Kiss sai omanimelise slotimängu

Kiss on 1970-ndate aastate teisel poolel ülemaailmselt tuntuks saanud USA rockbänd, mille tegid lisaks heale muusikale kuulsaks bändiliikmele näomaalingud ning võimas pürotehniline lavashow. Kiss tegutseb tänaseni päevani.

Nüüd on Kiss jõudnud ka slotimaailmasse. Sellenimelise mängu tootjaks on eestlaste seas palavalt armastatud Play’N Go (Book of Dead, Reactoonz jne.) ning alates 2021. aasta detsembrist saab Kiss slotikat mängida ka Eesti online-kasiinodes.

Mängul on kuus rullikut ning 576 väljamakseliini, suurim ühekordne võit on 50 000-kordne. Ainuüksi viimane number näitab selgelt, et tegemist on kõrge volatiilsusega mänguga. Põnevust lisavad mängusisesed funktsioonid, WILD-id ning boonusmängud, kus mängija saab ise valida kui palju ning milliseid tasuta spinne ta soovib.

Kiss slotikaga tutvumiseks sobib hästi Pafi jõulukalendri 10. detsembri kampaania, mis võimaldab saada 20 tasuta spinni.

Kuidas saada Kiss tasuta spinne?

Paf online-kasiinos tasuta spinnide saamiseks toimi järgnevalt:

1) Ava Pafi konto (selleks klikka siia lingile) või logi oma olemasolevale kontole sisse

2) Ava Pafi jõulukalender, tee oma tasuta keerutus ning ava seejärel slotimäng Kiss.

3) Kui sul õnnestub saada boonusmäng, teenid koheselt 20 tasuta spinni (igaüks väärtusega 0,20 €), mis käivituvad koheselt.

NB! Pane tähele, et tasuta spinnidega võidetud raha on täielikult sinu ning seda ei tule kuskil läbi mängida!

⇪ VÕTA KOHE 25 TASUTA SPINNI PAFISVõitude läbimängimise kohustust ei ole

Rokislotikaid on maailmas palju, nende seas näiteks nii Sabaton, Hammerfall kui ZZ Top. Nendel mängides saab nautida nii vägevaid eriefekte kui kuulata maailmatasemel rokkmuusikat.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!