Igihaljas slotimäng Secrets of Christmas aitab luua tõelist jõulumeeleolu

Secrets of Christmas on NetEnti jõuluslotikas, mis pakub pühaderõõmu juba 2016. aastast. Tegemist on kahtlemata ühe parima jõulumänguga netikasiinodes.

Secrets of Christmas on menukas NetEnti jõuluslotikas

Secrets of Christmas

Vaid vähesed slotimängud suudavad luua meeleolu, kuid õnneks on Secrets of Christmas üks nendest. Mängu trumbiks pole niivõrd lihtsus ja haaravad lisafunktsioonud, kui just mõnus audio- ning videolahendus. Kui keerutad Secrets of Christmas rullikuid, siis tunned otsekohe, et jõulud on lähedal. Teisalt ei suudaks jällegi keegi kujutada ette selle mängu mängimist keset suve.

Secrets of Christmas paistab silma suhteliselt kõrge keskmise väljamakse protsendi ehk RTP poolest (96,72%). See tähendab, et matemaatiliselt peaks mäng igast 100 panustatud eurost 96,72 eurot mängijatele tagasi maksma. Kuidas võidud täpselt jagunevad, määrab mõistagi juba juhus.

Mäng on klassikalises 5×3 formaadis ning mingeid müstilis- ega arusaamatud funktsioone mängus ei ole. Erinevaid sümboleid on 10, neist kalleimad küünlad ja jõulukellad. Panused algavad 25 sendist ning maksimaalne võit on sinu 1250-kordne algpanus. Secrets of Christmas on pigem keskmise (või sellest pisut kõrgema) volatiilsusega. Kuna tegemist on laialt levinud NetEnti mänguga, saab seda mängida igas Eesti kasiinos. Vali näiteks X3000, mis premeerib uusi mängijaid ka korraliku 100 € kasiinoboonuse ja 100 tasuta spinniga!

⇪ MÄNGI SECRETS OF CHRISTMAS SLOTIKAT! Naudi ainulaadset jõulumeeleolu!

Secrets of Christmas boonusmäng

Erilist jõulumaagiat aitab tekitada aga boonusmäng, mille saamiseks tuleb püüda rullikutele vähemalt kolm skätterit. Võimalust osta boonusmäng kahjuks ei ole. Boonusmängule eelneb jõulukinkide valik ning nende arv sõltub sellest, mitu skätterit sa baasmängus said. Näiteks kolme skätteri korral saad valida kolm viie skätteriga aga viis jõulukinki. Mis on iga kingituse taga, määrab juhus (vt. alumist pilti).

Jõulukingid on äärmiselt põnevad ning boonuskeerutusi silmas pidades ka väga olulised. Nendeks võivad olla:

– Täiendavad boonuskeerutused

– WILD-rullikud (rullik nr. 2 ja/või rullik nr. 4)

– Ühe või kahekordne võitude kordistaja

– Kõik küünlad ja/või kellad muutuvad WILD-iks

Kõik kingitused kehtivad üheaegselt. Kui sul õnnestub saada näiteks neli skätterit, siis võid teenida 5+3 lisakeerutust, kahekordse võitude kordistaja ning ühe WILD-rulliku. Niisiis on 18 keerutuse jooksul märksa paremad võiduvõimalused kui muidu. Kui boonuskeerutused on juba alanud, siis juurde neid paraku võita ei saa, sest boonuskeerutustel skättereid ei ole.

Kokkuvõtteks: Secrets of Christmas on juba õige vana, kuid väga korralik jõulumäng. Ja mängida tasubki seda just nimelt jõulude ajal! Kui soovid aga lugeda teist slotikate kohta, siis leiad siit Eesti TOP10 slotimängud.

Secrets of Christmas slotika keerutuste lisaauhinnad