Lighting Blackjack nüüd ka Eesti kasiinodes

Põhjuse rõõmustamiseks leiavad kõik, kellele meeldib Blackjack ning selle mängimine live-kasiinos. Evolution Gaming on toonud turule uue mängu Lighting Blackjack, mida saab juba proovida ka Eesti online-kasiinodes.

Evolution Gaming live-mängud on erakordselt popid nii Eestis kui mujal maailmas. Lisaks ruletile ja Blackjackile pakutakse mitmeid telemänge nagu näiteks Gonzo’s Treasure Hunt, Deal or No Deal, Monopoly Live, Dream Catcher, Crazy Time ning värskeima tulijana Cash or Crash. Riias asuvates stuudiotes toimuvates mängudes saab osaleda igaüks läbi oma arvuti või mobiiliseadme ning panused algavad vaid 20 sendist!

Lighting Blackjack mängu kirjeldus

Kui oled mänginud varem Blackjacki ning tead reegleid, siis pole ka Lighting Blackjackis sinu jaoks midagi uut. Küll tasub pöörata tähelepanu kahele asjale:

1) Sinu panusele lisandub 100% ulatuses nn. “lighting fee”. See tähendab, et juhul kui teeksid tavaoludes 1 eurose panuse, siis tegelikult võetakse sinu arvelt maha 2 eurot.

2) Enne kaartide jagamist selguvad juhuslikud võidukordistajad. Need on erinevad iga punktisumma kohta – vastavalt alla 17, 18, 19, 20, 21 ja Blackjack – ning rakenduvad juhul kui sa jaotuse võidad (saad diilerist suurema punktisumma või diiler läheb lõhki). Maksimaalne võidukordistaja Blackjacki korral võib olla koguni 25!

⇪ MÄNGI LIGHTING BLACKJACKI PAFIS!

Pane tähele!

Oluline on teada, et võidukordistaja (mis jääb vahemikku 2-25) kehtib vaid algpanusele. See tähendab, et juhul kui sa võidad näiteks skooriga 13 (diiler läheb lõhki) ning sellele kehtib võidukordistaja 2, makstakse sulle 1-eurose panuse korral (millele lisandub 1 € “lighting fee” ehk kokku võetakse sinu kontolt 2 eurot) tagasi täpselt 2 eurot. See tähendab, et tegelikult ei võida sa midagi, vaid jääd nulli.

Duubeldamise ja splittimise korral täiendavat “lighting feed” ei lisandu. Samas rakendub näiteks splittimise korral võidukordistaja ainult tugevuselt teisele käele ning sedagi vaid tingimusel, et mõlemad käed võidavad.

Kuivõrd võidukordistajad sõltuvad mängija punktiskoorist, on väga oluline saada kokku võimalikult tugev käsi. Nii pole midagi imestada, et lehti krabatakse juurde ka näiteks 17 (ning mõnikord isegi 18 või 19) pealt, eriti juhtudel kui diileril on 10 ees ning jaotuses kõrged võidukordistajad.

Hea on aga see, et Lighting Blackjacki RTP on lausa 99,56%, mis tähendab et ideaalse mängu korral on nn. “maja eelis” väga minimaalne. See kõik peaks tähendama, et Lighting Blackjack suudab pakkuda oma mängijatele pikajalist ning nauditavat mänguelamust.

Lighting Blackjacki võid juba mängida näiteks Pafis. Kliki siia ning alusta mängimist 25 tasuta spinniga menukas Eesti slotimängus Kreisiraadio!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!