Kasiinode mänguaparaadid, millele on vaid üks võiduliin! Jah, need on olemas ja levinud ka Eestis!

Kas teadsid, et on olemas mänge, millel on vaid üks võiduliin? Täna teeme juttu mõnevõrra veidratest, kuid ometi ka Eesti kasiinodes levinud slotikatest.

Vaid üks võiduliin on nii mõneski slotimängus

Mis on võiduliin?

Võiduliin tähistab mänguautomaadi rullikutele moodustuvaid ruudustikke. Mängija saab rahalisi võidu, kui mõnesse sellisesse ruudustiku satub juhuse teel mitu (enamasti kolm) sama väärtusega sümbolit.

Põnevuse huvides on suuremal osal slotimängudest 10 või 20 võiduliini. Paljud uuemad iseäranis Megaways-tüüpi mängud võimaldavad keerutada korraga ka kümnetel tuhandetel võiduliinidel. Need mängud on kõrge volatiilsusega, kuid võimaldavad hea vedamise korral ka väga suuri võite saada.

Nende kõrval mõjuvad ühe võiduliiniga mängud täieliku äärmusena. Enamasti on need vana kooli slotikad ning meenutavad õndsaid 90-ndaid, mil mängu käivitamiseks pidi veel kangi tõmbama. Selles äärmuses on aga omal kohal üsna uued mängud, kus pole ainuüksi üks võiduliin, vaid korraga ilmubki sinna vaid üks sümbol.

Kas ühest võiduliinist piisab?

Ühe võiduliiniga slotikad võivad aga olla päris populaarsed. Üheks lahedaks mänguks on  Wild Wild Cashout DJP slot, mida saab mängida nii mõneski Eesti online-kasiinos, sealhulgas Optibetis ja Nutzis.

Selles mängus võib juhtuda sedagi, et keerutuse järel ühtegi sümbolit võiduliinile ei maandu. Sel juhul jääb mängija lihtsalt enda poolt tehtud algpanusest ilma.

Ülejäänud sümbolid jagunevad aga kolme kategooriasse:

1) 5 tavalist sümbolit, mis annavad 1-20 kordse võidu

2) 6 kordistajat, mis buustivad kogu sinu olemasolevat võitu 2-50 korda

3) Instant Cashout Play sümbol, mille tulekul makstakse kogu eelnevalt saadud võit sulle välja olenemata sellest, kas tahad seda või mitte. Teiseks – tõeliselt halvaks – sümboliks on piison, mille tulekul kaotad kogu tsükli jooksul võidetud raha.

Kuidas sellest aru saada? Pärast igat keerutust on sul võimalus oma võit välja võtta või teha uus keerutus (tasudeks selleks uue algpanuse). Juhul kui sa keerutad uuesti, lisatakse võimalik võit sinu eelmisele võidule ning kui peaksid tabama näiteks kordistajat, siis korrutatakse sellega kogu eelneva tsükli jooksul saadud võit. Kui uue keerutusega ei tule ühtegi sümbolit, siis ei juhtu midagi. Kui peaks aga tulema piison, siis on tõesti jama…

Võitude arvestamine ühel võiduliinil 

Kuidas see kõik aga praktikas käib? Toome näitlikustamiseks ka ühe võimaliku mängutsükli:

Esimene keerutus 0,20 – Tuleb sümbol, mis annab 1 € võidu, sa ei võta võitu välja

Teine keerutus 0,20 – Ühtegi sümbolit ei tule (kaotad 0,20 €)

Kolmas keerutus 0,20 – Tuleb sümbol, mis annab 2 € võidu, sa ei võta võitu välja

Neljas keerutus 0,20 – Tuleb kordistaja 2, eelneva tüskli jooksul võidetud 3 eurost (1+2) saab 6 eurot, võtad võidu välja ja algab uus tsükkel.

Viies keerutus 0,20 – Ühtegi sümbolit ei tule (kaotad 0,20 €)

Kuues keerutus 0,20 € – Tuleb sümbol, mis annab 1 € võidu, sa ei võta võitu välja

Seitsmes keerutus 0,20 € – Tuleb piisoni sümbol, sa kaotad eelneva tsükli jooksul võidetud raha (1 €) ning algab uus tsükkel.

Aga vingeid ühe võiduliiniga mänge pakuvad ka teised. Näiteks Amatic on loonud slotika Skarab Treasure, mis oli väga menukas Eestis asunud Grand Prix kasiinodes kuni 2019. aastani. Nüüd saab seda aga mängida GrandX veebikasiinos.

⇪ NAUDI OMAPÄRASEID SLOTIMÄNGE GRANDX KASIINOS! Eesti eksklusiivseim slotimängude valik