Optibeti suurimad võidud 2021. aastal : Eestlased võitsid kahel korral üle 6 MILJONI euro

Millised olid Optibeti suurimad võidud 2021. aastal? Vastus on ühene – lausa erakordselt võimsad, mille kõrval ei kahvatu ainult Eesti, vaid ka lähiriikide kasiinod!

Optibet suurimad kuus võitu aastal 2021

Optibeti suurimad võidud tulid ühest kohast

2021. aastal saadi Optibetis kätte kaks Mega Moolah’ Jackpotti, mõlemal korral oli võitjaks Eesti ehitaja ning summades vastavalt 7,2 ja 6,5 miljonit eurot. Tegemist pole ainüksi Eesti ajaloos fenomenaalsete, vaid ka väga harvaesinevate võitudega. Kuidas on küll võimalik, et kaks järjestikust Mega Moolah’ Jackpoti just Eestisse tulid, kui seda mängu mängib ometi ju sadu tuhandeid slotisõpru üle maailma?

Aga just nii läks ning kahest 30-aastasest Eesti ehitajast said hoobilt miljonärid. Nende lotovõidud on niivõrd vägevad, et mehed ei pea vast enam kunagi ehitusel telliseid tassima.

Optibeti mängijad said aga teisigi võimsaid hitte:

3. koht – 631 500 eurot Relax Gamingu mängus Chaos Crew

4. koht – Divine Fortune (NetEnt) Jackpot summas 306 802 eurot

5. koht – Book of Shadows suurvõit summas 245 272 eurot

6. koht – Fruity Party suurvõit summas 198 570 eurot

Slotimängudes võib ülisuure võite saada ka väga väikeste panustega ning võitjaks võib osutuda igaüks. Sa ei pea kulutama aastaid õppimiseks ning tunnistama, et raha teenimine pokkeris on jätkuvalt keeruline. Sa ega jahtima igapäevaselt kihlveokontorite eksimusi, vaid suurvõit võib tulla ühe hiireklikiga. Tõsi – arvestada tuleb kindlasti ka sellega, et mäng on seotud riskiga. Ära mängi kunagi slotikaid rahaga, mille kaotamine põhjustaks sulle elulisi probleeme!

Optibet pakub suurepärast slotimängude valikut. Samuti on tegemist Baltikumi ühe suurima ning usaldusväärseima õnnemänge pakkuva ettevõttega. Ava konto ja naudi mängu!