Neteller Eestis : Plussid ja miinused. Kas ja milleks tasub Netellerit kasutada?

Neteller on üks kahest põhilisest e-rahakotist, mida saab kasutada internetikasiinodes arveldamiseks. Milles seisnevad Netelleri peamised plussid ja miinused ning kas Netelleri kasutamine on endiselt mõistlik?

Neteller on kiire ja turvaline e-rahakott

Neteller on tugev ja turvaline

Netelleri-nimelisele elektroonilisele maksevahendile pandi alus 1999. aastal Kanadas, hiljem kolis ettevõte Mani saarele. Ettevõte sai kohe menukaks just internetikasiino klientide seas. Juba 2002.-2003. aastal oli Neteller peamine maksevahend ka pokkeritubades. Kahjuks ei tunnistanud Neteller siis küll Eesti kliente, kuid kümnendi lõpuks sai see viga parandatud.

Tänasel päeval kuulub Neteller Paysafe Group’i, mis on ka teise sarnase toote Skrilli omanik. Neist viimane on Eestis selgelt juhtival positsioonil, kuid endiselt leidub küllaga ka Netelleri kasutajaid. Üldjoontes on tegemist väga mõnusa ja mugava tootega, mille klientidel on võimalik muretseda ka Net+ kaart. Sellega saab sooritada makseid mistahes ATM-ides ja kauplustes üle maailma.

⇪ Kliki siia NETELLERI konto avamiseks!

Kas Neteller on vajalik?

Kui oled aktiivne mängija, siis soovitame sul kindlasti avada konto vähemalt ühes e-rahakotis. Esiteks on e-rahakotid väga mugavad, eelkõige klassikalistes kasiinodes (nagu näiteks Paf) mängimiseks. Sissemaksed käivadki reaalselt ühe-kahe klikiga ning vaid loetud sekundite jooksul. Sa ei pea sisestama korduvaid PIN-koode ega kasutama täiendavaid abivahendeid. Pole ka seda ohtu, et kui mõne panga server juhtub maas olema, tuleb nii mängimis kui arveldamisega oodata. Väljamaksed pole küll nii kiired, kuid enamasti laekuvad siiski loetud tundide jooksul.

“Nullindatel” oli Neteller kõige hinnatum e-makseta vahendaja. Tollal polnud Skrill Eesti mängijateni veel jõudnud ning Skrill eelkäijast Moneybookers jäi Netellerile alla. Tänaseks päevaks on osad vahetunud. See tähendab, et juhul kui juba kasutada konkurendi teenuseid, siis otsest põhjust Netelleri konto avamiseks pole. Vähemalt mitte siis, kui eesmärgiks on lihtsalt Eesti internetikasiinodes “märkamatult” mängida. Kui liigutad aga suuremaid rahasid, tasub Netellerit kaaluda eeskätt alternatiivina ja varade hajutamiseks.

Netelleri kolm peamist plussi

1. Tugev ja stabiilne ettevõte, sobib hästi varade hajutamiseks

2. Netelleri kasutamine on mugav ning väljamaksed kiired

3. Palju VIP-tasemeid ning võimalus saada cashbacki

Netelleri kolm peamist miinust

1. Pangatehingud on kallimad kui Skrillis (2023. aasta alguses sissemakse 2,5%, väljamakse 10 dollarit). Ka mitmesugused teised teenutasud võivad olla pisut suuremad

2. Eestis on Skrillil laiem levik ning seda tunnistab rohkem kasiinosid

3. Kui kasutad Netellerit esimesel sissemaksel, ei pruugi saada liitumisboonust. Näiteks on selle välistuse teinud Coolbet.

Netelleri konto loomiseks tuleb läbida põhjalik isiku tuvastamine protsess. Tasub aga silmas pidada, et see kõik on sinu enda turvalisuse huvides. Hiljem käib kõik võrdlemisi lihtsalt ja mugavalt. Pane tähele, et Netelleri abiga saab teha ka krüptotehinguid.