Osta boonusmäng ja lisa mängule vürtsi! Kuidas see käib ning miks tasub proovida?

Boonusmäng teeb automaatidel mängimise põnevaks ning ilma selleta oleks spinnimine märksa igavam. Boonusmäng ei lisa ainuüksi keerutamisele vürtsi, vaid toob ka märksa suuremaid võite kui tavalised keerutused.

Ainuke jama on selles, et boonusmänge ei saa just väga tihti ning paljud mängurid peavad nende jahtimist väga tüütuks. Aga miks üldse boonusmänge jahtida, kui neid on võimalik ka osta!

Osta boonusmäng : tasuta spinnide ostmine mängus Dead or Alive II

Boonusmäng suurendab oluliselt võite

Alustame sellest, et mis imeloom see boonusmäng üldse on? Väga lühidalt öeldes tähendab boonusmäng x-arvu (reeglina 10) tasuta keerutusi tavapärasest suuremate võiduvõimalustega. Näiteks võib nende keerutuste ajal olla mängus rohkem WILD-sümboleid (sh. virnastuvaid, kleepuvaid või hoopis laienevaid), võimalus võita Jackpot või koguni mõni täiesti teise funktsionaalsusega lisamäng. Kuna boonusmängu keerutused on üldjuhul tasuta, ei võeta boonuskeerutuste ajal mängija kontolt sentigi raha. Niisiis – isegi kui nendega just (palju) ei võideta, pole võimalik ka kaotada.

Kuidas boonusmäng saada?

Selleks, et boonusmäng käivituks, peab mängija saama ühe keerutuse jooksul rullikutele teatud arvu (reeglina 3) boonussümboleid. Need on tuntud ka kui scatter-sümbolid, mis on eraldi tähistatud ning muul viisil võitu ei too. Enamasti pole skätterite asukoht rullikutel oluline, kuid mõnikord võib olla siiski vajalik, et need asuksid ühel võiduliinil.

Võib olla ka nii, et boonusmäng käivitub täiesti juhuslikult või tuleb selle saamiseks täita eelnevalt mõni pikemat mängimist nõudev ülesanne. Kui mängija on juba boonusmängu saanud, siis enamasti on boonusmängu mängimise ajal võimalik võita ka täiendavaid boonusmänge. Eriti heal juhul lisab boonusmängu ajal võidetud boonusmäng uusi võiduvõimalusi ning muudab mängimise iseäranis põnevaks.

See kui sageli boonusmänge antakse, sõltub vastava slotika volatiilsusest. Mida kõrgem on mängu volatiilsus, seda harvemini boonusmäng saadakse, kuid seda suuremad on ka võimalused korraga palju võita. Mingit üldist statistikat pole mõistagi olemas, sest mõnikord saab boonusmänge iga kümnenda spinniga, mõnikord tuleb aga oodata sadu keerutusi.

Kuidas osta boonusmäng?

Mänguautomaadid võivad olla üsna kapriissed ega anna boonuseid sugugi nii sageli kui oodatakse. Nii on ka nende taga istuvad inimesed sageli kärsitud ega viitsi pikka aega “tühjalt” keerutada, pakutakse mõnes mängus võimalust teatud raha eest kohe boonus osta. See tähendab, et mängija tasub näiteks 1000-kordse panuse ühe liini kohta ning pääseb kohe boonusmängu. Kui oletada, et mängitakse 20-sendise kogupanusega mängus, milles on 20 võiduliini, siis “maksab” boonusmäng selles näites täpselt 10 eurot (0,01 € x 1000).

“Ostetud” boonusmäng käib täpselt samadel põhimõtetel, mis niisama saadud boonusmäng ning ka võiduvõimalused on samad.

Boonusmänge ei saa osta siiski mitte kõigis, vaid ainult valitud mängudes. Mõnikord on online-kasiinod need ka eraldi välja toonud. OlyBet näitab ostuvõimalusega mänge kategoorias “Osta Boonus”.

Boonusmängu ostmine Olybetis

Kas ja miks boonusmäng osta?

Ühest vastust sellele küsimusele pole, sest kõik sõltub mängija riskitaluvusest ning sellest, mis talle slotimängude mängimisel peamine on. Pigem on boonusmängude ostmine levinud nende mängijate seas, kes otsivad teravaid elamusi ega karda riskida.

Ühelt poolt tuleb arvestada sellega, et boonusmängude ostmine on kallis ning juhul kui ostetud boonusmängude jooksul suuremaid võite ei tule, tähendab see ka suuremat ühekordset kaotust. Ja teisalt – kui boonusmängude jooksul automaat ikka korralikult “annab”, ei muudeta boonuskeerutustega ainuüksi mängimist põnevamaks, vaid mängija kontole võivad lisanduda ka vägagi kopsakad võidud või suisa Jackpot.

Kokkuvõtteks on tegemist põneva ja erutava lisavõimalusega, mis on mängijate seas vägagi populaarne. Boonusmängude ostmise abil on kasiinos mängimine tavapärasest kordades põnevam.