Toonz slotikad said põneva lisa : Gigantoonz pakub erutavat 8×8 mängukogemust

Toonz slotikate all oleme me tundnud Play’N Go mänge Dr Toonz, Energoonz, Reactoonz ning Reactoonz 2. Kõik need mängud on Eestis võrdlemisi populaarsed, Coolbeti poolt avaldatud info kohaselt kuulus Reactoonz koguni 2021. aastal koguni Eesti viie populaarseima mängu hulka.

Toonz slotikate põnev lisa uue mängu Gigantoonz näol

Uusim Toonz mäng Gigantoonz

2022. aasta jaanuaris sai valmis uus Toonz slotikas Gigantoonz, mis on omalaadne kombinatsioon kõikidest eelmistest, eelkõige meenutab aga ikkagi Reactoonzi.Gigantoonz pakub kõike, mida üks slotimängija võiks oodata: erakordset põnevust, suuri võite (mäng on kõrge volatiilsusega) ning suur valikut erinevaid panuseid (alates 20 sendist kuni 100 euroni). Suurim ühekordne võit on 4000-kordne algpanus.

Sarnaselt Reactoonzile on ka Gigantoonz kobarapõhine mäng (nn. cluster pays). See tähendab, et mängus pole rullikuid, vaid tuleb koguda võimalikult suuri kobaraid samasuguseid sümboleid. Meie pool tutvustatud kobarapõhiste mängude hulka kuulub ka näiteks Pafi mängustuudio Knights and Dragons.

Kui Reactoonzis tõi võidu vähemalt viiest sümbolist koosnev kobar, siis Gigantoonzis on nõutav kuus sümbolit. See võib tunduda pealtnäha raskem, kuid Reactoonz 7×7 formaadi asemel on Gigantoonzi mänguformaat natuke suurem (8×8) ning mänguväljal seega 15 ruutu enam.

Lisaks tavalises suuruses sümbolitele ilmuvad mängulauale ka oluliselt suuremad n.ö. mega-sümbolid. Nende maksimaalne formaat võib olla kuni 7×7 (!), kuid oma suurusest hoolimata lähevad ka mega-sümbolid kirja vaid n.ö. ühe ühikuna. See tähendab, et kui näiteks 5×5 megasümbol piirneb kõigest kahe samasuguse sümboliga, siis võitu sellega ei kaasne.

Kui aga mega-sümbol sisaldub võidukombinatsioonis, on põhjust rõõmustada, sest igal megasümbolid on kuni 13-kordne juhuslik väärtus ning võidu korral tekib ekraanile täiendav WILD.

Gigantoonz boonus kulmineerub Gargantooniga

Sarnaselt Reactoonz slotikatele pakub ka Gigantoonz pikka ning põnevat mänguelamust. Parimal juhul võib üks mäng kesta minuteid ning mängunauding on garanteeritud.

Esimeseks toredaks lisafunktsiooniks on vahel juhuslikult käivituv Quantum Wilds. Kui algne mäng võitu ei toonud, lisatakse mänguväljale 5-10 WILD-i juhuslikesse kohtadesse. See võib tuua võidu ning võimaldada mängul jätkuda.

Edasi – iga 25 sümboli täitumisel käivitub lisafunktsioon, mis võimaldab kas teatud sümboleid mänguväljalt kaotada, neid muundada või koguni uusi sümboleid (mega-sümbolid ja WILD-id) lisada. Erinevalt Reactoonz mängudest ei valita lisafunktsioon juhuslikult, vaid need käivituvad kindlas järjestuses.

Kui sul on õnnestunud koguda 100 sümbolid, vallandub viimane ning kahtlemata kõige efektsem lisafunktsioon – ekraanile ilmuvad hiiglesuured WILD-sümbolid ehk Gargantoonid.

⇪ PROOVI GIGANTOONZ SLOTIKAT OLYBETI ONLINE-KASIINOS! Alusta mängu tasuta rahaga!

Kus mängida Toonz slotikaid?

Play’N Go mängud nagu näiteks Book of Dead või Ice Joker on meie mängijatele tuttavad juba aastaid. Ka Gigantoonzi pakkujaks on pea kõik Eesti online kasiinod.