Skrill – Eestis toimiv turvaline e-rahakott, millega saad vältida kasiinos pangamakseid

Skrill on Eestis toimiv turvaline elektrooniline rahakott, mida saab kasutada pea kõikides Eesti kasiinodes. Skrill on heaks alternatiiviks pangamaksetele, sest Skrilli kasutades ei jää kuskile “jälge”. Nii võid end kaitsta võimalike ebameeldivuste eest, kui peaksid näiteks tulevikus laenu soovima.

Skrill Eesti ehk mida teha, et panka jälge ei jääks kui sa kasiinos mängid?

Skrill on turvaline ja mugav

E-rahakottide eesmärk on võimaldada klientidele kiireid ning turvalisi pangaväliseid internetimakseid. Eestis muutusid e-rahakotid väga populaarseks nullindate lõpus, mil valdkonna suurimad tegijad Neteller ja Skrill hakkasid viimaks Eesti kliente tunnistama ning said palju uusi kliente eelkõige pokkerimängija seast.

Tollal olid online-hasartmängud ja pokker Eestis veel reguleerimata ning ainsana tegutses otseselt Eesti turul Triobet (tänane Betsafe). Teistes (maailma suurimates) pokkeritubades polnud võimalik aga läbi Eesti kommertspankade arveldada ning väljamaksed läbi pangatšekkide ei nõudnud ainuüksi aega, vaid olid ka kallid ning tülikad. Seevastu e-rahakottidega arveldamine käis oluliselt kiiremini ja mängijate raha jõudis arvele loetud tundidega (tšekkide lunastamiseks kulus nädalaid).

Tänapäeval seda muret muidugi pole. Kõik Eesti kasiinod ning siin tegutsevad pokkeritoad võimaldavad teha nii sisse- kui väljamakseid läbi Eesti kommertspankade ja/või krediitkaartide. Ometi leidub aga ka e-rahakottidel endiselt palju kasutajaid, sest põhjuseid nende eelistamiseks on mitmeid.

Miks Skrilli kasutada?

1. Anonüümsus. Kui klient teeb online-kasiinodesse palju sissemakseid, siis võib see tema reitingut panga silmis vähendada ning näiteks kahandada tema võimalusi laenu saada. E-walletid on siinkohal lausa suurepäraseks abimeheks, sest “jälge” maha ei jää ning raha saab liigutada vabalt nii sisse-välja kui ka erinevate online-kasiinode vahel.

2. Kiirus. Trustly-lahendus tagab küll väga kiire arveldamise ning kiirkasiinod Eestis maksavad võidud vaid loetud sekunditega välja. Samas käivad aga jällegi sissemaksed e-walletites veelgi kiiremini ning ei tule ennast ka täiendavalt audentida (läbi Smart ID või ID-kaardi).

3. Raha hoidmine välismaal. Eelkõige Ukraina sõja tõttu on nii mõnigi inimene hakanud mõtlema mustale stsenaariumile, et mis võiks saada tema Eesti asuvatest varadest võimaliku sõja või okupatsiooni (natsionaliseerimise) korral. Nii Neteller kui Skrill on turvalised Suubritannia ettevõtted ning seetõttu on osade oma varade seal hoidmine ka teatav riskide hajutamine.

4. Lisaks on Skrillil väga hea püsikliendiprogramm, samuti võib igaüks hankida Skrilli pangakaardi, millega saad maksta kauplustes või soovi korral isegi automaadist raha välja võtta. Kui registeerid oma Skrill konto ka lehel e-Wallet Optimizer, siis teenid oma tehingutelt lisaks 0,3% cashbacki otse oma kontole.

Skrilli konto avamine, täiendav cashback

Seega pole kahtlust, et just Skrill on parim kasiinomängijatele mõeldud e-rahakott. Kuigi mitmed kasiinod tunnistavad ka Netellerit ning mõni isegi teisi finantsvahendajaid, on nende teenustasud üldjuhul kallimad ning kasutajamugavus pole päris nii hea kui Skrillil.

Kuidas aga Skrill konto avada? Algatuseks ava Skrill ning sisesta nõutud andmed. Seejärel logi oma kontole sisse, ava “Settings” > “Personal Details” ning leia sealt oma Skrill konto number.

Seejärel sisesta see veebilehele E-Wallet Optimizer ning asud teenima 0,3% täiendavat cashbacki. Seda võid teha ka siis, kui oled Skrilli konto juba varem loonud ning Skrilliga juba varasemalt ka tehinguid teinud.

Skrilli kontole saad saata raha oma pangakontolt ning loomulikult on võimalikud ka vastupidised tehingud. Väljamaksete kiirus sõltub kliendi reitingust, kõige paremat juhul on need kohesed. Samuti võid kanda raha mõne teise Skrilli kasutaja kontole.

Skrilli teenustasud on mõnevõrra krõbedamad kui pankades, kuid näiteks pangakaardiga tehtud maksetelt ei tule maksta mingeid täiendavaid teenutasusid. Kuigi Skrilli kaardil on Mastercardi funktsionaalsus, tuleb arvestada, et tegemist on ikkagi n.ö. ettemaksukaardiga ning päris krediitkaardina seda kasutada ei saa.

Skrillis tehtud tehinguid eraldi ei maksustata, küll peaks aga mängija olema suuteline vajadusel oma tulusid tõendada. Kui tegemist on Eestis litsentseeritud kasiinodes võidetud rahaga, siis pole aga vähimatki põhjust muret tunda!

e Wallet Optimizer kasutamine