Punamütsike ja põnevad boonusmängud : Tutvu slotimänguga Red Riding Hood

Punamütsike pole kasiinomaailmas küll nii populaarne tegelane kui muinasjuttudes, kuid leidub siiski neidki slotimänge, kus just Punamütsike peaosa etendab. Mida tasuks soovitada Eesti mängijatele?

Punamütsike toob sinuni põnevad boonusmängus Red Riding Hood slotikal

Punamütsike ootab sind mängus Red Riding Hoods

Tuntuimaks punamütsikese slotikaks on NetEnti Fairytale Legends triloogiasse kuuluv mäng Red Riding Hood (teised kaks on Mirror Mirror ning Hansel and Gretel). Selles mängus on palju mõnusaid funktsioone, ägedad boonusmängud ning lisaks ka keskmisest pisut madalam volatiilsus, mis tagab palju võite ning pikka mängurõõmu.

Red Riding Hood valmis 2016. aastal. Panused algavad 20 sendist (20 võiduliini), kuid Punamütsikese slotikat saab mängida ka koguni 200-eurose panusega. RTP on slotimaailmas tavapärane 96,33% ning madalast volatiilsusest tingituna on ka suurim võit suhteliselt väike (400x algpanus liini kohta, mis tähendab et miinimumpanusega on võimalik võita korraga kuni 80 eurot).

Punamütsike võlumetsas jalutamas

Mängu teemaks on Punamütsike võlumetsas jalutamas. Erinevalt näiteks NetEnti Halloween Jack ja muudest õudsetest mängudest toimub mäng rõõmsas keskkonnas. Et keerutamine oleks põnevam, on mängus mitmeid lisafunktsioone:

– Juhuslikult käivituv maagiline keerutus: rullikutel avatakse 5-9 kobaras asuvat kõrge väärtusega sümbolit. See ei garanteeri küll võitu, kuid loob selleks suured eeldused.

– Üllatus, mis käivitub juhuslikult pärast võitu mitte toonud keerutust. Valitakse üks juhuslik kõrge väärtusega sümbol, milleks hakkavad ühe- või mitmekaupa muutuma teised rullikutel olevad sümbolid. Muutus toimub kuni võidu saamiseni. Võit on seega garanteeritud ning võib olla päris suur.

– WILD-korduvkeerutused. Kui rullikutele maandub kaks või enam WILD-i, saab mängija korduvkeerutuse koos nendesamade WILD-idega. Kui korduvkeerutuse ajal tuleb WILD-e juurde, antakse uus korduvkeerutus. Kõik korduvkeerutuste ajal saadud võidud liidetakse.

Kui peaks minema aga väga hästi, saab mängija rullikutele 1,3 ja 5 aardekirstu ning käivitub boonusmäng.

Red Riding Hood boonusmängud

Boonusmängu alguses tuleb mängijal avada üks juhuslikult valitud aardekirst. Preemiaks võib saada ühe kolmest auhinnast:

1) Rahaline võit (15x algpanus)

2) Tasuta keerutused. Mängija saab 10 spinni, mille jooksul võib saada ka täiendavaid tasuta spinne, tuleb vaid uusi aardekirste koguda! Oleme ise kogenud juhuseid, mil mängija teenib algse 10 tasuta spinni asemel üle 50 või isegi üle 70 keerutuse!

3) Boonusmäng “Beware the Wolf”. Veereta täringut, liigu võlumetsas edasi ning teeni raha igalt veeretuselt, mil “jääd ellu”. Kui jõuad maksimaalse võiduni (vise, mis annab 100-kordse võidu) või hunt saab su kätte saab, siis boonusmäng lõppeb. Alumiselt pildilt võid näha, kuidas meil õnnestus reaalselt vanaema majja jõuda ning hundi käest pääseda. Tasuks muidugi ka kopsakas rahaline preemia.

Red Riding Hoodi pakuvad pea kõik Eesti internetikasiinod. Enne mängimist uuri välja Paf boonuskood – äkki leiad mõne väga hea diili?

Red Riding Hood boonusmängu suur võit