Gonzo’s Treasure Hunt – EVOLUTION

Gonzo’s Treasure Hunt on maailma suurima live-kasiino mängude tootja Evolution Gaming uus teleshow, mis juba laialt levinud ka Eesti online-kasiinodes.

Väljamaksed Evolution Gaming mängus Gonzo's Quest Treasure Hunt

Gonzo’s Treasure Hunt mängu kirjeldus

Sarnaselt teistele Evolution Gaming mängudele on ka Gonzo’s Treasure Hunt hea graafika ning suurepärase funktsionaalsusega, kuid samas võrdlemisi lihtne kasiinomäng.

Esmalt tuleb sul panustada 1-20 väljale (kokku on välju 70) ning ennustada ära, kas vastava(te)le välja(de)le langeb 1x, 2x, 4x, 8x, 20x või 65x võit. Hiljem langeb igale väljale üks juhuslik võit (70 võitu jagunevad 27 x 1, 20 x 2, 12 x 4, 7 x 8, 3 x 20 ja 1 x 65). Kui arvad õieti, siis teenidki vastava võidu koos kordistajaga.

Soovi korral võid panustada iga välja kohta ka kahele või enamale võidule. Kui panustad kõigile kuuele võidule, siis võidad igal juhul – halvemal juhul 1x, kuid paremal koguni 65-kordse algpanuse. Veelgi enam – enne lõplikku võitude langemist avatakse veel 0-7 lisapalli, mis piiluvad boonusvõite ning kordistajaid.

Panuste tegemine uues Evolution Gaming live-kasiino mängus Gonzo's Quest

Seejärel avatakse võidud, alates ühekordsetest kuni suurimateni. Pärast väljamaksete tegemist algab kõik taas algusest ning soovi korral saab korrata eelmises ringis tehtud panuseid. Panuste vahemik on 10 sendist kuni 1000 euroni.

⇪ NAUDI UUT MÄNGU PAFI ONLINE-KASIINOS

Mängutootja imeline edulugu

Viimastel aastatel on live-kasiino omandanud hasartmänguäris enneolematu populaarsuse ning viimase kahe aastaga on Evolution Gamingu aktsia hind enam kui seitsmekordistunud (!)

Stockholmi börsil noteeritud Evolution Gaming pakub tööd enam kui 7000 inimesele ning selle mängustuudio asub Riias. See tähendab, et mänge viivad läbi kaunid läti neiud ja lõbusad noormehed, kes kõik mängijatega ka ise aktiivselt suhtlevad.

Live-kasiinos toimuvad mängud reaalajas, reaalsete diilerite/krupjeedega ning mõistagi ka reaalsele rahale. Mängijad võivad aga viibida kus iganes, sest nad osalevad nendes mängudes läbi interneti. Live-kasiinodel on nii online-kasiinode kui tavaliste maapealsete kasiinode ees mitmeid eeliseid:

– Erinevalt online-kasiinodest on kõik mängud ning mänguelemendid reaalsed.

– Mängud toimuvad märksa kiiremini kui maapealsetes kasiinodes, sest võidud maksab välja arvutiprogramm.

– Ühte mängu võib üheaegselt mängida tuhandeid inimesi.

– Panuste valik on väga lai, soovi korral võid nautida kasiinomänge kümnetes kordades väiksemate panustega kui maapealsetes kasiinodes.

Evolution Gaming suurimad hitid on lisaks tavalistele kasiinomängudele just telemängud, nende seas näiteks Monopoly Live, Crazy Time, Cash or Crash või Deal or No Deal.

Väljamaksed Evolution Gaming mängus Gonzo's Quest Treasure Hunt

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!