Gonzo’s Treasure Hunt : Evolutioni põnev ning erakordselt seikluslik live-kasiino hittmäng

Gonzo’s Treasure Hunt on maailma suurima live-kasiino mängude tootja Evolution Gamingu 2021. aastal valminud teleshow, mis on laialt levinud ka Eesti online-kasiinodes.

Gonzo's Treasure Hunt Evolution Gamingu live-mäng

Gonzo’s Treasure Hunt mängu kirjeldus

Sarnaselt teistele Evolution Gamingu mängudele on ka Gonzo’s Treasure Hunt hea graafika ning suurepärase funktsionaalsusega, kuid samas võrdlemisi lihtne mäng.

Esmalt tuleb sul panustada 1-20 väljale (kokku on välju 70) ning ennustada ära, kas vastava(te)le välja(de)le langeb 1x, 2x, 4x, 8x, 20x või 65x võit. Hiljem langeb igale väljale üks juhuslik võit (70 võitu jagunevad 27 x 1, 20 x 2, 12 x 4, 7 x 8, 3 x 20 ja 1 x 65). Kui arvad õieti, siis teenidki vastava võidu koos kordistajaga.

Soovi korral võid panustada iga välja kohta ka kahele või enamale võidule. Kui panustad kõigile kuuele võidule, siis võidad igal juhul – halvemal juhul 1x, kuid paremal koguni 65-kordse algpanuse. Veelgi enam – enne lõplikku võitude langemist avatakse veel 0-7 lisapalli, mis piiluvad boonusvõite ning kordistajaid.

Seejärel avatakse võidud, alates ühekordsetest kuni suurimateni. Pärast väljamaksete tegemist algab kõik taas algusest ning soovi korral saab korrata eelmises ringis tehtud panuseid. Panuste vahemik on 10 sendist kuni 1000 euroni.

Miks on live-kasiinod popid?

Viimastel aastatel on live-kasiinod omandanud hasartmänguäris enneolematu populaarsuse. Seda eelkõige põhjusel, et seal toimuvad mängud reaalajas, reaalsete diilerite/krupjeedega ning mõistagi ka reaalsele rahale. Mängijad võivad aga viibida kus iganes, sest nad osalevad nendes mängudes läbi interneti. Kui maapealsed kasiinod on neile juba ammu oma konkurentsieelise kaotanud, siis teatavaid eeliseid on live-kasiinodel ka online-kasiinode ees. Miks seal mängimist eelistada?

– Erinevalt online-kasiinodest on kõik mängud ning mänguelemendid reaalsed.

– Mängud toimuvad märksa kiiremini kui maapealsetes kasiinodes, sest võidud maksab välja arvutiprogramm.

– Ühte mängu võib üheaegselt mängida tuhandeid inimesi.

– Panuste valik on väga lai, soovi korral võid nautida kasiinomänge kümnetes kordades väiksemate panustega kui maapealsetes kasiinodes.

Evolution Gaming hittide sekka kuuluvad nii tavalised kasiino mängud kui ka teleshow’d nagu näiteks Monopoly Live, Crazy Time, Cash or Crash või Deal or No Deal. Neid mänge saab proovida enamikes Eesti online-kasiinodes. Paf pakub nendes mängudes vahel ka häid boonuseid.

Gonzo's Treasure Hunt panustamine