Uued mängud 2024. aastal & Meie valitud veebruari mäng on Love is in the Fair

2024. aasta toob Eesti kasiinodesse palju uusi slotikaid. Millised uued mängud 2024. aastal väärivad aga erilist esiletõstmist ning kuidas neil mängida. Tutvu meie hinnangutega!

Millised on parimad 2024. aasta uued mängud

Uued mängud 2024

Veebruari mäng – Love is in the Fair

Veebruar on sõbrakuu ning seega oleks lausa patt mitte esitleda järjekordset valentinipäeva slotikat, mille taga eestlaste lemmik-mängutootja Play’N Go. Tegemist ei ole küll revolutsioonilise mänguga, vaid suuresti 15 Crystal Roses koopiaga. Samas pakub Love is in the Fair tõeliselt romantilist meeleolu ning mängu temaatika viib meid tagasi möödunud sajandi 50-ndatesse.

Love is in the Fair on klassikaline 5×3 formaadis ning 10 võiduliininga mänguautomaat, mida iseloomustab kõrge volatiilsus. Maksimaalne võit on 10 000x, kuid selle saamise võimalus on umbes üks saja miljoni vastu. Panused algavad 10 sendist ning RTP vahemikud 84,20%-96,20%. Kuna maksimaalne panus on 100 eurot, siis ulatub maksimaalne võit tõepoolest miljonini.

Mängule lisavad pinget kaamerakujulised WILD-id, millel võivad olla ka juhuslikud kordistajad (kuni 100x) ning skätterid. Kolm skätterit (romantiline pilt) käivitab boonusmängu, mille jooksul on mängijatel eesmärk skättereid juurde koguda. Neen annavad täiendavaid tasuta spinne ning suurendavad permanentset võidukordistajat.

Kahjuks ei võimalda Love is in the Fair boonuse ostmist ning tuleb arvestada, et kõrge volatiilsuse tõttu võib boonusmängude ootamine väldata terve igaviku. Mäng on siiski värvikirev ning hästi leitav kõikidest suurematest Eesti online-kasiinodest.

Love is in the Fair on romantiline slotikas

Jaanuari mäng – Rabbit in the Hat 2

Kas 2024. aastaks on lõpuks jõudnud kätte aeg, mil me näeme rohkem vanade slotimängude järgesid kui päris uusi mänge? Saame näha. Saladus pole seegi, et mõni järg on lasknud end ikka õige kaua oodata. 2015. aastal valmis Microgamingu slotikas Rabbit in the Hat ning selle järg jõudis mängijateni tõesti alles tänavu jaanuaris. Mängu arendajaks on Microgamingu omandanud Gambes Globali gruppi kuuluv Slingshot Studios.

Mäng on tavapärases 5×3 formaadis ning meenutab suuresti eelkäijat, kuid pakub siiski ka mitmeid põnevaid lisafunktsioone. Panused jäävad 20 sendi ja 20 eurot vahele ning maksimaalselt võib võita kuni 5000-kordse algpanuse. Volatiilsus on kürge ning RTP valib kasiino. Võimalikud on nii 96,08%, 94,21% kui ka 92,13%.

Põnevust lisavad kübarad rullikute kohal, milles sisalduvad kasulikud lisad. Kas need ka vallanduvad, sõltub selles, kas rullikule jõuab WILD-sümbol. Võimalik on jahtida ka nelja erinevat jackpotti (15x, 50x, 250x ja 2500x sinu algpanus) või käivitada tasuta spinnid.

Tasuta spinnide alguses pöörlev loosiratas määrab, milline neljast boonusest on boonusspinnide ajal aktiivne. Mängus võivad näiteks olla nii wild-rullikud, “kõndivad” wildid kui ka wild-kordistajad. Samuti on iga rulliku kohal kingitust sisaldav kübar. Boonusmängu on võimalik osta (50x algpanus), kuid eriti põnev on see, et “osta” saab ka lisaspinne pärast algselt teenitud boonuskeerutuste lõppu.

Rabbit in the Hat 2 slotimängu kirjeldus

NB! Kõiki mänge, mida me tutvustame, pakuvad ka parimad Eesti online kasiinod. Meie lehel olevad ülevaated ning objektiivsed hinnangud aitavad sul leida kiirelt sobivaima kasiino.

Tutvu ka 2023 ja 2022 aasta valitud mängudega!