Ice Joker – PLAY’N GO järg menukatele Fire Joker ja Fire Joker Freeze mängudele

Ice Joker on 2021. aastal valminud Play N’ Go slotikas. Seda võib pidada omamoodi järjeks mängudele “tulejokkeri” mängudele, mis on Eestis võrdlemisi tuntud ning menukad.

Ice Joker on Play' N Go slotikas

Ice Joker panused algavad 20 sendist

Siiski on Ice Joker eelnevalt mainitud mängudest üsna erinev. Kui nii Fire Joker kui Fire Joker mängude formaat on 3×3, siis Ice Jokeril traditsiooniline 5×3. Kõrgem on ka mängu volatiilsus ning maksimaalne ühekordne võit, mis võib ulatuda 3000-kordse algpanuseni.

Sarnaselt Fire Jokerile päris “odavalt” mängida ei saa, sest algpanuse miinimum on 20 senti. Põnevust lisab eelkõige jokkeri sümbol, mis käitub WILD-ina ning toob kolm tasuta spinni, mille käigus ta laieneb kuni terve rulliku ulatuses. Mängus on ka skätterid ning kolm sedasorti sümbolit käivitab tasuta spinnid koos jokkeritega, mis lubab juba üsna kõrgeid võite.

Kahtlemata võlub mängijaid Ice Joker disain ning sümbolid. Taustaks on külmunud tundra ning kõikide elementide välimus tõepoolest efektne ja pilkupüüdev. Ice Joker sobib ülihästi nii desktopil kui mobiilil mängimiseks.

Tutvu ka Ice Joker eellase Fire Joker Freeze slotikaga. Kus aga mängida Ice Joker slotikat? Kindlasti sobib selleks hästi näiteks Unibet.