Karutapja – Mäng Läti eeposest

Kas te teate, kes on Karutapja? Läti rahvuseepose peategelane, täpselt nagu meil Kalevipoeg. Läti rahvuseeposes võitlevad Karutapja (Lāčplēsis) ja Kalevipoeg muuhulgas ka omavahel ning peale jääb mõistagi esimene.

Online-slotimäng Book of Heroes

Samuti on paljud eestlased kuulnud Karutapja ordenist, mis on Lätis umbes sama mis meil Vabadusrist ning mille on teeninud ka palju eestlasi eesotsas Johan Laidoneri ja Ernst Põdderiga.

Kuid kes teist on teadlikud sellest, et Karutapja ainetel on tehtud ka kasiinomäng?

Book of Heroes

Optibeti slotimängijad on võib-olla juba näinud reklaame, kus neid kutsutakse mängima eksklusiivset “Balti-teemalist” slotimängu Book of Heroes, mis valmis 2021. aasta septembris. Perioodil 27. september – 10. oktoober pakutakse selle mängijatele ka 20% cashbacki.

Book of Heroes on raamatu-tüüpi slotikas (umbes nagu Book of Dead, Book of 99, Book of Ra või Ghost of Dead), mille tootjaks Golden Rock Studios. Raamat täidab selles mängus nii scatteri kui wildi funktsiooni ning vähemalt kolm raamat-sümbolit käivitab boonuskeerutused.

Book of Heroes slotikal saab teha panuseid vahemikus 0,10 € kuni 40 € ning volatiilsus on ülikõrge. Nii võib boonusmänge mõnikord ootama jäädagi, kuid kui need ükskord tulevad, peaks ka suht korralikult võitma. Üksainus keerutus võib anda parimal juhul enam kui 5000-kordse võidu, mängu RTP on igati konkurentsivõimeline 96,06%.

Tasuta spinnide saamine mängus Book of Heroes

Book of Heroes plussid ja miinused

Nagu juba mainitud, põhineb mängu temaatika Läti rahvuseeposel Karutapja ning kasutusel on ka vastavad karakterid ja sümbolid. Enne boonuskeerutusi käivitub loosimäng, mille käigus määratakse laienev sümbol, kuid võimaldatakse ka boonuskeerutusi juurde saada ning üks sümbol boonuskeerutuse ajaks välistada (selle arvelt tuleb rohkem teisi sümboleid, sh. laienevaid sümboleid).

Just see lisamäng muudab keerutamise põnevaks, samuti ootus suurtele võitudele, mida Book of Heroes kahtlemata pakub.

Negatiivse poole tuleb aga tunnistada, et tegelikult on Book of Heroes kõigest koopia mängust Book of Inti ning kui tegelaskujud välja arvata, siis mingit originaalsust selles mängus ei ole. Eriti kui näiteks võrrelda Pafi mängustuudios valminud Eesti slotikaga Kreisiraadio.

Samuti on Book of Heroes’t raske nimetada Baltikumi-teemaliseks mänguks, sest Karutapja läheb eelkõige korda just lätlastele ning eestlastel, leedulastel ning ka näiteks venelastel pole sellega erilist seost.

Kus mängida Karutapja slotikat?

Book of Heroes on artikli kirjutamise hetkel mängitav vaid Optibetis ning selle tütarsaidil Nutz. Nagu me teame, on Optibet algupärasest Läti mängukorraldaja, mis nüüd küll Inglise hasartmängukontserni Entain omanduses.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!