Kiss – PLAY’N GO

Kiss on 1970-ndate aastate teisel poolel ülemaailmselt tuntuks saanud USA rockbänd, mille tegid lisaks heale muusikale kuulsaks bändiliikmele näomaalingud ning võimas pürotehniline lavashow. Kiss tegutseb tänaseni päevani.

Suur võit rokislotikas Kiss

Nüüd on Kiss jõudnud ka slotimaailmasse. Sellenimelise mängu tootjaks on eestlaste seas palavalt armastatud Play’N Go (Book of Dead, Reactoonz jne.) ning alates 2021. aasta detsembrist saab Kiss slotikat mängida ka Eesti online-kasiinodes.

Mängul on kuus rullikut ning 576 väljamakseliini, suurim ühekordne võit on 50 000-kordne. Ainuüksi viimane number näitab selgelt, et tegemist on kõrge volatiilsusega mänguga. Põnevust lisavad mängusisesed funktsioonid, WILD-id ning boonusmängud, kus mängija saab ise valida kui palju ning milliseid tasuta spinne ta soovib.

Rokislotikaid on maailmas palju, nende seas näiteks nii Sabaton, Hammerfall kui ZZ Top. Nendel mängides saab nautida nii vägevaid eriefekte kui kuulata maailmatasemel rokkmuusikat.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!