Fire Joker Freeze : PLAY’N GO eriti lahe 3×3 formaadis slotikas, mida tasub mängida

Fire Joker Freeze on 2021. aasta aprillis valminud slotikas, mis on kauaoodatud järg juba alates 2016. aastast maailma slotimängijad lõbustanud Fire Jokerile ning oma moodi eellane sügisel valminud slotikale Ice Joker. Mängu tootja on eestlaste seas erakordselt populaarne Play N’Go.

Fire Joker Freeze slotimäng suur võit

Kui tavaliselt on slotikad 3×5 või ka 4×5 formaadis, siis nii Fire Joker kui Fire Joker Freeze kasutavad märksa vähem levinud 3×3 formaati (kolm rullikut kolmel real). See ei tähenda aga kaugeltki, et mängimine oleks igavam – pigem on nii isegi lihtsam ning hasartsem rullikuid jälgida.

Fire Joker Freeze lisafunktsioonid 

Sarnaselt algsele Fire Joker’ile on ka uues mängus eesmärgiks saada täismäng ehk katta kõik 9 välja ekraanil sama sümboliga. See võib tunduda esmapilgul kaelamurdvalt raske ülesandena, kuid õnneks on sul kolm väärtuslikku abimeest.

– Jokkerid. Igale rullikule võib ilmuda üks kuni kolm jokkerit. Need käituvad WILD-idena ning suurendavad oluliselt võiduvõimalusi. Mida rohkem jokkereid mängus on, seda parem!

– “Jäised jokkerid”. Unikaalne lisavõimalus ainult uues mängus. Juhul kui see sümbol ilmub mistahes rulliku(te)le, kuid keerutus ise võitu ei too, laieneb “jäine jokker” terve rulliku ulatuses ning mängija saab korduvkeerutuse. Ühe keerutusega võib mängija saada kuni kaks “jäist jokkerit”.

– Korduvkeerutused. Kui kolmest rullikust kaks on kaetud samade sümbolitega (või on ühel rullikul kolm ühesugust sümbolit ning teisel rullikul kolm jokkerit), saab mängija korduvkeerutuse, kus need kaks rullikut jäävad paigale pöörlema pannakse ainult kolmas rullik. Sellegi lisakeerutuse saab mängija taas vaid siis, kui algne keerutus (mingit) võitu ei toonud.

Fire Joker boonusmäng ja üldine hinnang

Kui olla päris aus, siis tegelikult puudub nii värskes kui esimeses Fire Joker mängus klassikaline boonusmäng, küll käivitatakse aga täismängu saamise korral boonusratas, millega selgub võidu kordistaja. Fire Joker Freeze mängus on see eelkäijast mõnevõrra huvitavam, koosnedes erinevatest tasemetest.

Kui sa pole varem 3×3 slotikaid mänginud, võid alguses isegi natuke ehmatada, sest võidud ühe keerutuse kohta pole just kuigi suured, ka väga kenade kombinatsioonide korral. Samas saab võite jälle suhteliselt sageli.

Kõige ideaalsemal juhul on võimalik oma algpanus tuhandekordistada. Fire Joker mängude volatiilsus ning RTP on on üsna keskmised. Kui sinu jaoks on aga just RTP väga oluline, siis soovitame tšekata eelkõige Relax Gamingu mängu Book of 99.

Hea on aga see, et kuna mäng käib kõigest viiel liinil, saab nii mõneski Eesti online-kasiinos mängida ka kõigest 5-sendiste panustega. Sellised mänguautomaadid on üsna haruldased ning mängurõõmu peaks neil jaguma päris pikaks ajaks.

Fire Joker Freeze mängimiseks sobib hästi Paf. Kui sulle meeldivad Play N’Go slotikad, siis loe ka nende populaarseima mängu Book of Dead kohta.

KOKKUVÕTE

Mängu nimi: Fire Joker Freeze
Loodud: 2021
Mängutootja: Play’n Go
Formaat: 3×3
Võiduliinide arv: 5
Ühe keerutuse maksumus: 0,05 € kuni 100 €
Maksimaalne võit: 1000x
Keskmine tagasimakse: 96.18%
Volatiilsus: Keskmine