Ice Joker – PLAY’N GO järg menukatele Fire Joker ja Fire Joker Freeze mängudele

Play N’Go on toonud turule uue slotika Ice Joker. Seda võib pidada omamoodi järjeks mängudele Fire Joker ning Fire Joker Freeze, mis on Eestis võrdlemisi tuntud ning menukad.

Play N Go slotimäng Ice Joker

Ice Joker panused algavad 20 sendist

Siiski on Ice Joker eelnevalt mainitud mängudest üsna erinev. Kui nii Fire Joker kui Fire Joker mängude formaat on 3×3, siis Ice Jokeril traditsiooniline 5×3. Kõrgem on ka mängu volatiilsus ning maksimaalne ühekordne võit, mis võib ulatuda 3000-kordse algpanuseni.

Sarnaselt Fire Jokerile päris “odavalt” mängida ei saa, sest algpanuse miinimum on 20 senti. Põnevust lisab eelkõige jokkeri sümbol, mis käitub WILD-ina ning toob kolm tasuta spinni, mille käigus ta laieneb kuni terve rulliku ulatuses. Mängus on ka skätterid ning kolm sedasorti sümbolit käivitab tasuta spinnide funktsiooni koos jokkeritega, mis lubab juba üsna kõrgeid võite.

Kahtlemata võlub mängijaid Ice Joker disain ning sümbolid. Taustaks on külmunud tundra ning kõikide elementide välimus tõepoolest efektne ja pilkupüüdev. Ice Joker sobib ülihästi nii desktopil kui mobiilil mängimiseks.

Loe ka neid artikleid