Mänguautomaat, millel vaid üks võiduliin! Jah, need on levinud ka Eestis!

Võiduliinide arv annab esimese ülevaate sellest, millise slotikaga õigupoolest tegemist on. Täna teeme aga juttu mõnevõrra veidratest, kuid ometi kasiinodes levinud slotimängudest, millele on tõepoolest vaid … 1 võiduliin!

Ühe sümboliga slotikas Wild Wild Cashout DJP

Võiduliine võib olla ka tuhandeid 

Suuremal osal slotimängudest on 10 või 20 võiduliini, kuid paljud uuemad, iseäranis Megaways-tüüpi mängud võimaldavad keerutada korraga ka kümnetel tuhandetel võiduliinidel. Need mängud on kõrge volatiilsusega, kuid võimaldavad hea vedamise korral ka väga suuri võite saada.

Nende kõrval mõjuvad ühe võiduliiniga mängud täieliku äärmusena. Enamasti on need vana kooli slotikad ning meenutavad õndsaid 90-ndaid, mil mängu käivitamiseks pidi veel kangi tõmbama. Selles äärmuses on aga omal kohal üsna uued mängud, kus pole ainuüksi üks võiduliin, vaid korraga ilmubki sinna vaid üks sümbol.

⇪ NAUDI OMAPÄRASEID SLOTIMÄNGE GRANDX KASIINOS! Eesti eksklusiivseim slotimängude valik

Üks võiduliin – kas sellest piisab?

Ühe võiduliiniga slotikad võivad aga olla päris populaarsed. Näiteks Amaticu slotikas Skarab Treasure oli väga menukas Eestis asunud Grand Prix kasiinodes kuni 2019. aastani. Nüüd saab seda aga mängida GrandX online-kasiinos.

Üheks võrdlemisi lahedaks mänguks on ka Wild Wild Cashout DJP slot, mida saab mängida nii mõneski Eesti online-kasiinos, sealhulgas Optibetis ja Nutzis.

Selles mängus võib juhtuda sedagi, et keerutuse järel ühtegi sümbolit võiduliinile ei maandu. Sel juhul jääb mängija lihtsalt enda poolt tehtud algpanusest ilma.

Ülejäänud sümbolid jagunevad aga kolme kategooriasse:

1) 5 tavalist sümbolit, mis annavad 1-20 kordse võidu

2) 6 kordistajat, mis buustivad kogu sinu olemasolevat võitu 2-50 korda

3) Instant Cashout Play sümbol, mille tulekul makstakse kogu eelnevalt saadud võit sulle välja olenemata sellest, kas tahad seda või mitte. Teiseks – tõeliselt halvaks – sümboliks on piison, mille tulekul kaotad kogu tsükli jooksul võidetud raha.

Kuidas sellest aru saada? Pärast igat keerutust on sul võimalus oma võit välja võtta või teha uus keerutus (tasudeks selleks uue algpanuse). Juhul kui sa keerutad uuesti, lisatakse võimalik võit sinu eelmisele võidule ning kui peaksid tabama näiteks kordistajat, siis korrutatakse sellega kogu eelneva tsükli jooksul saadud võit. Kui uue keerutusega ei tule ühtegi sümbolit, siis ei juhtu midagi. Kui peaks aga tulema piison, siis on tõesti jama…

Toome näitlikustamiseks ka ühe võimaliku mängutsükli:

Esimene keerutus 0,20 – Tuleb sümbol, mis annab 1 € võidu, sa ei võta võitu välja

Teine keerutus 0,20 – Ühtegi sümbolit ei tule (kaotad 0,20 €)

Kolmas keerutus 0,20 – Tuleb sümbol, mis annab 2 € võidu, sa ei võta võitu välja

Neljas keerutus 0,20 – Tuleb kordistaja 2, eelneva tüskli jooksul võidetud 3 eurost (1+2) saab 6 eurot, võtad võidu välja ja algab uus tsükkel.

Viies keerutus 0,20 – Ühtegi sümbolit ei tule (kaotad 0,20 €)

Kuues keerutus 0,20 € – Tuleb sümbol, mis annab 1 € võidu, sa ei võta võitu välja

Seitsmes keerutus 0,20 € – Tuleb piisoni sümbol, sa kaotad eelneva tsükli jooksul võidetud raha (1 €) ning algab uus tsükkel.

⇪ PROOVI SEDA SLOTIKAT OPTIBETI ONLINE-KASIINOS! Sind ootab üle 3300 erineva slotimängu!

Loe ka neid artikleid