Vaid üks võiduliin – on ka selliseid slotikaid!

Pole kahtlust, et just võiduliinide arv annab esimese ülevaate sellest, millise slotimänguga õigupoolest tegemist on.

Kui suuremal osal slotimängudest on 10 või 20 võiduliini, siis paljud uuemad, iseäranis Megaways-tüüpi mängud võimaldavad keerutada korraga ka kümnetel tuhandetel võiduliinidel. Need mängud on kõrge volatiilusega, kuid võimaldavad hea vedamise korral ka väga suuri võite saada.

Teiseks äärmuseks on aga ühe võiduliiniga mängud. Enamasti on need vana kooli slotikad ning meenutavad õndsaid 90-ndaid, mil mängu käivitamiseks pidi veel kangi tõmbama. Selles äärmuses on aga omal kohal üsna uued mängud, kus pole ainuüksi üks võiduliin, vaid korraga ilmubki sinna vaid üks sümbol.

Needki mängud võivad olla päris populaarsed. Näiteks Amaticu slotikas Skarab Treasure oli väga menukas Eestis asunud Grand Prix kasiinodes kuni 2019. aastani. Nüüd saab seda aga mängida GrandX online-kasiinos.

Üheks võrdlemisi lahedaks mänguks on ka Wild Wild Cashout DJP slot, mida saab mängida nii mõneski Eesti online-kasiinos, sealhulgas Optibetis ja Nutzis ning neist esimeses saab 2022. aasta jaanuari alguses koguni 10 riskivaba spinni.

Selles mängus võib juhtuda sedagi, et keerutuse järel ühtegi sümbolit võiduliinile ei maandu. Sel juhul jääb mängija lihtsalt enda poolt tehtud algpanusest ilma.

Ülejäänud sümbolid jagunevad aga kolme kategooriasse:

1) 5 tavalist sümbolit, mis annavad 1-20 kordse võidu

2) 6 kordistajat, mis buustivad kogu sinu olemasolevat võitu 2-50 korda

3) Instant Cashout Play sümbol, mille tulekul makstakse kogu eelnevalt saadud võit sulle välja olenemata sellest, kas tahad seda või mitte. Teiseks – tõeliselt halvaks – sümboliks on piison, mille tulekul kaotad kogu tsükli jooksul võidetud raha.

Ühe sümboliga slotikas Wild Wild Cashout DJP

Kuidas sellest aru saada? Pärast igat keerutust on sul võimalus oma võit välja võtta või teha uus keerutus (tasudeks selleks uue algpanuse). Juhul kui sa keerutad uuesti, lisatakse võimalik võit sinu eelmisele võidule ning kui peaksid tabama näiteks kordistajat, siis korrutatakse sellega kogu eelneva tsükli jooksul saadud võit. Kui uue keerutusega ei tule ühtegi sümbolit, siis ei juhtu midagi. Kui peaks aga tulema piison, siis on tõesti jama…

Toome näitlikustamiseks ka ühe võimaliku mängutsükli:

Esimene keerutus 0,20 – Tuleb sümbol, mis annab 1 € võidu, sa ei võta võitu välja

Teine keerutus 0,20 – Ühtegi sümbolit ei tule (kaotad 0,20 €)

Kolmas keerutus 0,20 – Tuleb sümbol, mis annab 2 € võidu, sa ei võta võitu välja

Neljas keerutus 0,20 – Tuleb kordistaja 2, eelneva tüskli jooksul võidetud 3 eurost (1+2) saab 6 eurot, võtad võidu välja ja algab uus tsükkel.

Viies keerutus 0,20 – Ühtegi sümbolit ei tule (kaotad 0,20 €)

Kuues keerutus 0,20 € – Tuleb sümbol, mis annab 1 € võidu, sa ei võta võitu välja

Seitsmes keerutus 0,20 € – Tuleb piisoni sümbol, sa kaotad eelneva tsükli jooksul võidetud raha (1 €) ning algab uus tsükkel.

⇪ Mängi seda slotikat Optibeti online-kasiinos!Sind ootab üle 2000 erineva slotimängu!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!