Reactoonz ja Gargantoon

Play’n Go slotimäng Reactoonz ning selle edasiarendus Reactoonz 2 kuuluvad kahtlemata Eesti populaarseimate kasiinomängude hulka, jäädes alles võib-olla vaid sellistele igihaljastele hittidele nagu Book of Dead või Starburst. Milles peitub nende fenomen?

Play'n Go slotikas Reactoonz 2

Kui enamasti keerlevad slotimängudes rullikud, siis Reactoonz mängudes sümbolid hoopis langevad ning oluline on see, et moodustuksid kobarad, milles on vähemat 5 ühesugust sümbolit. Kobara moodustumine toob üheaegselt nii võidu kui võimaldab mängul jätkuda, sest võitnud sümbolid asendatakse uutega.

Mõlemad ulmeteemalised mängud toimuvad 7 x 7 formaadis, seega on ekraan suhteliselt suur ning mängu jälgimine märksa põnevam kui tavalise 5 x 3 slotika korral. Tihti võib üks mäng väldata päris pikka aega, paremal juhul lausa minuteid ning mängijal on selle aja jooksul väga mõnus oma võitude kasvamist vaadata. Reactoonz ja Reactoonz 2 on oma olemuselt suhteliselt sarnased, mõningad erinevused on vaid boonusfunktsioonides.

Reactoonz boonus

Et kobarate moodustumine kulgeks ladusamalt, on kasutusel viis abifunktsiooni, mis käivituvad kas juhuslikult või iga boonusmeetri täitumisel. Kui mängijal õnnestu ühe mängu jooksul kõik viis boonusmeetrit täis saada, saabub kulminatsioon – ekraanile ilmub Gargantoon. Esmalt on see elukas 3 x 3 formaadis, seejärel tuleb ekraanile kaks 2 x 2 ning lõpuks üheksa ühe välja täitvat Gargantooni.

Gargantooni teeb ülimalt väärtuslikuks see, et tegemist on massiivse WILD sümboliga. Pole kahtlust, et juhul kui ekraanile ilmub ühekorraga üheksast kobarast koos olevast WILD-ist sümbol, siis on oodata ka vägevaid võite.

Reactoonz mängu muudab eriliseks just see, et tipmise boonusmängu käivitumine ehk Gargantooni ilmumine toob ka reaalselt vinge, enamasti vähemalt 50x algpanuse suuruse, kuid sageli ka sadadesse kordadesse ulatuva võidu. Seega pole vaja karta seda, et boonusmäng õnnestub küll saada, kuid võit on ikkagi väike. Nagu järgnevalt pildilt näha võite, saime ka meie oma testmängu jooksul vaid 20 sendise panusega lausa erakordselt kõrge võidu. Kuna mängu volatiilsus on kõrge, pole Gargantooni ilmumine mõistagi päris igapäevane.

Play'n go slotimäng Reactoonz huge win

Reactoonz 2 boonus

Värskemas mängus Reactoonz 2 näeb boonusfunktsioon välja pisut teistsugune, kuid tõotab siingi suuri võite. Erinevalt Reactoonzist on Reactoonz 2 mängus kasutusel vaid üks boonusfunktsioon, mis käivitub ettenähtud sümbolite kogumisel (igas mängus üks juhuslikult valitud sümbol) ning lisab ekraanile 1-3 WILD-i.

Niisamuti ei edene mäng vastavalt suvaliste kobarate moodustumisele, vaid “laetud” sümbolitele. Hea on aga see, et lisasümbolid (nii Gargantoon kui klassi võrra “lahjem” Energoon) ilmuvad ekraanile pisut sagedamini, olles mõjutatud “laetud” sümbolite arvust.

– Lae 55 sümbolit ning saa 4 Energoon WILD-i

– Lae 85 sümbolit ning saa üks 2×2 Energoon WILD

– Lae 110 sümbolit ning saa üks 3×3 Gargantoon WILD

– Lae 135 sümbolit ning duubelda oma võidud

Kus mängida Reactoonz slotikaid?

Reactoonz ja Reactoonz 2 on niivõrd tuntud mängud ning ka Play’n Go väga laialt levinud mängutootja, et sisuliselt võib neid mängida kõikides Eesti online-kasiinodes.

Vali oma mängukoht ise, soovi korral klikka näiteks sellele lingile ning saad lisaks 100 tasuta spinni Pafilt!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!