Osta boonusmäng ja lisa mängule vürtsi!

Boonusmäng teeb automaatidel mängimise põnevaks ning ilma selleta oleks spinnimine märksa igavam. Boonusmäng ei lisa ainuüksi keerutamisele vürtsi, vaid toob ka märksa suuremaid võite kui tavalised keerutused.

Ainuke jama on selles, et boonusmänge ei saa just väga tihti ning paljud kasiinomängijad peavad nende jahtimist väga tüütuks. Aga miks üldse boonusmänge jahtida, kui neid on võimalik ka osta!

Tasuta spinnide ostmine mängus Dead or Alive II

Mis on boonusmäng?

Alustame sellest, et mis imeloom see boonusmäng üldse on? Väga lühidalt öeldes tähendab boonusmäng x-arvu (reeglina 10) tasuta keerutusi tavapärasest suuremate võiduvõimalustega. Näiteks võib nende keerutuste ajal olla mängus rohkem WILD-sümboleid (sh. virnastuvaid, kleepuvaid või hoopis laienevaid), võimalus võita Jackpot või koguni mõni täiesti teise funktsionaalsusega lisamäng. Kuna boonusmängu keerutused on üldjuhul tasuta, ei võeta boonuskeerutuste ajal mängija kontolt sentigi raha. Niisiis – isegi kui nendega just (palju) ei võideta, pole võimalik ka kaotada.

Kuidas boonusmäng saada?

Selleks, et boonusmäng käivituks, peab mängija saama ühe keerutuse jooksul rullikutele teatud arvu (reeglina 3) boonussümboleid ehk skättereid, mis on eraldi tähistatud ning muul viisil võitu ei too. Enamasti pole skätterite asukoht rullikutel oluline, kuid mõnikord võib olla siiski vajalik, et need asuksid ühel võiduliinil.

Võib olla ka nii, et boonusmäng käivitub täiesti juhuslikult või tuleb selle saamiseks täita eelnevalt mõni pikemat mängimist nõudev ülesanne. Kui mängija on juba boonusmängu saanud, siis enamasti on boonusmängu mängimise ajal võimalik võita ka täiendavaid boonusmänge. Eriti heal juhul lisab boonusmängu ajal võidetud boonusmäng uusi võiduvõimalusi ning muudab mängimise iseäranis põnevaks.

See kui sageli boonusmänge antakse, sõltub vastava slotika volatiilsusest. Mida kõrgem on mängu volatiilsus, seda harvemini boonusmäng saadakse, kuid seda suuremad on ka võimalused korraga palju võita. Mingit üldist statistikat pole mõistagi olemas, sest mõnikord saab boonusmänge iga kümnenda spinniga, mõnikord tuleb aga oodata sadu keerutusi.

⇪ ALUSTA MÄNGU EESTI ESIMESES KIIRKASIINOS!Võidud laekuvad su arvele välgukiirusel!

Kuidas osta boonusmäng?

Kuna mängude tootjad teavad, et slotisõbrad on sageli kärsitud ega viitsi pikka aega “tühjalt” keerutada, pakutakse mõnes mängus võimalust teatud raha eest kohe boonus osta. See tähendab, et mängija tasub näiteks 1000-kordse panuse ühe liini kohta ning pääseb kohe boonusmängu. Kui oletada, et mängitakse 20-sendise kogupanusega mängus, milles on 20 võiduliini, siis “maksab” boonusmäng selles näites täpselt 10 eurot (0,01 € x 1000).

“Ostetud” boonusmäng käib täpselt samadel põhimõtetel, mis niisama saadud boonusmäng ning ka võiduvõimalused on samad.

Boonusmänge ei saa osta siiski mitte kõigis, vaid ainult valitud mängudes. Mõnikord on oluline-kasiinod need eraldi välja toonud, näiteks OlyBetis on hõlpsalt leitav eraldi mängude kategooria “Osta Boonus”.

Mängud OlyBetis, kus saab osta boonust

Kas ja miks boonusmäng osta?

Ühest vastust sellele küsimusele pole, sest kõik sõltub mängija riskitaluvusest ning sellest, mis talle slotimängude mängimisel peamine on. Pigem on boonusmängude ostmine levinud nende mängijate seas, kes otsivad teravaid elamusi ega karda riskida.

Ühelt poolt tuleb arvestada sellega, et boonusmängude ostmine on kallis ning juhul kui ostetud boonusmängude jooksul suuremaid võite ei tule, tähendab see ka suuremat ühekordset kaotust. Ja teisalt – kui boonusmängude jooksul automaat ikka korralikult “annab”, ei muudeta boonuskeerutustega ainuüksi mängimist põnevamaks, vaid mängija kontole võivad lisanduda ka vägagi kopsakad võidud või suisa Jackpot.

Kokkuvõtteks on tegemist põneva ja erutava lisavõimalusega, mis on mängijate seas vägagi populaarne.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!