Lucky Lady’s Charm – NOVOMATIC

Tutvustame Novomaticu hittmängu Lucky Lady’s Charm Deluxe, mida tuntakse hästi nii Eesti maapealsetes mängusaalides kui online-kasiinodes.

Lucky Lady's Charm on on üks hinnatumaid slotimänge

Novomatic – mitte ainult Book of Ra

Novomatic on Austria kontsern, mis toodab kasiinomänge juba üle 40 aasta ning on üks maailma suurimaid. Novomatic on hästi esindatud ka Eestis – Novomaticu mänge pakuvad paljud online-kasiinod, lisaks kuulub Novomaticule kaudselt ka kogu Fenixi kasiinokett.

Sarnaselt samuti Austria ettevõttele Amatic (mida esindab Eestis GrandX) on Novomaticu slotimängud võrdlemisi lihtsad ning klassikalised, mis peaksid olema hästi vastuvõetavad ka eakamatele mängijatele. Mängude omapäraks on seegi, et ka online-kasiinos on sul võimalik n.ö. “automaati valida” ning paljuda mängude taustahelid meenutavad suuresti 80-ndaid või 90-ndaid aastaid. Ka viimane meeldib hämmastaval kombel päris paljudele.

Novomaticu kuulsaim mäng on raamatu tüüpi slotikas Book of Ra, mis pole küll internetis nii menukas kui näiteks Book of Dead, kuid eriti menukas jälle maapealsetes mängusaalides.

Lucky Lady’s Charm mängud

Lucky Lady’s Charm jõudis Euroopa kasiinodesse juba 2006. aastal, millest edasi on seda mängu pidevalt täiustatud ning loodud uusi versioone. Hetkel on enimlevinud järgmised Lucky Lady’s Charm mängud:

– Lucky Lady’s Charm Deluxe (5 x 3 formaat)

– Lucky Lady’s Charm Deluxe 6 (6 x 3 formaat)

– Lucky Lady’s Charm Deluxe 10 (10 rullikut, sh. 5 “pikka rullikut”)

2019. aastal ilmavalgust näinud tänane Lucky Lady’s Charm Deluxe on neist kolmest kõige klassikalisem – rullikuid on viis ning formaat 5 x 3. Mängus on nii WILD kui SCATTER sümbolid, neist esimesed võimaldavad võite suurendada, teised aga võivad tuua boonusmänge. Kui õnnestub saada kolm scatterit, teenib mängija 15 tasuta spinni võidukordistaja 3.

Boonusmängude ajal on võimalik saada täiendavaid tasuta keerutusi, ka meie testmängu ajal õnnestus kokku lausa 150 tasuta spinni saada. Boonusmängude ajal ilmuvad sümbolid ekraanile ükshaaval, mis võimaldab tasuta spinni märksa kauem ning rohkem nautida.

Lucky Lady’s Charm Deluxe 6 mängus on lisatud üks rullik ning Lucky Lady’s Charm Deluxe 10 mängus kasutusel koguni kaks ekraani – esimene tavaline 5 x 3 formaadis, teises aga n.ö. “pikad rullikud” formaadis 5 x 12. Seejuures kantakse WILD-rullik esimesest ekraanilt teisele, boonusspinnide ajal aga piisab kõigest ühest WILD-ist, et terve rullik muutuks “metsikuks” ning kanduks ka teisele ekraanile.

⇪ MÄNGI LUCKY LADY CHARM MÄNGE KOHE!

Mängud on kõrge volatiilsusega ning keskmine RTP jääb vahemikku 95-97%, mis on tänapäeval omane pea kõikidele slotimängudele. Kuna panused algavad kõigest 10 sendist, pakuvad nad mängurõõmu igas suuruses rahakotiga kasiinosõbrale.

Klassikaliste mängude armastajatele on Lucky Lady’s Charm kindlasti üks nendest, mida tasuks vähemalt proovida. Eestis pakuvad Novomaticu mänge paljud online-kasiinod, nende seas ka suurimad tegijad OlyBet ja Optibet.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!