Kasiino cashback : Ole kursis Eesti kasiinode parimate cashback boonustega

Mida tähendab kasiino cashback ning kui suured on parimad Eesti kasiinode cashback boonused? Selgitame mõisteid ning anname ka häid praktilisi soovitusi.

Mida tähendab kasiino cashback

Mida tähendab kasiino cashback?

Mingit toodet või teenust tarbides meeldib inimestele see, kui nad saavad iga ostu pealt ka reaalset rahalist kasu. Selleks võib olla näiteks otsene allahindlus (saad kauba tavahinnast odavamalt), boonus (saad midagi magusat “kauba peale”) või siis jällegi cashback, mis tagab preemia mingit kaupa regulaarselt ostes. Nii teenid cashbacki iga kord, kui mõnes suures ketipoes kauba eest tasud, sest iga ost tagab sulle kindlas rahalises väärtuses punkte. Hiljem võid soovi korral nendesamade punktide eest kauba eest tasutada ning sel poekülastusel sinu rahakott ei tühjene.

Eelkõige on cashback pakkumised mõeldud kliendi kinnistamiseks ning konkurentsieelise saavutamiseks. Just seetõttu kipuvad paljud inimesed tegema oste vaid ühe kaubandusketi poodides.

Samad põhimõtted kehtivad ka kasiinodes. Kui erinevad kasiino boonused määrivad kliendile mett moka peale juba enne mängimise alustamist, siis kasiino cashback aitab leevendada kaotusi või saad lihtsalt mängimise eest preemiat. Mõnikord on kasiino cashback regulaarne hüve, kuid enamasti pakutakse seda kampaania korras mingites kindlates mängudes. Kõige üldisemas mõttes jagunevad cashback-pakkumised kaheks.

Cashback kasiinos mängimise eest (ka neile, kes võidavad)

Nii mõneski Eesti kasiinos kehtib püsikliendiprogramm, mis võimaldab teenida mängimise eest punkte ning see hiljem raha või millegi muu hea vastu vahetada. Kohati pakutakse ka lausa ulmelisi hüvesid nagu luksusautod ja viietärnipuhkused, kuid paraku tuleb nende saamiseks ka ebareaalselt palju ning väga kõrgete panustega mängida.

Õnneks sobivad enamus cashback boonuseid igal tasemel mängijatele ning pakuvad kasu ka neile, kes õige pisikeste panustega mängivad. Näiteks Optibetis teenid alati mängimise eest punkte ning võid need kord nädalas reaalse raha vastu vahetada. Nii saad oma käibelt kuni 0,25% tagasi, seejuures pole mingit vahet, kas jääd mängimisega kasumisse või kahjumisse.

Kuna kasiinode kasum slotimängude käibest on vaid mõni protsent, siis kohtab harva kampaaniaid, kus regulaarse cashbacki määr ületab 1%. Vahel pakutakse kampaaniate korras siiski ka rohkem. Väga heaks pakkumiseks on näiteks iganädalane cashback Olybetis.

Cashback boonused Eesti kasiinodes

Regulaarse cashbacki kõrval, mida saavad kõik mängijad ka juhul, kui neil õnnestub mängides plussi jääda, on Eesti kasiinodes levinud ka cashback boonused, mida makstakse aga vaid neile, kes mängides kahjumisse jäävad. Nii on cashback boonuste moto alati üks ja ühene: “Saa oma kaotustelt raha tagasi!”

Kuna cashback boonuseid makstakse ainult kaotavatele mängijatele, on need ka märksa suuremad kui regulaarne cashback. Näiteks leidub nii mõnigi Jalla Casino boonus, mis sisaldab häid cashback-diile. Cashback võidakse maksta välja boonusena (sel juhul tuleb see x-arv kordi läbi mängida), kuid sageli võib seda vabalt kasutada. Kindlasti soovitame iga vastava pakkumise reeglid eelnevalt läbi lugeda.

Cashback boonuseid on kasulik kasutada juhul, kui oled regulaarne mängija ja eriti siis kui cashbacki pakutakse just nendes mänguded, mida sa nagunii mängid. NAB näitel näeb see välja umbes nii –

– Esimesel nädalal panustad 1500 € enda valitud slotimängudes ning jääd nädala arvestuses 150 € kasumisse. Sel juhul sa mingit cashbacki ei saa.

– Teisel nädalal panustad samuti 1500 € enda valitud slotikatel, kuid jääd sel korral 150 € kahjumisse. Järgmisel nädalal kannab NAB sinu kontole 15 € cashbacki (150 x 0,1).