Toonz slotikad said põneva lisa

Toonz slotikate all oleme me tundnud Play’N Go mänge Dr Toonz, Energoonz, Reactoonzning Reactoonz 2. Kõik need mängud on Eestis võrdlemisi populaarsed, Coolbeti blogi kohaselt kuulus Reactoonz koguni 2021. aastal koguni Eesti viie populaarseima mängu hulka.

2022. aasta jaanuaris sai valmis uus Toonz slotikas Gigantoonz, mis on omalaadne kombinatsioon kõikidest eelmistest, eelkõige meenutab aga ikkagi Reactoonzi.

Suur võit mängus Gigantoonz

Gigantoonz – mida oodata?

Gigantoonz pakub kõike, mida üks slotimängija võiks oodata: erakordset põnevust, suuri võite (mäng on kõrge volatiilsusega) ning suur valikut erinevaid panuseid (alates 20 sendist kuni 100 euroni). Suurim ühekordne võit on 4000-kordne algpanus.

Sarnaselt Reactoonzile on ka Gigantoonz kobarapõhine mäng (nn. cluster pays), mis tähendab, et mängus pole rullikuid, vaid tuleb koguda võimalikult suuri kobaraid samasuguseid sümboleid.

Kui Reactoonzis tõi võidu vähemalt viiest sümbolist koosnev kobar, siis Gigantoonzis on nõutav kuus sümbolit. See võib tunduda pealtnäha raskem, kuid Reactoonz 7×7 formaadi asemel on Gigantoonzi mänguformaat natuke suurem (8×8) ning mänguväljal seega 15 ruutu enam.

Lisaks tavalises suuruses sümbolitele ilmuvad mängulauale ka oluliselt suuremad n.ö. mega-sümbolid. Nende maksimaalne formaat võib olla kuni 7×7 (!), kuid oma suurusest hoolimata lähevad ka mega-sümbolid kirja vaid n.ö. ühe ühikuna. See tähendab, et kui näiteks 5×5 megasümbol piirneb kõigest kahe samasuguse sümboliga, siis võitu sellega ei kaasne.

Kui aga mega-sümbol sisaldub võidukombinatsioonis, on põhjust rõõmustada, sest igal megasümbolid on kuni 13-kordne juhuslik väärtus ning võidu korral tekib ekraanile täiendav WILD.

Gigantoonz boonus

Sarnaselt Reactoonz slotikatele pakub ka Gigantoonz pikka ning põnevat mänguelamust. Parimal juhul võib üks mäng kesta minuteid ning mängunauding on garanteeritud.

Esimeseks toredaks lisafunktsiooniks on vahel juhuslikult käivituv Quantum Wilds. Kui algne mäng võitu ei toonud, lisatakse mänguväljale 5-10 WILD-i juhuslikesse kohtadesse. See võib tuua võidu ning võimaldada mängul jätkuda.

Edasi – iga 25 sümboli täitumisel käivitub lisafunktsioon, mis võimaldab kas teatud sümboleid mänguväljalt kaotada, neid muundada või koguni uusi sümboleid (mega-sümbolid ja WILD-id) lisada. Erinevalt Reactoonz mängudest ei valita lisafunktsioon juhuslikult, vaid need käivituvad kindlas järjestuses.

Kui sul on õnnestunud koguda 100 sümbolid, vallandub viimane ning kahtlemata kõige efektsem lisafunktsioon – ekraanile ilmuvad hiiglesuured WILD-sümbolid ehk Gargantoonid.

⇪ PROOVI GIGANTOONZ SLOTIKAT OPTIBETI ONLINE-KASIINOS!Sind ootab üle 3300 erineva slotimängu!

Kus mängida Toonz slotikaid?

Nii klassikalised Dr Toonz ja Energoonz, erakordselt põnevad Reactoonz ja Reactoonz 2 ning värske tulija Gigantoonz on juba leitavad pea kõikides Eesti online-kasiinodes.

Uue mänguga tutvumiseks sobib hästi OlyBeti pakkumine, mis on aktiivne kuni 30. jaanuarini. Liitu pakkumisega lehel “Minu kampaaniad”, tee vähemalt 30-eurone sissemakse ning vähemalt 30 euro väärtuses panuseid Toonz mängudes. Seejärel saad 50 riskivaba spinni mängus Gigantoonz, igaõks väärtusega 20 senti!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!