Fire Joker Freeze – PLAY’N GO

Fire Joker Freeze on 2021. aasta aprillis valminud slotikas, mis on kauaoodatud järg juba alates 2016. aastast maailma slotimängijad lõbustanud Fire Jokerile ning oma moodi eellane sügisel valminud slotikale Ice Joker. Mängu tootja on eestlaste seas erakordselt populaarne Play N’Go, kelle tootevalikusse kuulub ka näiteks Book of Dead.

Play N Go slotimäng Fire Joker Freeze, mis valmis aastal 2021

Kui tavaliselt on mänguautomaadid 3×5 või ka 4×5 formaadis, siis nii Fire Joker kui Fire Joker Freeze kasutavad märksa vähem levinud 3×3 formaati (kolm rullikut kolmel real). See ei tähenda aga kaugeltki, et mängimine oleks igavam – pigem on nii isegi lihtsam ning hasartsem rullikuid jälgida.

Fire Joker Freeze lisafunktsioonid

Sarnaselt algsele Fire Joker’ile on ka uues mängus eesmärgiks saada täismäng ehk katta kõik 9 välja ekraanil sama sümboliga. See võib tunduda esmapilgul kaelamurdvalt raske ülesandena, kuid õnneks on sul kolm väärtuslikku abimeest.

Jokkerid. Igale rullikule võib ilmuda üks kuni kolm jokkerit. Need käituvad WILD-idena ning suurendavad oluliselt võiduvõimalusi. Mida rohkem jokkereid mängus on, seda parem!

– “Jäised jokkerid”. Unikaalne lisavõimalus ainult uues mängus. Juhul kui see sümbol ilmub mistahes rulliku(te)le, kuid keerutus ise võitu ei too, laieneb “jäine jokker” terve rulliku ulatuses ning mängija saab korduvkeerutuse. Ühe keerutusega võib mängija saada kuni kaks “jäist jokkerit”.

– Korduvkeerutused. Kui kolmest rullikust kaks on kaetud samade sümbolitega (või on ühel rullikul kolm ühesugust sümbolit ning teisel rullikul kolm jokkerit), saab mängija korduvkeerutuse, kus need kaks rullikut jäävad paigale pöörlema pannakse ainult kolmas rullik. Sellegi lisakeerutuse saab mängija taas vaid siis, kui algne keerutus (mingit) võitu ei toonud.

⇪ MÄNGI FIRE JOKER FREEZE'I PAFISAva konto ning saad päris niisama tasuta spinne

Fire Joker boonusmäng ja üldine hinnang

Kui olla päris aus, siis tegelikult puudub nii värskes kui esimeses Fire Joker mängus klassikaline boonusmäng, küll käivitatakse aga täismängu saamise korral boonusratas, millega selgub võidu kordistaja. Fire Joker Freeze mängus on see eelkäijast mõnevõrra huvitavam, koosnedes erinevatest tasemetest.

Kui sa pole varem 3×3 slotikaid mänginud, võid alguses isegi natuke ehmatada, sest võidud ühe keerutuse kohta pole just kuigi suured, ka väga kenade kombinatsioonide korral. Samas saab võite jälle suhteliselt sageli.

Kõige ideaalsemal juhul on võimalik oma algpanus tuhandekordistada. Mäng on keskmise volatiilsusega ning RTP on slotimängude seas üsna keskmine. Kui sinu jaoks on aga just RTP väga oluline, siis soovitame tšekata eelkõige Relax Gamingu mängu Book of 99.

Hea on aga see, et kuna mäng käib kõigest viiel liinil, saab nii mõneski Eesti online-kasiinos mängida ka kõigest 5-sendiste panustega. Kokkuvõtteks on tegemist mänguga, mida tasuks proovida ning ka mängurõõmu peaks jaguma päris pikaks ajaks.

KOKKUVÕTE

Mängu nimi: Fire Joker Freeze
Loodud: 2021
Mängutootja: Play’n Go
Formaat: 3×3
Võiduliinide arv: 5
Ühe keerutuse maksumus: 0,05 € kuni 100 €
Maksimaalne võit: 1000x
Keskmine tagasimakse: 96.18%
Volatiilsus: Keskmine

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!