Lucky Lady’s Charm : Novomaticu unustatutu hittmäng Eesti mängusaalides ja veebikasiinodes

Lucky Lady’s Charm on Novomaticu hittmäng, mida tuntakse hästi nii Eesti maapealsetes mängusaalides kui ka online-kasiinodes.

Lucky Lady's Charm on on üks hinnatumaid slotimänge

Lucky Lady’s Charm on Novomaticu tõeline pärl

Novomatic on Austria kontsern, mis toodab kasiinomänge juba üle 40 aasta ning on üks maailma suurimaid. Novomatic on hästi esindatud ka Eestis – Novomaticu mänge pakuvad paljud online-kasiinod, lisaks kuulub Novomaticule kaudselt ka kogu Fenixi kasiinokett.

Sarnaselt samuti Austria ettevõttele Amatic (mida esindab Eestis GrandX) on Novomaticu slotimängud võrdlemisi lihtsad ning klassikalised, mis peaksid olema hästi vastuvõetavad ka eakamatele mängijatele. Mängude omapäraks on seegi, et ka online-kasiinos on sul võimalik n.ö. “automaati valida” ning paljuda mängude taustahelid meenutavad suuresti 80-ndaid või 90-ndaid aastaid. Ka viimane meeldib hämmastaval kombel päris paljudele, kellele päris uued kasiinomängud Eestis muljet ei avalda.

Novomaticu kuulsaim mäng on raamatu tüüpi slotikas Book of Ra, mis pole küll internetis nii menukas kui näiteks Book of Dead, kuid eriti menukas jälle maapealsetes mängusaalides.

⇪ MÄNGI LUCKY LADY CHARM MÄNGE NUTZ KASIINOS!

Lucky Lady’s Charm mängud

Lucky Lady’s Charm jõudis Euroopa kasiinodesse juba 2006. aastal, millest edasi on seda mängu pidevalt täiustatud ning loodud uusi versioone. Hetkel on enimlevinud järgmised Lucky Lady’s Charm mängud:

– 5×3 formaadis Lucky Lady’s Charm Deluxe

– 6×3 formaadis Lucky Lady’s Charm Deluxe 6

– Lucky Lady’s Charm Deluxe 10 (10 rullikut, sh. 5 “pikka rullikut”)

2019. aastal ilmavalgust näinud tänane Lucky Lady’s Charm Deluxe on neist kolmest kõige klassikalisem – rullikuid on viis ning formaat 5 x 3. Mängus on nii WILD kui SCATTER sümbolid, neist esimesed võimaldavad võite suurendada, teised aga võivad tuua boonusmänge. Kui õnnestub saada kolm scatterit, teenib mängija 15 tasuta spinni võidukordistaja 3.

Boonusmängude ajal on võimalik saada täiendavaid tasuta keerutusi, ka meie testmängu ajal õnnestus kokku lausa 150 tasuta spinni saada. Boonusmängude ajal ilmuvad sümbolid ekraanile ükshaaval, mis võimaldab tasuta spinni märksa kauem ning rohkem nautida.

Lucky Lady’s Charm Deluxe 6 mängus on lisatud üks rullik ning Lucky Lady’s Charm Deluxe 10 mängus kasutusel koguni kaks ekraani – esimene tavaline 5 x 3 formaadis, teises aga n.ö. “pikad rullikud” formaadis 5 x 12. Seejuures kantakse WILD-rullik esimesest ekraanilt teisele, boonusspinnide ajal aga piisab kõigest ühest WILD-ist, et terve rullik muutuks “metsikuks” ning kanduks ka teisele ekraanile.

Mängud on kõrge volatiilsusega ning keskmine RTP jääb vahemikku 95-97%, mis on tänapäeval omane pea kõikidele slotimängudele. Kuna panused algavad kõigest 10 sendist, pakuvad nad mängurõõmu igas suuruses rahakotiga kasiinosõbrale. Tõenäoliselt meeldib see slotikas paljudele, kes eelistavad klassikat uutele kasiinomängudele.

Klassikaliste mängude armastajatele on Lucky Lady’s Charm kindlasti üks nendest, mida tasuks vähemalt proovida. Eestis pakuvad Novomaticu mänge paljud online-kasiinod, nende seas ka näiteks kaheosalise boonusega Nutzi kiirkasiino. Enne mängima hakkamist tutvu julgelt ka Nutzi sõltumatu ülevaatega.

Loe ka neid artikleid