Ice Joker – PLAY’N GO

Play’N Go on toonud turule uue slotika Ice Joker. Seda võib pidada omamoodi järjeks mängudele Fire Joker ning Fire Joker Freeze, mis on Eestis võrdlemisi tuntud ning menukad.

Play N Go slotimäng Ice Joker

Siiski on Ice Joker eelnevalt mainitud mängudest üsna erinev. Kui nii Fire Joker kui Fire Joker mängude formaat on 3×3, siis Ice Jokeril traditsiooniline 5×3. Kõrgem on ka mängu volatiilsus ning maksimaalne ühekordne võit, mis võib ulatuda 3000-kordse algpanuseni.

Sarnaselt Fire Jokerile päris “odavalt” mängida ei saa, sest algpanuse miinimum on 20 senti. Põnevust lisab eelkõige jokkeri sümbol, mis käitub WILD-ina ning toob kolm tasuta spinni, mille käigus ta laieneb kuni terve rulliku ulatuses. Mängus on ka skätterid ning kolm sedasorti sümbolit käivitab tasuta spinnide funktsiooni koos jokkeritega ning lubab juba üsna kõrgeid võite.

Kahtlemata võlub mängijaid Ice Joker disain ning sümbolid. Taustaks on külmunud tundra ning kõikide elementide välimus tõepoolest efektne ja pilkupüüdev. Ice Joker sobib ülihästi nii desktopil kui mobiilil mängimiseks.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!