 55,93%-line hit-rate (tõenäosus, et sinu algpanus toob mistahes võidu). Sellest hoolimata on mängu volatiilsus kõrge (suuri võite saab siiski harva), keskmine tagasimakse aga üsna tavaline 95,13%.

Nagu bingos ikka, toovad võidu erinevad mustrid. Immortal Romance video bingo mängus on 15 erinevat mustritüüpi, mis toovad 2x kuni 2250x algpanuse suuruse võidu. Esmalt loositakse välja 30 palli ning kui selle järel on võimalus oma algpanus vähemalt 8-kordistada, käivitub mängu lisaetapp.

Immortal Romance video bingo lisaloosimine

Lisaetapi alguses kõlab gong ja ekraanile ilmuvad küsimärkide ikoonid. Kui küsimärgil klikkad, siis teed täiendava panuse ning saad ühe lisapalli. Pallid võivad sisaldada ka münte, mille abil saad käivitada Jackpot mängu ning võita täiendava auhinna.

Jackpot mängus aitavad aitavad Amber, Troy, Michael ja Sarah võita kas 50x, 250x, 2500x või 10 000x algpanuse (ühe neist neljast võidust saad igal juhul). Samuti võid

Boonusmängude hulka kuuluvad ka “Eternal Chambers” ja “Immortal Picker”. Vahel võidakse anda ka metsik pall (Wild Ball), mis võimaldab sul ise palli numbri valida ning nii oma hetkevõitu kui tulevasi võiduvõimalusi oluliselt suurendada.

Mida lähemale täismängule jõuad, seda kallimaks lisapallide ostmine muutub. Samas pole sul kunagi kohustust neid osta, vaid võid igal ajal mängu lõpetada ning oma võidu välja võtta.

Meie mängisime Immortal Romance video bingot Coolbetis ning võime tõdeda, et tegemist oli palju hasarti pakkuva ning tavalisest bingost isegi huvitavama mänguga. Üksikmängija bingo eeliseks on kahtlemata ka see, et sa võid seda mängida igal ajal ning sulle sobiva kiirusega.

⇪ KLIKI SIIA NING 25 TASUTA SPINNI COOLBETIS ON SINU!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!