Relax Gaming & Dream Drop superkampaania : mängijate vahel jagatakse miljon eurot puhast raha!

Relax Gaming korraldab Dream Drop mängudes võimsa kampaania, mille käigus jagatakse mängijate vahel laiali täpselt miljon eurot puhast raha. Seejuures pole piiranguid panuste arvu ning suuruse osas – sa võid osaleda auhinnarallis ka kõige väiksemate panustega.

Relax Gaming Dream Drop miljonikampaania

Kampaania viiakse läbi ajavahemikus 29. september 2022 – 3. jaanuar 2023. Kuna tegemist on Relax Gamingu võrgustiku kampaaniaga, siis saad sa osaleda selles läbi mistahes kampaaniat vahendava online-kasiino. Eestis võid teha seda näiteks läbi Coolbeti.

Dream Drop kampaania koosneb igapäevasest auhinnaloosist ning turniiridest. Igapäevases auhinnaloosis osalemiseks tuleb lihtsalt mängida mistahes Dream Drop slotikaid. Iga päev antakse välja 50 juhuslikku auhinda vahemikus 10-450 eurot (üldsummas 2000 eurot päevas), reedeti aga koguni 75 juhuslikku auhinda vahemikus 15-1500 eurot (üldsummas 10 000 eurot päevas). Iga mängija võib võita kuni 3 auhinda päevas. Mängimiseks sobivad mistahes panused.

Slotiturniirid algavad 19. oktoobril ning vältavad enamasti ühe nädala. Iga nädalase turniiri auhinnafond on 25-100 tuhat eurot ning need toimuvad erinevatel põhimõtetel. Enamasti on aga ülesandeks lihtsalt saada ühe keerutusega võimalikult suur võit, mis tähendab jällegi seda, et sisuliselt võib võita igaüks ning panuste suurus ei oma mingit rolli.

⇪ OSALE SELLES KAMPAANIAS LÄBI COOLBETI

Mis on Relax Gaming?

Relax Gaming on 2010. aastal loodud mängutootja, mille tootevalikus on lisaks slotimängudele ka bingo ja pokker. Relax Gamingu arendusüksus asub Eestis, mistõttu võime uhkusega öelda, et kümnete miljonite mängijateni jõudvad mängud on valminud siinsamas Tallinnas. 2013. aastal omandas kolmandiku ettevõttest Unibeti omanikfirma Kindred Group.

2021. aastal müüdi ka ülejäänud osa ettevõttes Kindred Groupile. See ei tähenda siiski, et Relax Gamingu mänge pakuks ainult Unibet või Mariacasino, vaid seda teevad ka paljud teised ning Relax Gamingu kampaaniad on enamasti võrguülesed. Siiski tuleb arvestada, et kõige suurema valiku Relax Gaming mängudest, sealhulgas ka paljud eksklusiivsed mängud, leiab Eesti mängija endiselt Unibetist.

Kuidas võita Dream Drop Jackpot?

Dream Drop Jackpot on Relax Gamingu võrguülene Jackpot, mis töötab üsna sarnastel põhimõtetel kui Mega Moolah, WowPot või Joker Millions. Dream Drop Jackpoti võib võita mistahes Jackpot süsteemi lülitatud mängus mistahes panusega mängides, kuigi suurem panus annab parema võiduvõimaluse.

Kokku on Dream Drop’is viis Jackpotti. Jackpot keerutus käivitub juhuslikult ning kui selle järel käivitub ka Jackpot mäng, siis on mängijale garanteeritud üks viies Jackpotist, millest väikseim reeglina umbes 10-euroseid võite pakkuv Rapid Jackpot, kõrgeim aga miljonitesse ulatuv Mega Jackpot.

Viimane suur hitt saadi alles hiljuti Betsafe’is, kus üks õnnelik Iiri mängija hittis ühekorraga 1,48 miljonit eurot tõenäoliselt populaarseimas Dream Drop mängus Temple Tumble 2. Kokku on 2022. aasta septembrist võidetud enam kui 800 tuhat Jackpotti, millest kolm Mega Jackpotti ning 33 kraad “lahjemat” Major Jackpotti.

Käimasolev Relax Gaming kampaania pakub head võimalust Dream Drop mängudega tutvumiseks ning suurendab oluliselt ka võiduvõimalusi.