Karutapja – Mäng Läti eeposest. Tutvu lõunanaabrite slotimänguga Book of Heroes

Karutapja on Läti rahvuseepose peategelane, täpselt nagu meil Kalevipoeg. Läti rahvuseeposes võitlevad Karutapja (Lāčplēsis) ja Kalevipoeg muuhulgas ka omavahel ning peale jääb mõistagi esimene.

Karutapja ehk Book of Heroes on Läti teemaline slotimäng

Karutapja ordenist samanimelise slotimänguni

Samuti on paljud eestlased kuulnud Karutapja ordenist, mis on Lätis umbes sama mis meil Vabadusrist ning mille on teeninud ka palju eestlasi eesotsas Johan Laidoneri ja Ernst Põdderiga.

Kuid kes teist on teadlikud sellest, et Karutapja ainetel on tehtud ka kasiinomäng?

Karutapja mäng ehk Book of Heroes

Kui sulle on jäänud silma Optibeti kasiino uudised ja reklaamid, siis oled vast märganud eksklusiivset “Balti-teemalist” slotimängu Book of Heroes, mis valmis 2021. aasta septembris. Perioodil 27. september – 10. oktoober pakutakse selle mängijatele ka 20% cashbacki.

Book of Heroes on raamatu-tüüpi slotikas (umbes nagu Book of Dead, Book of 99, Book of Ra või Ghost of Dead), mille tootjaks Golden Rock Studios. Raamat täidab selles mängus nii scatteri kui wildi funktsiooni ning vähemalt kolm raamat-sümbolit käivitab boonuskeerutused.

Book of Heroes slotikal saab teha panuseid vahemikus 0,10 € kuni 40 € ning volatiilsus on ülikõrge. Nii võib boonusmänge mõnikord ootama jäädagi, kuid kui need ükskord tulevad, peaks ka suht korralikult võitma. Üksainus keerutus võib anda parimal juhul enam kui 5000-kordse võidu, mängu RTP on igati konkurentsivõimeline 96,06%.

Tasuta spinnide saamine mängus Book of Heroes

Book of Heroes plussid ja miinused

Nagu juba mainitud, põhineb mängu temaatika Läti rahvuseeposel Karutapja ning kasutusel on ka vastavad karakterid ja sümbolid. Enne boonuskeerutusi käivitub loosimäng, mille käigus määratakse laienev sümbol, kuid võimaldatakse ka boonuskeerutusi juurde saada ning üks sümbol boonuskeerutuse ajaks välistada (selle arvelt tuleb rohkem teisi sümboleid, sh. laienevaid sümboleid).

Just see lisamäng muudab keerutamise põnevaks, samuti ootus suurtele võitudele, mida Book of Heroes kahtlemata pakub.

Negatiivse poole tuleb aga tunnistada, et tegelikult on Book of Heroes kõigest koopia mängust Book of Inti ning kui tegelaskujud välja arvata, siis mingit originaalsust selles mängus ei ole. Eriti kui näiteks võrrelda Pafi mängustuudios valminud Eesti slotikaga Kreisiraadio.

Samuti on Book of Heroes’t raske nimetada Baltikumi-teemaliseks mänguks, sest Karutapja läheb eelkõige korda just lätlastele ning eestlastel, leedulastel ning ka näiteks venelastel pole sellega erilist seost.

Kus mängida Karutapja slotikat?

Book of Heroes on artikli kirjutamise hetkel mängitav vaid Optibetis ning selle tütarsaidil, Nutz kiirkasiinos. Nagu me teame, on Optibet algupärasest Läti mängukorraldaja, mis nüüd küll Inglise hasartmängukontserni Entaini omanduses. Kuuldavasti soovib Entain osta ka Olympicu, seega äkki saame seda siis sealgi mängida.