Terminator Win and Spin nüüd ka Eestis : Põnev boonusmäng ja palju efekte

Terminator Win and Spin on märtsis online-kasiinodes jõudnud slotimäng, mis põhineb samanimelisel hitfilmil. Mäng pakub nii põnevust kui lahedaid efekte.

Terminator Win and Spin Inspired Gaming slotimäng

Terminator Win and Spin elustab kultusfilmi

Terminator on maailmakuulus ulmefilm, mille autoriks Hollywoodi filmiikoon James Cameron. Võib öelda, et just Terminator ning eriti Terminator II tegid Cameroni kuulsaks. Hiljem noppis ta ohtralt Oscareid juba Titanicu ning Avatari-filmidega. Tõenäoliselt leidub vähe tsiviliseeritud inimesi, kes neist filmidest vähemalt kuulnud ei oleks.

Aga tuleme nüüd Terminatori juurde tagasi. Nüüdseks viis järge saanud kultusfilm valmis 1984. aastal ning seal etendasid peaosi Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton ja Michael Biehn. Kõiki neid näitlejaid kohtab ka uues slotimänguus, mille valmistajaks on Inspired Gaming. Ühena esimestest Eesti kasiinodest pakub Terminator Win and Spin mängu OlyBet.

Mäng sisaldab häid efekte

Terminator Win And Spin mängus on mitmeid fotorealistlikke pilte ning taustaks varemetes linn. Muusika ja helid pärinevad mõistagi Brad Fiedeli suurepärasel loomingul. Rullikuid on 5 ning võiduliine 20. Rullikutel pöörlevad üheksa sümbolit, nende seas ka Kyle Reese, Sarah Connor, Future Terminator ja originaalne inimkujuline Terminaator. Viimase siluett on WILD, mis asendab tavalisi sümboleid.

Terminaatori punane “silm” käitub scätterina ning vähemalt kuus silma käivitab boonusmängu. Lisafunktsioone pakub aga ka baasmäng. Kui mõni pildiikoon katab täielikult esimese rulliku, käivitub boonusfunktsioon, mille käigus see lukustatakse ning teised pöörlevad edasi, kuni lisandub uusi sama kujutisega sümboleid. See võimaldab juba baasmängus korralikult võita.

Terminator Win and Spin mängus on põnevaid boonusfunktsioone

Põgene boonusmängus Terminaatori eest!

Boonusmängus põgeneb Sarah Connor Terminaatori eest. Iga kord, kui rullikutele maandub mõni punase silma sümbol, astub Sarah ühe sammu Terminaatori eest ära. Kui aga punaseid silmi ei lisandu, pääseb Terminaator lähemale. Iga punase silma taga on rahaline auhind.

Põgenemisteel on ka kohvreid, milles leidub nii mõndagi kasulikku. Näiteks lisaelud, “Collector”, “Upgrade Prize” või “Cash Boost”. Boonusmäng kestab kuni Terminaator saab Sarah kätte või Sarah jõuab raja lõppu (ehk suudab Terminaatori eest põgeneda). Viimasel juhul käivitub suur õnneratas, mille võidud on vahemikus 50-1000x algpanus.

Ahjaa, unustasime mainida, et panustada saab vahemikus 0,10 – 100 eurot. Boonusmängu ostmise võimalust kahjuks ei ole. Mäng on kõrge volatiilsusega, seega tasub olla kannatlik. Muu on sama nagu filmiski – lihtsalt ära lase Terminaatoril end hävitada!

Soovid teada, millised on Eesti TOP slotimängud? Meie lehelt leiad suure valiku mängude kirjeldusi!

Terminator Win and Spin boonusmängus tuleb põgeneda Terminatori eest