Superstars on elegantne NetEnti mäng, kus sind ootab 5 kasiinomängude superkangelast

Superstars on elegantne NetEnti slotikas, kus kohtud korraga viie suure staariga nagu Finn, Gonzo, Lady Pig, Tähesõdade Brute ja Starbursti pügalrist.

SuperStars on NetEnti slotimäng, kus on koos kõik selle mängutootja superkangelased

Superstars esitleb tõelisi superkangelasi

See mäng loodi 2022. aasta sügisel. Pagan teab, kust NetEnt selleks inspiratsiooni sai, kuid üheks eeskujuks võib näiteks olla USA actionfilm “Palgasõdurid”. Teate ju küll seda märulit, koos mängis terve rida omaaegseid action-filmide superstaare. Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger jne. Miks mitte just sealt šnitti võtta?

Kui “Palgasõdurid” oli filmina siiski enam kui keskpärane, siis Superstars üks viimase aja põnevamaid slotikaid. Tõsi, baasmäng ei üllata mitte millegagi ning on paraku suhteliselt igav. 5×5 formaat ning lisaks eelpool nimetatud viiele superstaarile ka tavapärased sümbolid J,Q,K ja A. Mäng on pigem kõrge volatiilsusega (seega võite kuigi sageli ei saa) ning RTP on kas 92,01%, 94,06% või 96.08%. Selle viimase valiku teeb juba kasiino ise. Seega tasub mängida korralikes mängukohtades nagu Coolbet, kes pakub alati maksimaalset võimalikku võiduprotsenti.

Panused algavad 10 sendist, kuid tõelised high-rollerid võivad ka 100-eurostega paugutada. Mängus on 45 võiduliini ning parimat juhul võib hittida 4596-kordse algpanuse. Nagu me juba mainisime, pole baasmängus tõepoolest midagi väga erutavat. Hoopis ägedaks läheb aga siis, kui õnnestub saada kokku korraga rullikutele kolm kristalli ning käivitada boonusmäng. Viimast ei pea lõpmatuseni ootama. Maksa vaid 150-kordne algpanus ning võid kohe mängu käima panna!

Superstars boonusmäng on põnevust täis

Superstars boonusmäng meenutab mõneti teist NetEnti kultusliku slotikat Jumanji. Siingi leiad sa end monopolilaualt ning saad kaasa täringu, mille visete tulemused määravad su edasise saatuse. Algatuseks saad ühe viske ning hakkad mööda monopolilauda liikuma.

Monopolilaua igal teise väljal ootab sind lisapreemia. Nende väljadel võib olla näiteks mõni superkangelane, aga ka näiteks ruletiratas, kus saad võita mõne eriti kasuliku “lisavidina”. Seevastu superkangelased suurendavad sinu auhindu. Kui maandud aga tühjale väljale (tõenäosus samuti 50%), siis lisaauhinda ei järgne. Pärast igat viset hakkavad pöörlema monopolilaua keskel asuvad rullikud. Kokku on seal 25 mänguvälja, kuhu võivad maanduda juhuslikud auhinnad, mis on 1-25x sinu algpanusest.

Iga kord, kui mänguväljale maandub mistahes võidusümbol, lähtestatakse keerutuste arv taas kolmele. Alles siis kui rullikutele maandub täring, saada uuesti veeretada ning monopolilaual edasi liikuda. Kokkuvõtteks tasub jälgida järgmist:

1) Mida pikemat aega sa mööda monopolilauda kulged, seda parem (selleks on vaja täringuid).

2) Mida rohkem sa tabad superkangelaste ikoone, seda rohkem võid võita.

3) Mitte mingil juhul ei tohi saada kolme järjestikust “tühja” keerutust, sest siis on boonusmäng läbi.

Õnneks võid võita boonusmängu käigus ka mõne vajaliku lisavidina, millest on hiljem kõvasti kasu. Näiteks lisaelu (iga peale tehtud ringi eest), 4 lähtestatud keerutust 3 asemel (jõuad paremale ülemisele ruudule), üks või kaks lisatäringud, “upgrade” või “+1”. Suuresti tänu neile ei saa boonusmängud üldiselt just kuigi kiirelt läbi ning põnevust jagub kauemaks.

SuperStars boousmäng pakub palju erilisi funktsioone

Superkangelaste lisaauhinnad ja finaalmäng

Iga superkangelane käivitab ühe funktsiooni:

Finn lisab rullikutele kuni viis +5 kordistajat, mis kõik liidetakse (kombineeritakse) üheks numbriks. Lisaks võidu suurenemisele jääb  nii rullikutele ka rohkem vabu välju.

Gonzo kordistab kuni 24 juhuslikku välja x2, x3 või x5.

Miss Piggy lennutab rullikutele kuni 15 juhuslikku kuni 5x võidukordistajat

Tähesõdade funktsioon kloonib kolm suurimat kordistajat ning annab kolm lisakeerutust. Nende jooksul saavad rullikutele maanduda vaid kloonitud kordistajad.

Starbursti funktsioon lisab vertikaalile kolm võrdset kordistajat vahemikus 2x-5x.

Kui sul peaks õnnestuma imekombel kõik 25 monopolilaua keskel olevat mänguvälja täis saada, käivitub lõppmäng (Final Game). Kõik monopolilaua ruudud täidetakse juhuslike rahaliste võitudega 25x-1000x ning sa saad nii palju viskeid kui palju sul on veel täringuid alles jäänud.

Superstars mängu pakuvad kõik suuremad Eesti online kasiinod. Parim võimalik võiduprotsent on sulle tagatud  Coolbet keskkonnas. Kui sul veel Coolbeti kontot pole, siis teenid selle avamise eest 25 tasuta spinni!

KOKKUVÕTE

Mängu nimi: Superstars
Loodud: 2022
Mängutootja: NetEnt
Formaat: 5×5
Võiduliinide arv: 45
Ühe keerutuse maksumus: 0,10 € kuni 100 €
Maksimaalne võit: 4596x
Volatiilsus: Keskmisest kõrgem
Keskmine tagasimakse: Kuni 96.08%
Peamised plussid: Väga mitmekülgne boonumäng, võimalus suurelt võita, boonuse ostmise võimalus
Peamised miinused: Igav baasmäng, boonusmängust arusaamine võib võtta aega.