Lighting Blackjack – Selles mängus võid võita tavalisest Blackjackist rohkem!

Põhjuse rõõmustamiseks leiavad kõik, kellele meeldib Blackjack ning selle mängimine live-kasiinos. Evolution Gaming on toonud turule uue mängu Lighting Blackjack, mida saab juba proovida ka Eesti online-kasiinodes.

Evolution Gaming esitleb uut välgu Blackjacki

Evolution Gaming live-mängud on erakordselt popid nii Eestis kui mujal maailmas. Lisaks ruletile ja Blackjackile pakutakse mitmeid telemänge nagu näiteks Gonzo’s Treasure Hunt, Deal or No Deal, Monopoly Live, Dream Catcher, Crazy Time ning värskeima tulijana Cash or Crash. Riias asuvates stuudiotes toimuvates mängudes saab osaleda igaüks läbi oma arvuti või mobiiliseadme ning panused algavad vaid 20 sendist!

⇪ MÄNGI LIGHTING BLACKJACKI PAFIS!

Lighting Blackjack mängu kirjeldus

Kui oled mänginud varem Blackjacki ning tead reegleid, siis pole ka Lighting Blackjackis sinu jaoks midagi uut. Küll tasub pöörata tähelepanu kahele asjale:

1) Sinu panusele lisandub 100% ulatuses nn. “lighting fee”. See tähendab, et juhul kui teeksid tavaoludes 1 eurose panuse, siis tegelikult võetakse sinu arvelt maha 2 eurot.

2) Enne kaartide jagamist selguvad juhuslikud võidukordistajad. Need on erinevad iga punktisumma kohta – vastavalt alla 17, 18, 19, 20, 21 ja Blackjack – ning rakenduvad juhul kui sa jaotuse võidad (saad diilerist suurema punktisumma või diiler läheb lõhki). Maksimaalne võidukordistaja Blackjacki korral võib olla koguni 25!

Lighting Blackjack RTP on ülikõrge

Oluline on teada, et võidukordistaja (mis jääb vahemikku 2-25) kehtib vaid algpanusele. See tähendab, et juhul kui sa võidad näiteks skooriga 13 (diiler läheb lõhki) ning sellele kehtib võidukordistaja 2, makstakse sulle 1-eurose panuse korral (millele lisandub 1 € “lighting fee” ehk kokku võetakse sinu kontolt 2 eurot) tagasi täpselt 2 eurot. See tähendab, et tegelikult ei võida sa midagi, vaid jääd nulli.

Duubeldamise ja splittimise korral täiendavat “lighting feed” ei lisandu. Samas rakendub näiteks splittimise korral võidukordistaja ainult tugevuselt teisele käele ning sedagi vaid tingimusel, et mõlemad käed võidavad.

Kuivõrd võidukordistajad sõltuvad mängija punktiskoorist, on väga oluline saada kokku võimalikult tugev käsi. Nii pole midagi imestada, et lehti krabatakse juurde ka näiteks 17 (ning mõnikord isegi 18 või 19) pealt, eriti juhtudel kui diileril on 10 ees ning jaotuses kõrged võidukordistajad.

Hea on aga see, et Lighting Blackjacki RTP on lausa 99,56%, mis tähendab et ideaalse mängu korral on nn. “maja eelis” väga minimaalne. See kõik peaks tähendama, et Lighting Blackjack suudab pakkuda oma mängijatele pikajalist ning nauditavat mänguelamust.

Lighting Blackjacki võid juba mängida näiteks Pafis. Vaata, kuidas alustada mängimist 100 tasuta spinniga!

Loe ka neid artikleid