Optibeti suurimad võidud 2021. aastal

Millised olid Optibeti suurimad võidud 2021. aastal? Vastus on ühene – lausa erakordselt võimsad, mille kõrval ei kahvatu ainult Eesti, vaid ka lähiriikide kasiinod!

Eestlane võitis 7,2 miljonit eurot Jackpot slotikal Mega Moolah

2021. aastal saadi Optibetis kätte kaks Mega Moolah Jackpotti, summades vastavalt 7,2 miljonit ning 6,5 miljonit eurot. Tegemist pole ainüksi Eesti ajaloos fenomenaalsete, vaid ka väga harvaesinevate võitudega. Kuidas on küll võimalik, et kaks järjestikust Mega Moolah Jackpoti just Eestisse tulid, kui seda mängu mängib ometi ju sadu tuhandeid slotisõpru üle maailma?

Aga just nii läks ning kahest 30-aastasest Eesti ehitajast said hoobilt miljonärid, kes ei pea tänu elumuutvale lotovõidule vast enam kunagi ehitusel telliseid tassima.

Optibeti mängijad said aga teisigi võimsaid hitte:

3. koht – 631 500 eurot Relax Gamingu mängus Chaos Crew

4. koht – Divine Fortune (NetEnt) Jackpot summas 306 802 eurot

5. koht – Book of Shadows suurvõit summas 245 272 eurot

6. koht – Fruity Party suurvõit summas 198 570 eurot

Slotimängudes võib ülisuure võite saada ka väga väikeste panustega ning võitjaks võib osutuda igaüks. Sa ei pea kulutama aastaid pokkeri õppimiseks ega jahtima igapäevaselt kihlveokontorite eksimusi, vaid suurvõit võib tulla ühe hiireklikiga. Tõsi – arvestada tuleb kindlasti ka sellega, et mäng on seotud riskiga. Ära mängi kunagi slotikaid rahaga, mille kaotamine põhjustaks sulle elulisi probleeme!

Optibeti slotimängude valik on üks Eesti parimaid, samuti on tegemist Baltikumi ühe suurima ning usaldusväärseima õnnemänge pakkuva ettevõttega.

⇪ KLIKI SIIA OPTIBETIS MÄNGIMISEKS!Võta liitumisel suurepärane kasiinoboonus

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!