Tasuta kasiinomängud & Peamised ohud, mis kaasnevad “tasuta mängimisega”?

Tasuta kasiinomängud, mida pakuvad ka paljud Eesti online-kasiinod, aitavad küll slotikatega tutvuda, kuid nende mängimisega kaasnevad nii mõnedki ohud.

Tasuta kasiino mängud ei paku ehtsat mängukogemust

Tasuta kasiinomängud

Pea kõik online-kasiinod ning nii mõnedki teised veebilehed pakuvad “päris kasiinomängude” kõrval ka “tasuta kasiinomänge”. Need võimaldavad proovida kasiinoslotikaid n.ö. “mängurahaga”. Sa võid alustada mängimist miljoni euroga ning mängida maksimaalsete panustega, tundes end tõelise high-rollerina. Enamasti on mängudes olemas ka kõik funktsioonid, mis “päris” – sa saad mängida boonusmänge ning neid soovi korral ka osta. Paistab ju äge!?

Seetõttu on tasuta kasiinomängud üsna populaarsed, sest paljud tänapäevased slotikad on tõesti väga huvitavad ning keerutamiseks ei pea enamasti isegi üheski kasiinos kontot omama. Lihtsalt mine ja mängi! Teisalt kaasnevad aga ka tasuta kasiino mängude mängimisega teatavad ohud, millest neljale peamiselt soovime eraldi tähelepanu pöörata.

⇪ TASUTA KASIINOMÄNGE SAAD PROOVIDA PAFIS Mängukonto loomine pole vajalik!

1. Tasuta kasiinomängud tekitavad mängusõltuvust 

Tänapäevane mängusõltuvus ei põhine ainult hasardil. Sageli on see võrreldav näiteks tavalise arvutimängu sõltuvusega. Mängija tahab lihtsalt mängida ega kujuta oma elu ette ilma lemmikmängu mängimata. Juhul, kui sa jääd mängima ainult mängurahaga, jääb sul küll “päris” raha alles, kuid võid siiski sattuda sõltuvusse ning raisata metsikult aega.

2. “Tasuta mängimine” võib lõppeda “päris mängimisega”

Sügav kiindumine mõnda mängu võib varem või hiljem lõppeda sellega, et seda hakatakse mängima ka “päris rahale”. Seega – kui on tahtmine kasiinost eemale hoida, siis oleks parem “tasuta mänge” üldse mitte proovida. Tõsi – ühe erandiga. Nimelt võib üheks mängusõltuvus ravi mooduseks olla tasuta mängimine, kuid seda juhul kui tegemist on juba väljakujunenud mängusõltlasega, kes eelnevalt pärisrahaga mänginud.

3. Tasuta mängud tekitavad võltsillusiooni

Võib juhtuda, et sa võidad “tasuta mängides” väga palju ja sageli. Miks siis mitte minna proovima “päris mänge” ning mängimise eest ka raha teenida. See on kahjuks väga libe tee. Kuskil pole garanteeritud, et kasiino võidu protsent on “tasuta mängudel” sama, mis “päris mängudel”. Viimaste puhul on see alati alla 100%, mis välistab pikas perspektiivis kasumisse jäämisse.

4. Tasuta ja päris mängud lähevad omavahel sassi

Kui sa mängid läbisegi tasuta ja päris mänge, võib juhtuda see, et lähed hajameelselt mängima “mängurahale”, kuid oled eelnevalt kasiinosse sisse logitud. Nii võid kogu oma mängukassa vaid mõne 100-eurose spinniga lihtsalt maha mängida. Jah, võid muidugi ka võita, kuid tegemist on selgelt ebamõistliku riskiga.