Lighting Blackjack – Selles mängus võid võita tavalisest Blackjackist rohkem!

Lighting Blackjack annab põhjuse rõõmustamiseks leiavad kõigile live-Blackjacki austajatele. Evolution Gamingu mängu Lighting Blackjack saab juba proovida ka Eesti online-kasiinodes.

Lighting Blackjack mängu kirjeldus ja õpetus

Lighting Blackjack mängu kirjeldus

Kui oled varem Blackjacki mänginud, siis pole ka Lighting Blackjackis sinu jaoks midagi uut. Küll tasub pöörata tähelepanu kahele asjale:

1) Sinu panusele lisandub 100% ulatuses nn. “lighting fee”. See tähendab, et juhul kui teeksid tavaoludes 1 eurose panuse, siis tegelikult võetakse sinu arvelt maha 2 eurot.

2) Enne kaartide jagamist selguvad juhuslikud võidukordistajad. Need on erinevad iga punktisumma kohta – vastavalt alla 17, 18, 19, 20, 21 ja Blackjack – ning rakenduvad juhul kui sa jaotuse võidad (saad diilerist suurema punktisumma või diiler läheb lõhki). Maksimaalne võidukordistaja Blackjacki korral võib olla koguni 25!

⇪ MÄNGI LIGHTING BLACKJACKI PAFIS!

Lighting Blackjack RTP on ülikõrge

Oluline on teada, et võidukordistaja (mis jääb vahemikku 2-25) kehtib vaid algpanusele. See tähendab, et juhul kui sa võidad näiteks skooriga 13 (diiler läheb lõhki) ning sellele kehtib võidukordistaja 2, makstakse sulle 1-eurose panuse korral (millele lisandub 1 € “lighting fee” ehk kokku võetakse sinu kontolt 2 eurot) tagasi täpselt 2 eurot. See tähendab, et tegelikult ei võida sa midagi, vaid jääd nulli.

Duubeldamise ja splittimise korral täiendavat “lighting feed” ei lisandu. Samas rakendub näiteks splittimise korral võidukordistaja ainult tugevuselt teisele käele ning sedagi vaid tingimusel, et mõlemad käed võidavad.

Kuivõrd võidukordistajad sõltuvad mängija punktiskoorist, on väga oluline saada kokku võimalikult tugev käsi. Nii pole midagi imestada, et lehti krabatakse juurde ka näiteks 17 (ning mõnikord isegi 18 või 19) pealt, eriti juhtudel kui diileril on 10 ees ning jaotuses kõrged võidukordistajad.

Hea on aga see, et Lighting Blackjacki RTP on lausa 99,56%, mis tähendab et ideaalse mängu korral on nn. “maja eelis” väga minimaalne. See kõik peaks tähendama, et Lighting Blackjack suudab kõikidele Blackjacki sõpradele pikajalist ning nauditavat mänguelamust.

Lighting Blackjacki võid juba mängida näiteks vapustavas Paf kasiino keskkonnas. Kui sind võiksid huvitada teised live-mängud, siis tutvu ka näiteks Gonzo’s Treasure Hunt või hoopis Cash or Crash kirjeldusega.