Tasuta pokker Pafis [UUS PAKKUMINE]

Tasuta pokker ootab sind Paf online-kasiinos. Tšekka aeg-ajalt Pafi videopokkeri pakkumisi ning saa tasuta mänguvoore!

Cash Carry Poker Pafi online-kasiinos

Tasuta pokker pakkumine [AEGUNUD]

9. maist kuni 15. maini on sul hea võimalus mängida eksklusiivset Double Joker videopokkerit Pafis koos 10 tasuta mänguvooruga, igaüks väärtusega 0,50 eurot. Nende saamiseks toimi järgnevalt:

1) Ava Pafi konto (selleks klikka siia lingile) või logi oma olemasolevale kontole sisse

2) Aktiveeri pakkumine

3) Mängi 100 € eest Double Joker videopokkerit (ise valid panuste suuruse) ning saad automaatselt 10 tasuta vooru.

Pane tähele, et pokkeris tasuta voorusega võidetud raha on täielikult sinu ning seda ei tule kuskil läbi mängida!

Sportliku pokkeri ja videopokkeri erinevus

Pokkeri all tunneme me tänapäeval eelkõige Texas Holdem’it ning teisi mänge, mida inimesed omavahel mängivad. See pokker on eelkõige oskusmäng ning pokkeritubade rolliks vaid mängude läbiviimine teatud teenustasu (reigi) eest. Loe, siit kuidas pokkeris raha teenida!

Seevastu videpokker on õnnemäng, mis toimub mängija ning kasiino vahel. Videopokkeri hiilgeajad jäävad küll eelmisesse sajandisse, kuid ometi on videopokker pop ka praegu. Pafi mängustuudio on teinud valmis mitu ägedat videopokkeri mängu, nende seas ka näiteks Cash & Carry pokkeri, kus meil õnnestus testmängu käigus koguni viisik saada. Et see oleks ka faktiliselt tõestatud, vaata järgmist pilti: kõigest 60-sendine panus tõi 240-eurose ehk 400-kordse võidu!

⇪ KLIKI SIIA JA SAA 100 TASUTA SPINNI PAFISVõitude läbimängimise kohustust ei ole

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!