Miljonimäng Eesti online-kasiinodes

Miljonimäng ehk paljudele TV-st tuttav show “Kes tahab saada miljonäriks?” (Who Wants to be a Millionaire) on laialt levinud ning omal kohal ka online-kasiinodes. Erinevalt “päris” miljonimängust, mis hullutas Hannes Võrno vedamisel ka Eesti telepublikut, ei eelda kasiino-miljonimängudes osalemine õnneks mingeid mälumängu alaseid ning neis võib vabalt lüüa kaasa ka see, kes on ammu unustanud, millal toimus Jüriöö Ülestõus.

Big Time Gaming slotimäng Who Wants To Be A Millionaire

Järgnevalt tutvustame erinevaid Eesti online-kasiinodes pakutavaid miljonimänge.

Miljonimäng – slotid

Paljudes Eesti kasiinodes (siiski mitte kõigis) on esindatud Big Time Gaming (BTG) slotikad, mille valikusse kuuluvad ka Who Wants to be a Millionaire (Megaways), Who Wants to be a Millionaire Myster Box ja Who Wants to be a Millionaire Megapays. Kui Mystery Box on võrdlemisi “klassikaline” slotimäng, siis ülejäänud kaks Megaways-tüüpi mängud, kus täpne võiduliinide arv selgub alles keerutuse ajal.

Who Wants to be a Millionaire (Megaways) mängus on kuus rullikut ning SCATTERi-funktsiooni täidab miljonimängu logo. Kui sul õnnestub saada ekraanile kolm miljonimängu logo, siis käivitub boonusmäng. See algab klassikalise miljonimänguga, kus sul on võimalik koheselt välja võtta 8 tasuta spinni või asuda küsimustele vastama.

Nagu juba mainitud, siis kasiino miljonimängus õnneks mingeid reaalseid küsimusi pole ning sa võid valida seetõttu täiesti juhusliku vastusevariandi. Milline vastusevariant on parajasti õige, määrab RNG ehk nn. “juhusliku numbri generaator”. Oma riske võid (oluliselt) vähendada nn. õlekõrsi kasutades.

Mängus on 12 küsimust ning maksimaalselt võid võita kuni 50 tasuta spinni. Esimesele küsimusele pead vastama kindlasti õieti (muidu kaotad 8 tasuta spinni), hiljem võid ka eksida, sest 10 või 20 tasuta spinni on (sõltuvalt eelnevast mängu käigust) garanteeritud ka “vale vastuse” korral. Seejärel saad asuda kerutama oma võidetud spinne, kus iga võit suurendab järgmise võidu kordistajat. Enam pole vist keeruline ära arvata, et mäng on väga kõrge volatiilsusega ning boonusmänge tuleb kohati terve igaviku oodata. Kuid seda lõbusam ning kõrgemate võitudega need ka on!

Miljonimäng – slingo

Slingo on lahe õnnemäng, mida võib pidada omalaadseks slotikate ja bingo hübriidiks, mis leiutati juba eelmise sajandi 90-ndate aastate keskel ning levib aina enam ka online-kasiinodes. 2022. aasta suveks pakuvad suuremad Eesti kasiinod (näiteks Optibet) juba üle 50 slingomängu, mille seas ka Who Wants to be a Millionaire Slingo.

Võrreldes miljonimängu slotikatega on slingol nii madalam võiduprotsent kui ka volatiilsus ning üks mäng vältab märksa kauem kui üks keerutus. Nii pakub slingo piisavalt mängurõõmu ning suhteliselt kerge on vähemalt mingigi võit kätte saada. Sa võid soovi korral osta palle juurde senikaua, kui oled kõik ruudud bingolaual täitnud.

Slingomäng Who Wants To Be A Millionaire

Miljonimäng – live-rulett

Lisaks on miljonimängul olemas oma üksikmängija ruletikas ning veelgi populaarsem Who Wants to be a Millionaire live-rulett, mille tootjaks on Playtech. See, 2021. aasta lõpus valminud mäng, pole küll Eesti kasiinodes veel laialt levinud, kuid kindlasti saad seda mängida näiteks Pafis.

Milles seisneb Who Wants to be a Millionaire live-ruleti erilisus? Enne igat keerutust selgub 1-10 juhuslikku “miljonäri numbrit”.

Ruletilaud mängus Who Wants To Be A Millionaire Roulette

Neid nn. “miljonäri numbreid” on kolme tüüpi :

1. 100x kordistaja (toob lihtsalt 100-kordse võidu),

2. Miljonäri logo (pronksvoor kaheksa või kuldvoor 10 küsimusega, võimalus võita vastavalt kuni 750 või koguni kuni 2000-kordne algpanus) või

3. Küsimärk (võid võtta kohe 50- või 100-kordse võidu või alustada mängu viie küsimusega kolm korda suuremale auhinnale).

Igal vastusel on erinev kordistaja ning kui valid neist õige, siis korrutatakse sinu võit sellega läbi. Kui vastad valest, langed edasisest konkurentsist välja. Küsimuste (boonusringide) ajal võid kasutada juba tuttavat kolme õlekõrt, millel on järgmised funktsioonid:

– “50-50” eemaldab kaks “valet” vastust, pead valima kõigest 2 variandi seast.

– “Küsi publikult” näitab virtuaalse publiku hinnangut

– “Küsi saatejuhilt” eemaldab vastuse, mille kordistaja on kõige väiksem.

⇪ KLIKI SIIA NING PROOVI SEDA MÄNGU KOHE!

Miljonimängu live-rulett on suhteliselt kõrge RTP-ga, kuigi arvestada tuleb sellega, et võidu võti peitub boonusringides ning kui ühelegi “miljonäri numbrile” pihta ei saada, on ka väljamaksed väiksemad kui tavalises ruletis.

Miljonimängu rulett hoiab sind kahtlemata tegevuses ning sobib eelkõige aktiivsematele mängijatele. Panustamine on võimalik alates 20 sendist ning nagu ruletis ikka, võid soovi korral teha panuseid ka kõikidele numbritele, et endale igal juhul mingi võit tagada.

Who Wants To Be A Millionaire ruletimäng, mille tootjaks on Evolution Gaming

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!