Book of 99 : Ülikõrge võiduprotsendiga slotimäng. Saa 99% panustatud rahast tagasi!

Book of 99 slotikat võib nimetada üsna sensatsiooniliseks. Tavapärasele 95-97%-lisele keskmisele tagasimaksele vastab 2021. aasta mais Relax Gamingu poolt käivitatud Book of 99 koguni 99%-lise RTP-ga!

Book of 99 ülikõrge tagasimaksega slotimäng

Book of 99 on klassikaline raamatu-slotikas

Mängus Book of 99 käitub raamatu sümbol baasmängus nii WILD-i kui SCATTER-ina. See võimaldab saada nii paremaid kombinatsioone kui ka käivitada boonusmäng (vähemalt kolme raamatu korral).

Aga mängus on ka üks väga mõnus lisafunktsioon. Eks me kõik ju teame, et sageli tuleb boonusmänge oodata jumal-teab-kui-kaua ning võib juhtuda sedagi, et me ei jõuagi neid ära oodata. Mängus Book of 99 on aga täiesti kindel, et boonusmäng tuleb ükskord nagunii. Umbkaudselt on võimalik selle saamise aeg ka välja arvestada.

Nimelt – kui rullikutele ilmub mistahes arv sümboleid (1-2 raamatut, mis boonusmängu ei anna kui ka 3+ sümbolit koos boonusmänguga), siis hoitakse need alles. Kui mängija on sel viisil “kogunud” täpselt 99 raamatut, siis saab ta boonusmängu ja 10 tasuta spinni täpselt samal põhimõttel, mis kolme või enama SCATTERi korral. Ja mis kõige parem – kui 99 raamatu “kogumise” jooksul õnnestub niisama boonusmäng saada, siis kogumist ei nullita, vaid see jätkub pärast boonusmängu samast kohast.

Tasuta keerutuste väärtus sõltub selles, millise keskmise panusega raamatud eelnevalt koguti. Seejuures võib mängija teha täiesti erinevaid panuseid oma suvale vastavalt, vahemikus 10 senti kuni 100 eurot.

Boonusmängu ajal laieneb üks juhuslikult valitud sümbol kogu rulliku ulatuses ning võimaldab saada tõepoolest vägagi suuri võite. Sümbolid on erineva kaaluga, võidu saamiseks piisab kas kahest või kolmest sümbolist. Niisamuti võivad ekraanile maanduda ka raamatud, mis käituvad endiselt nii WILD-i kui SKÄTTER-ina ning võimaldavad heal juhul boonuskeerutusi juurdegi teenida.

Book of 99 volatiilsus on kõrge 

Kindlasti tekib nüüd igaühel küsimus, et kui palju on ikkagi vaja keerutada, et need 99 raamatut kokku koguda? Meie ühekordses testmängus kulus selleks umbes 350 spinni, kuid see number võib olla mõistagi üsna varieeruv. Mängutootja Relax Gaming ei varja, et Book of 99 on (raamatu-slotikatele) omaselt kõrge volatiilsusega. Teisalt pole hitrate jällegi ülearu madal. Mingi, kasvõi kõige pisema võidu, peaks tooma umbes kolm keerutust kümnest.

Suurim ühekordne võit on sinu 12 075-kordne algpanus, mis on vägagi meelitav arvestades asjaoluga, et tegemist pole Jackpot-slotikaga ning selle RTP on ülikõrge.

Kas slotimängu Book of 99 saadab samasugune, otse peadpööritav edu nagu sai osaks Book of Ra või Book of Deadi slotikatele, on hetkel veel keeruline öelda. Samas on kõik eeldused olemas – mängul on üsna sama sisu, kuid kaks selget plussi, mis teevad sellest Book of Deadist parema mängu. Esiteks harukordne 99%-line keskmine tagasimakse ning teiseks raamatute kogumise funktsioon. Nii saad boonusmängus pakutavad tasuta spinnid ühel hetkel igal juhul kätte.

Book of 99 mängimiseks võid valida näiteks klassikalise Pafi või kontovaba X3000 online-kasiino.

Kui kogud 99 raamatu sümbolit mängus Book of 99, siis käivituvad tasuta spinnid