Immortal Romance video bingo : Hullumeelne õnnemäng, mis tõmbab adreka põhja!

Immortal Romance video bingo on 2022. aasta mais ilmavalgust näinud õnnemäng, mis hullutab bingosõpru ka Eesti internetikasiinodes.

Uus põnev video bingo mäng Immortal Romance

Immortal Romance videobingo sisu 

Selle bingomängo autoriks on Lõuna-Ameerika mängutootja Neko Games, mis on hetkel keskendunud just video bingo mängudele ning paistab sihtivad eelkõige Aasia turgu. Immortal Romance video bingo on tehtud koostöös Microgaminguga, kes on ka samanimelise Immortal Romance mänguautomaadi looja.

Immortal Romance video bingo on niisiis üksikmängija bingo, mille välisilme tekitab alguses tunde, et tegemist on millegi väga keerulisega. Tegelikult pole siin aga rasket midagi, sest mäng ise on suhteliselt kergesti mõistetav. Vihjeks – iga mängukorraldaja teeb ju alati kõik selle nimel, et kasiinos mängimine oleks maksimaalselt lihtne.

Mängu käivitamiseks tuleb osta 1-4 piletit, mille tükihind on (mängija valikult) 1 sent kuni 10 eurot. Jackpot-auhindade võitmiseks tuleb siiski osta korraga neli piletit ning oma mängukogemuse põhjal julgemegi soovitada just nelja piletiga mängimist, sest see pakub enim põnevust.

Mängul on võrdlemisi kõrge, slotimängijate jaoks lausa hiiglaslikuna tunduv 55,93%-line hit-rate (tõenäosus, et sinu algpanus toob mistahes võidu). Sellest hoolimata on mängu volatiilsus kõrge (suuri võite saab siiski harva), keskmine tagasimakse aga üsna tavaline 95,13%.

Nagu bingos ikka, toovad võidu erinevad mustrid. Immortal Romance video bingos on 15 erinevat mustritüüpi, mis toovad 2x kuni 2250x algpanuse suuruse võidu. Esmalt loositakse välja 30 palli ning kui selle järel on võimalus oma algpanus vähemalt 8-kordistada, käivitub mängu lisaetapp.

Suuri võite tõotav lisaloosimine 

Lisaetapi alguses kõlab gong ja ekraanile ilmuvad küsimärkide ikoonid. Kui küsimärgil klikkad, siis teed täiendava panuse ning saad ühe lisapalli. Pallid võivad sisaldada ka münte, mille abil saad käivitada Jackpot mängu ning võita täiendava auhinna.

Jackpot mängus aitavad aitavad Amber, Troy, Michael ja Sarah võita kas 50x, 250x, 2500x või 10 000x algpanuse (ühe neist neljast võidust saad igal juhul). Boonusmängude hulka kuuluvad ka “Eternal Chambers” ja “Immortal Picker”. Vahel võidakse anda ka metsik pall (Wild Ball), mis võimaldab sul ise palli numbri valida ning nii oma hetkevõitu kui tulevasi võiduvõimalusi oluliselt suurendada.

Mida lähemale täismängule jõuad, seda kallimaks lisapallide ostmine muutub. Samas pole sul kunagi kohustust neid osta, vaid võid igal ajal mängu lõpetada ning oma võidu välja võtta.

Meie proovisime Immortal Romance video bingot Coolbet Eesti lehel ning võime tõdeda, et tegemist oli palju hasarti pakkuva ning tavalisest bingost isegi huvitavama mänguga. Üksikmängija bingo eeliseks on kahtlemata ka see, et sa võid seda mängida igal ajal ning sulle sobiva kiirusega.