Spordiennustusega rikkaks : Need on päris ESIMESED SAMMUD millest alustada

Kuidas saada spordiennustusega rikkaks ning mida tuleb selleks teha? Kui sul on see soov, siis mis on päris esimene asi, millest tuleks alustada?

Kuidas saada spordiennustusega rikkaks?

Spordiennustusega rikkaks saamine on keeruline

Kui päris aus olla, siis spordiennutusega rikkaks saamine on ikkagi väga keeruline. Samas võimaldab spordiennutusega tegelemine vähemalt alguses teatava kasumi teenida.

Eestis pakub spordiennustust üle 10 ettevõtte, kelle põhitooteks on küll online-kasiino, kuid ka spordisõbrad on vägagi oodatud. Seepärast on konkurents uute klientide nimel väga suur ning ilmselgelt ollakse neile nõus konto avamise eest ka üht-teist meelehead pakkuma.

Kui varem ahvatleti uusi kliente eelkõige esimese sissemakse boonustega, mis nõudsid enamasti vähemalt kolmekohalises summas sissemakset, siis nüüd ollakse vägagi huvitatud ka nendest klientidest, kes ei soovi just kuigi suurt sissemakset teha. Viimastele on mõeldud nii tasuta panused kui võimendatud koefitsiendid.

Esimese sissemakse boonused

Just nende boonustel tasub aga nüüdki silma peal hoida, sest need pakuvad mängijatele väga hea väärtust. Kuna spordiennustuses on teenusepakkuja marginaal 3-5%, kuid uue mängija boonused tuleb enamasti vaid 6 korda läbi mängida, siis näitavad ainuüksi need numbrid, et tegemist on väga hea diiliga. Kui riske võimalikult palju hajutada (teha palju väikseid panuseid koefidega 1,5-2,0), peaks mingi kasumi saamine olema enam-vähem kindel.

Kui sa ei taha aga nii palju riskida, siis tasub lüüa kaasa mõnes lustlikus uue kliendi kampaanias, mis võimaldab sul panustada võimendatud koefiga ehk tavapärase 1.50-3.00 asemel näiteks koefiga 35.0, mis tagab õnnestumise korral vähemalt 10x suurema võidu.

Eesti spordiennustuse ettevõtted teevad neid pakkumisi üsna sageli, iseäranis paistavad sellega silma OlyBet, Betsafe ning Coolbet. Jagame põnevamaid pakkumisi ka sinuga.

Kust hankida kasulikku infot?

Kui sul on spordiennustuse teema vastu sügavam huvi, siis tasub lugeda meie spordiennustuse uudiseid. Samuti võivad sulle pakkuda huvi Eesti spordiennustuse rekordid. Kui oled aga algaja, siis leiad väärt nõuandeid just sellest artiklist.

Nagu öeldud, siis päris alustamiseks pole sul ülipõhjalikke teadmisi vaja, vaid alustama peaks Eestis spordiennustust pakkuvate ettevõtete tervitusboonustest, mis võimaldavad saada kas puhast raha, tasuta panuseid või hoopis võimendatud koefitsiendi mõnele spordisündmusele.

Kuna meie lehel on detailne info kõikide usaldusväärsete teenusepakkujate kohta, siis tasuks avada kõik Eesti kasiinod või kasutada otsingut.