Tasuta pokker : Saa Pafis 10 tasuta mänguvooru mängus Cash & Carry Poker

Tasuta pokker väärib proovimist. Selleks soovitame sul tšekata aeg-ajalt videopokkeri pakkumisi Pafis, sest nii võivadki tasuta pokkeri mänguvoorud olla sinu!

Cash Carry Poker tasuta pokker Pafi online-kasiinos

Tasuta pokker mängus Cash & Carry

31. jaanuaril – 4. veebruaril 2024 on sul hea võimalus mängida eksklusiivset Cash Carry videopokkerit Pafis koos 10 tasuta mänguvooruga, igaüks väärtusega 0,40 €. Nende saamiseks toimi järgnevalt:

1) Ava Pafi konto (selleks klikka siia lingile) või logi oma olemasolevale kontole sisse

2) Aktiveeri vastav tasuta pokker pakkumine

3) Mängi 100 € eest Cash & Carry videopokkerit (ise valid panuste suuruse) ning saad automaatselt 5 tasuta vooru. Pane tähele, et pokkeris tasuta voorusega võidetud raha on täielikult sinu ning seda ei tule kuskil läbi mängida!

Videopokkeri ja “sportliku pokkeri” erinevus

Videpokkeri näol on tegemist õnnemänguga, mis toimub mängija ning kasiino vahel. Videopokkeri hiilgeajad jäävad küll eelmisesse sajandisse, kuid ometi on videopokker popp ka praegu. Aga Pafi saab varustav mängustuudio on teinud valmis mitu ägedat videopokkeri mängu, nende seas ka näiteks Cash & Carry pokkeri, kus meil õnnestus testmängu käigus koguni viisik saada. Et see oleks ka faktiliselt tõestatud, vaata järgmist pilti: kõigest 60-sendine panus tõi 240-eurose ehk 400-kordse võidu!

Aga Paf võimaldab mängida ka nn. sportlikku pokkerit. Tänapäeval tunneme me sellena eelkõige Texas Holdem’it ning teisi mänge, mida inimesed omavahel mängivad. Sest pokker on eelkõige oskusmäng ning raha teenimine pokkeris põhinebki sellel, et tuleb osata teistest paremini mängida. Siinkohal on pokkeritubade rolliks vaid mängude läbiviimine teatud teenustasu (reigi) eest.

⇪ KLIKI SIIA JA SAA 100 TASUTA SPINNI PAFIS Võitude läbimängimise kohustust ei ole