Reactoonz ja Gargantoon : Milles peitub Eesti ühtede popimate slotikate fenomen?

Play’n Go slotimäng Reactoonz ning selle edasiarendus Reactoonz 2 kuuluvad kahtlemata Eesti populaarseimate kasiinomängude hulka, jäädes alles võib-olla vaid sellistele igihaljastele hittidele nagu Book of Dead või Starburst. Milles peitub nende fenomen?

Play'n Go slotikas Reactoonz 2

Reactoon on kobarapõhine mäng

Kui enamasti keerlevad slotimängudes rullikud, siis Reactoonz mängudes sümbolid hoopis langevad ning oluline on see, et moodustuksid kobarad, milles on vähemat 5 ühesugust sümbolit. Kobara moodustumine toob üheaegselt nii võidu kui võimaldab mängul jätkuda, sest võitnud sümbolid asendatakse uutega.

Mõlemad ulmeteemalised mängud toimuvad 7 x 7 formaadis, seega on ekraan suhteliselt suur ning mängu jälgimine märksa põnevam kui tavalise 5 x 3 slotika korral. Tihti võib üks mäng väldata päris pikka aega, paremal juhul lausa minuteid ning mängijal on selle aja jooksul väga mõnus oma võitude kasvamist vaadata. Reactoonz ja Reactoonz 2 on oma olemuselt suhteliselt sarnased, mõningad erinevused on vaid boonusfunktsioonides.

Reactoonz boonusmängu kulminatsiooniks on Gargantoon

Et kobarate moodustumine kulgeks ladusamalt, on kasutusel viis abifunktsiooni, mis käivituvad kas juhuslikult või iga boonusmeetri täitumisel. Kui mängijal õnnestu ühe mängu jooksul kõik viis boonusmeetrit täis saada, saabub kulminatsioon – ekraanile ilmub Gargantoon. Esmalt on see elukas 3 x 3 formaadis, seejärel tuleb ekraanile kaks 2 x 2 ning lõpuks üheksa ühe välja täitvat Gargantooni.

Gargantooni teeb ülimalt väärtuslikuks see, et tegemist on massiivse WILD sümboliga. Pole kahtlust, et juhul kui ekraanile ilmub ühekorraga üheksast kobarast koos olevast WILD-ist sümbol, siis on oodata ka vägevaid võite.

Reactoonz mängu muudab eriliseks just see, et tipmise boonusmängu käivitumine ehk Gargantooni ilmumine toob ka reaalselt vinge, enamasti vähemalt 50x algpanuse suuruse, kuid sageli ka sadadesse kordadesse ulatuva võidu. Seega pole vaja karta seda, et boonusmäng õnnestub küll saada, kuid võit on ikkagi väike. Nagu järgnevalt pildilt näha võite, saime ka meie oma testmängu jooksul vaid 20 sendise panusega lausa erakordselt kõrge võidu. Kuna mängu volatiilsus on kõrge, pole Gargantooni ilmumine mõistagi päris igapäevane.

Play'n go slotimäng Reactoonz huge win

Reactoonz 2 boonusmäng tõotab suuri võite

Värskemas mängus Reactoonz 2 näeb boonusfunktsioon välja pisut teistsugune, kuid tõotab siingi suuri võite. Erinevalt Reactoonzist on Reactoonz 2 mängus kasutusel vaid üks boonusfunktsioon, mis käivitub ettenähtud sümbolite kogumisel (igas mängus üks juhuslikult valitud sümbol) ning lisab ekraanile 1-3 WILD-i.

Niisamuti ei edene mäng vastavalt suvaliste kobarate moodustumisele, vaid “laetud” sümbolitele. Hea on aga see, et lisasümbolid (nii Gargantoon kui klassi võrra “lahjem” Energoon) ilmuvad ekraanile pisut sagedamini, olles mõjutatud “laetud” sümbolite arvust.

– Lae 55 sümbolit ning saa 4 Energoon WILD-i

– Lae 85 sümbolit ning saa üks 2×2 Energoon WILD

– Lae 110 sümbolit ning saa üks 3×3 Gargantoon WILD

– Lae 135 sümbolit ning duubelda oma võidud

Kus mängida Reactoonz slotikaid?

Reactoonz ja Reactoonz 2 on niivõrd tuntud mängud ning ka Play’n Go väga laialt levinud mängutootja, et sisuliselt võib neid mängida kõikides Eesti online-kasiinodes.

Vali oma mängukoht ise, soovi korral klikka näiteks sellele lingile ning saad lisaks 100 tasuta spinni Pafilt!

Loe ka neid artikleid