Monopoly Big Baller nüüd ka Eestis : Live-mäng neile, kes armastavad bingot ja monopoli

Monopoly Big Baller on 2022. aasta augusti alguses Evolution Gaming live-kasiinosse jõudnud telemäng, mis ühendab endas nii bingot kui monopoli.

Monopoly Big Baller live-kasiino mäng

12. augusti seisuga pole Monopoly Big Baller veel enamikes Eesti online-kasiinodes kättesaadav, küll aga võib seda juba mõnes kohas proovida. Oleme üsna kindel, et hiljemalt augusti lõpuks pakuvad Monopoly Big Baller mängu ka teised Eesti online kasiinod. Teadupärast vahendavad Evolutioni live-mänge ju õige paljud neist.

Monopoly Big Baller mängu sisu

Nagu eelnevalt mainitud, ühendab Monopoly Big Baller bingot ja monopoli. Neile, kes tahavad ainult monopoli mängida, tasub soovitada juba 2019. aasta aprillis valminud Evolution Gamingu mängu Monopoly Live. Monopoly Big Baller on siiski pigem bingo kui monopol.

Mängu alguses saad teha panused ühele kuni neljale bingokaardile, mida on kahte tüüpi. Free Space (keskmine element käitub kui loositud number ning aitab liine kergemini täis saada) ja Chance Card (keskmine element on kordistajaga). Sa võid ise valida, millist tüüpi kaarti või kaarte eelistad.

Seejärel lisab Mr. Monopoly kaartidele veel juhuslik valiku vabu välju ja kordistajad, misjärel võetakse loosirattalt 20 juhuslikku numbrit vahemikus 1-60. Kui sul õnnestub oma bingokaardil vähemalt üks liini täis saada, siis teenid võidu. Võite aitavad suurendada võimalikud kordistajad.

Boonusmäng võib viia monopolilauale

Lisaks bingo kaartidele võid panustada ka kahte tüüpi boonuskaartidele. Esimesel juhul tuleb sul tabada kolme numbrit 20-s, teisel juhul aga nelja numbrit 20-st. Mõlemal juhul jõuad boonusmängu ning teenid monopolilaual vastavalt 3 või 5 viset.

Seda on mõnevõrra enam kui “tavalises monopolis”, kus teenid vastavalt 2 või 4 viset, kuid ka baasauhinnad on tiba väiksemad. Siiski kehtivad vanad head monopoli reeglid. Kaks sama väärtusega täringut annvad uue viske ning kui sul õnnestub monopolilauale üks ringi peale teha, suurenevad auhinnad märgatavalt.

Siiski pole boonusmängu saamine lihtne, sest mängu volatiilsus on kõrge. Arvestada tuleb ka sellega, et enamasti ei tule üldse mingit võitu. Meil läks testmängu tehes päris hästi – saime parima võimaliku boonusmängu (5 viset) kätte juba umbes 15-ndal katsel. Siiski polnud võit kuigi suur – “vaid” 67-kordne algpanus.

Häid Monopoly Big Baller mänguelamusi saad nautida ägedas Jalla Casino keskkonnas.

Monopoly Big Baller boonusmäng mobiilis