Evolution live-kasiino videopokker ülearu suurt mängunaudingut ei paku

2023. aasta augustis käivitatud Evolution Video Poker võimaldab mängida diileriga videopokkerit. Millel mäng põhineb ning kas seda tasuks ka proovida?

Evolution Video Poker pakub diileriga videopokkerit

Miks loodi Evolution Video Poker Live?

Videopokker on tõeline vana kooli mäng, mida harrastati Eestis peamiselt 90-ndatel aastatel. Mängu põhimõte on väga lihtne – alguses jagab automaat (selles mängus diiler) mängijale viis kaarti. Seejärel võib soovi korral ühte kuni viit kaarti ühe korra vahetada. “Endale” diiler kaarte ei võta, mängija võit sõltub sellest, kui kõrge kombinatsioon tal pärast kaartide vahetamist on.

Kuigi videopokker ei kuulu juba pikemat aega populaarsemate kasiinomängude hulka, tõi Evolution Gaming ometi turule sama tüüpi mängu, kus kaarte jagab lihast ja luust diiler. Loomulikult tekitab see kohe küsimuse, et miks Evolution Video Poker Live üldse vajalik on?

Peamiseks põhjuseks tundub olevat läbinähtavus. Paljude mängijate jaoks on ülimalt oluline, et reaalseid kaarte jagab reaalne diiler. Kui slotimängudes lepitakse “multifilmi vaatamisega” (keerutuse tulemus on tegelikult teada juba enne mängu algust), siis kaardimängudes enam mitte. Nii eelistatakse ka näiteks Blackjacki alati reaalsete diileritega mängida.

Teiseks tekitavad kõik live-kasiino mängud suuremal või vähemal määral tunde, et viibid päris kasiinos. Sa saad suhelda nii teiste mängijatega kui ka diileriga ning mängimine on seetõttu palju lõbusam. Kolmandaks ei saa unustada ka võimalikke kampaaniaid ning live-kasiinomängudele omaseid eripakkumisi, mis pakuvad erinevaid lisahüvesid.

⇪ PROOVI SEDA MÄNGU PAF KASIINOS! Teeni konto avamise eest tasuta keerutusi

Evolution Video Poker Live mänguversioonid

Evolution Video Poker mängu võid proovida kõikides live-kasiinot pakkuvates Eesti kasiinodes (näiteks sobib selleks Paf). Sa saad valida viie mänguversiooni vahel. Kõige klassikalisemad ja väiksema volatiilsusega mängud on Jacks or Better ja Tens or Better (minimaalne võidukombinatsioon vastavalt poiste ja kümnete paar). Bonus Poker on sarnane Jacks or Betterile, pakkudes suuremaid võite ässade, kahtede, kolmede või neljade neliku eest.

Veelgi rohkem vunki on Deuces Wild‘is, kus kõik kahed on jokkeriteks. Kõige kõrgema volatiilsusega on aga Double Bonus Poker, kus ässade nelik toob koguni 400-kordse võidu!

Kõikides mängudes kehtivad needsamad reeglid, mis videopokkeris ikka. Küll võib aga soovi korral mängida kuni sajal käel korraga. Esimese ehk n.ö. põhikäe kaardid jagab ikka diiler, kuid vahetuse järgselt jagab automaat kaarte kõikidele mängija poolt valitud täiendavatele kätele. See võimaldab tulemusi hajutada, sest mida suurem on valitud käte arv, seda suurem on võimalus, et mõni jaotus ikka võidab. Teisalt tuleb jällegi arvestada kõrgema algpanusega.

Evolution Video Poker võimaldab mängida kuni sajal käel

Näited panuste ja võitude kohta

Näide 1: Mängid Jacks or Betterit ühel käel, panus 0,10 €. Saad kohe emandate paari, ülejäänud kolm kaarti vahetad ära. Lauast emandaid juurde ei tule, sinu lõplikuks kombinatsiooniks jääb emandate paar. Võit on 0,10 € (sama, mis algpanus).

Näide 2: Mängid Jacks or Betterit kümnel käel, panus käe kohta 0,10 € ehk kogupanus 1 €. Saad kohe emandate paari, ülejäänud kolm kaarti vahetad ära. Ühel juhul saad maja, kahel juhul kolmiku, kahel juhul kaks paari ning viiel juhul jääb lõplikuks võiduks emandate paar. Sel juhul on sinu võit 1 x 0,90 + 2 X 0,30 + 2 x 0,20 + 5 x 0,10 = 2,40 € (2,4 x algpanus).

Näide 3: Mängid Jacks or Betterit ühel käel, panus 10 €. Saad poti mastist kahe, kolme, kuue ja üheksa ning ärtu mastust kümne. Vahetad viimase ära, asemele saad ruutu kahe. Kuna kahtede paar võiduks ei kvalifitseeru, siis kaotad algpanuse (10 €).

Näide 4: Mängid Jacks or Betterit 100 käel, panus käe kohta 0,10 ehk kogupanus 10 €. Saad poti mastist kahe, kolme, kuue ja üheksa ning ärtu mastust kümne. Vahetad viimase ära. 24 juhul saad lauast masti, ülejäänud 76 juhul masti ei tule (sa ei saa saada ka ühtegi teist kvalifitseeruvat kombinatsiooni). Sel juhul on sinu võit 24 x 0,60 = 14,40 € ehk netovõit 4,40 €.