Miljonimäng Eesti online-kasiinodes: Mälumängu oskusi pole vaja, proovi vaid 20 sendiga!

Miljonimäng ehk paljudele tuttav teleshow “Kes tahab saada miljonäriks?” (Who Wants to be a Millionaire) on laialt levinud ning omal kohal ka online-kasiinodes. Järgnevalt tutvustame erinevaid Eesti online-kasiinodes pakutavaid miljonimänge.

Miljonimäng on olemas ka internetikasiinodes

Miljonimäng BTG slotimängudes

Erinevalt “päris” miljonimängust, mis hullutas Hannes Võrno vedamisel ka Eesti telepublikut, ei eelda kasiino-miljonimängudes osalemine õnneks mingeid mälumängu alaseid ning neis võib vabalt lüüa kaasa ka see, kes on ammu unustanud, millal toimus Jüriöö Ülestõus.

Paljudes Eesti kasiinodes (siiski mitte kõigis) on esindatud Big Time Gaming (BTG) slotikad, mille valikusse kuuluvad ka Who Wants to be a Millionaire (Megaways), Who Wants to be a Millionaire Myster Box ja Who Wants to be a Millionaire Megapays. Kui Mystery Box on võrdlemisi “klassikaline” slotimäng, siis ülejäänud kaks Megaways-tüüpi mängud, kus täpne võiduliinide arv selgub alles keerutuse ajal.

Who Wants to be a Millionaire (Megaways) mängus on kuus rullikut ning SCATTERi-funktsiooni täidab miljonimängu logo. Kui sul õnnestub saada ekraanile kolm miljonimängu logo, siis käivitub boonusmäng. See algab klassikalise miljonimänguga, kus sul on võimalik koheselt välja võtta 8 tasuta spinni või asuda küsimustele vastama.

Nagu juba mainitud, siis kasiino miljonimängus õnneks mingeid reaalseid küsimusi pole ning sa võid valida seetõttu täiesti juhusliku vastusevariandi. Milline vastusevariant on parajasti õige, määrab RNG ehk nn. “juhusliku numbri generaator”. Oma riske võid (oluliselt) vähendada nn. õlekõrsi kasutades.

Mängus on 12 küsimust ning maksimaalselt võid võita kuni 50 tasuta spinni. Esimesele küsimusele pead vastama kindlasti õieti (muidu kaotad 8 tasuta spinni), hiljem võid ka eksida, sest 10 või 20 tasuta spinni on (sõltuvalt eelnevast mängu käigust) garanteeritud ka “vale vastuse” korral. Seejärel saad asuda kerutama oma võidetud spinne, kus iga võit suurendab järgmise võidu kordistajat. Enam pole vist keeruline ära arvata, et mäng on väga kõrge volatiilsusega ning boonusmänge tuleb kohati terve igaviku oodata. Kuid seda lõbusam ning kõrgemate võitudega need ka on!

Miljonimäng omalaadses slingos

Slingo on lahe õnnemäng, mida võib pidada omalaadseks slotikate ja bingo hübriidiks, mis leiutati juba eelmise sajandi 90-ndate aastate keskel ning levib aina enam ka online-kasiinodes. 2022. aasta suveks pakuvad suuremad Eesti tegijad eesotsas Betsafe kasiinoga juba üle 50 slingomängu, mille seas ka Who Wants to be a Millionaire Slingo.

Võrreldes miljonimängu slotikatega on slingol nii madalam võiduprotsent kui ka volatiilsus ning üks mäng vältab märksa kauem kui üks keerutus. Nii pakub slingo piisavalt mängurõõmu ning suhteliselt kerge on vähemalt mingigi võit kätte saada. Sa võid soovi korral osta palle juurde senikaua, kui oled kõik ruudud bingolaual täitnud.

Slingomäng Who Wants To Be A Millionaire

Võida miljon eurot spordiennustuses

Omalaadse lahendusena pakub miljonimängu ka Betsafe, kus see on üheks oluliseks spordiennustuse kampaaniaks. Osaleda saab päris niisama, kuid mäng on mõnevõrra keerulisem, sest tuleb ennustada spordivõistluste tulemusi ning jagada olemasolevat kapitali vastusevariante vahel. Loe täpsemalt, mida kujutab endast Betsafe miljonimäng.

Miljonimäng live-ruleti laudades

Lisaks on miljonimängul olemas oma üksikmängija ruletikas ning veelgi populaarsem Who Wants to be a Millionaire live-rulett, mille tootjaks on Playtech. See, 2021. aasta lõpus valminud mäng, pole küll Eesti kasiinodes veel laialt levinud, kuid kindlasti saad seda mängida näiteks Pafis.

Milles seisneb Who Wants to be a Millionaire live-ruleti erilisus? Enne igat keerutust selgub 1-10 juhuslikku “miljonäri numbrit”.

Ruletilaud mängus Who Wants To Be A Millionaire Roulette

Neid nn. “miljonäri numbreid” on kolme tüüpi :

1. 100x kordistaja (toob lihtsalt 100-kordse võidu),

2. Miljonäri logo (pronksvoor kaheksa või kuldvoor 10  küsimusega, võimalus võita vastavalt kuni 750 või koguni kuni 2000-kordne algpanus) või

3. Küsimärk (võid võtta kohe 50- või 100-kordse võidu või alustada mängu viie küsimusega kolm korda suuremale auhinnale).

Igal vastusel on erinev kordistaja ning kui valid neist õige, siis korrutatakse sinu võit sellega läbi. Kui vastad valest, langed edasisest konkurentsist välja. Küsimuste (boonusringide) ajal võid kasutada juba tuttavat kolme õlekõrt, millel on järgmised funktsioonid:

– “50-50” eemaldab kaks “valet” vastust, pead valima kõigest 2 variandi seast.

– “Küsi publikult” näitab virtuaalse publiku hinnangut

– “Küsi saatejuhilt” eemaldab vastuse, mille kordistaja on kõige väiksem.

⇪ KLIKI SIIA NING PROOVI SEDA MÄNGU KOHE!

Miljonimängu live-rulett on suhteliselt kõrge RTP-ga, kuigi arvestada tuleb sellega, et võidu võti peitub boonusringides ning kui ühelegi “miljonäri numbrile” pihta ei saada, on ka väljamaksed väiksemad kui tavalises ruletis.

Miljonimängu rulett hoiab sind kahtlemata tegevuses ning sobib eelkõige aktiivsematele mängijatele. Panustamine on võimalik alates 20 sendist ning nagu ruletis ikka, võid soovi korral teha panuseid ka kõikidele numbritele, et endale igal juhul mingi võit tagada.

Who Wants To Be A Millionaire ruletimäng, mille tootjaks on Evolution Gaming