Paf mänguportaal on andnud oma mängijatele KÜMME üle 3-miljonilist võitu!

Eestiski aktiivselt tegutsev Paf mänguportaal ei kuulu küll maailma suurimate hulka, kuid on andnud oma mängijatele üle kümne vähemalt 3-miljoni eurose võidu!

Paf mänguportaal on olnud koduks suurtele võitudele

Paf mänguportaal on suurte võitude kodu

Miljonivõidud pole online-kasiinodes sugugi tavalised, sest selleks tuleb saada pihta mõnele ülemaailmsele jackpotile. Sellest hoolimata on just Paf mänguportaalis õnnestunud võita koguni 10 jackpotti, mille suurus on üle kolme miljoni euro. Millised need võidud aga on?

2012. aasta novembris võitis üks õnneseen Arabian Nights Jackpot-slotikal 8,63 miljonit eurot. See oli tollal maailma suurim ning läks ka Guinnessi rekordite raamatusse. Pikka pidul tal seal küll polnud, sest juba 20. jaanuaril 2013 löödi rekord Mega Fortune slotikal enam kui kaks korda üle. Huvitaval kombel pakkus sellegi võidu aga just Paf mänguportaal. Kõigest 25-sendise panusega (!) saadud 17 861 800.54 € võit on siiani üks maailma suurimaid ning endiselt ka Paf mänguportaali võimsaks rekordiks.

Nende kahe hiigelvõidu kõrvale mahuvad veel üks 6,86 ning 5,13 miljoni eurone hitt, millest mõlemast on juba möödas tosin või enam aastat. Needki saadi kätte samas mängus – Mega Fortune – kus hiljem ka maailmarekord püstitati.

Ka Eestisse tuli 3,68 miljonit!

Kuuel korral of Paf mänguportaal maksnud välja Jackpoti, mis jääb kolme ja nelja miljoni vahele. Neist üks langes ka Eestisse. Tõeline pauk käis 8. jaanuaril 2020, mil üks Eesti naine võitis 3,68 miljonit jackpot-mängus Hall of Gods, tehes seejuures vaid 20-sendise panuse. See näitas taaskord, et ulmelise võidu võib sisuliselt saada igaüks. Samuti pole eelduseks sugugi vaid kõrgelt panustamine.

Paf mänguportaali kümnest suurimast võidust neli on saadud Mega Fortune, kolm Mega Fortune Dreams, kaks Arabian Nights ning üks Hall of Gods slotikal. Viimane supervõit pärineb 27. veebruarist 2023, mil üks Soome naismängija tabas 4-eurose panusega Mega Fortune Dreams Jackpotti ning võitis 3,81 miljonit eurot.

Kuidas on võimalik, et hiigelsuuri võite on andnud just Paf? Tegemist ei ole maailma mastaabis küll suure kasiinoga, kui Ahvenamaale kuuluv ettevõte on lähiregioonis häsi populaarne. Neil on palju kliente nii Põhjamaades kui Eestis ning paljudele mängijatele on just Paf väga südamelähedane. Seda nii heategevuse, sõbraliku suhtumise kui lahedate ürituste poolest, millega eristutakse enamikust konkurentidest.

Mängukohaga tutvumiseks ava põhjalik Paf ülevaade ning loe täpsemalt ka Paf boonuskoodide kohta.