Punamütsike ja põnevad boonusmängud

Punamütsike pole kasiinomaailmas küll nii populaarne tegelane kui muinasjuttudes, kuid leidub siiski neidki slotimänge, kus just Punamütsike peaosa etendab.

Tuntuimaks punamütsikese slotikaks on NetEnti Fairytale Legends triloogiasse kuuluv mäng Red Riding Hood (teised kaks on Mirror Mirror ning Hansel and Gretel). Selles mängus on palju mõnusaid funktsioone, ägedad boonusmängud ning lisaks ka keskmisest pisut madalam volatiilsus, mis tagab palju võite ning pikka mängurõõmu.

Red Riding Hood valmis 2016. aastal ning seda pakuvad pea kõik Eesti online-kasiinod. Panused algavad 20 sendist (20 võiduliini), kuid Punamütsikese slotikat saab mängida ka koguni 200-eurose panusega. RTP on slotimaailmas tavapärane 96,33% ning madalast volatiilsusest tingituna on ka suurim võit suhteliselt väike (400x algpanus liini kohta, mis tähendab et miinimumpanusega on võimalik võita korraga kuni 80 eurot).

Punamütsike võlumetsas jalutamas

Mängu teemaks on Punamütsike võlumetsas jalutamas. Et keerutamine oleks põnevam, on mängus mitmeid lisafunktsioone:

– Juhuslikult käivituv maagiline keerutus: rullikutel avatakse 5-9 kobaras asuvat kõrge väärtusega sümbolit. See ei garanteeri küll võitu, kuid loob selleks suured eeldused.

– Üllatus, mis käivitub juhuslikult pärast võitu mitte toonud keerutust. Valitakse üks juhuslik kõrge väärtusega sümbol, milleks hakkavad ühe- või mitmekaupa muutuma teised rullikutel olevad sümbolid. Muutus toimub kuni võidu saamiseni. Võit on seega garanteeritud ning võib olla päris suur.

– WILD-korduvkeerutused. Kui rullikutele maandub kaks või enam WILD-i, saab mängija korduvkeerutuse koos nendesamade WILD-idega. Kui korduvkeerutuse ajal tuleb WILD-e juurde, antakse uus korduvkeerutus. Kõik korduvkeerutuste ajal saadud võidud liidetakse.

Kui peaks minema aga väga hästi, saab mängija rullikutele 1,3 ja 5 aardekirstu ning käivitub boonusmäng.

MÄNGI PUNAMÜTSIKESE MÄNGU PAFIS!

Red Riding Hood boonusmängud

Boonusmängu alguses tuleb mängijal avada üks juhuslikult valitud aardekirst. Preemiaks võib saada ühe kolmest auhinnast:

1) Rahaline võit (15x algpanus)

2) 10 tasuta spinni. Nende jooksul võib saada täiendavaid tasuta spinne, tuleb vaid uusi aardekirste koguda! Oleme ise kogenud juhuseid, mil mängija teenib algse 10 tasuta spinni asemel üle 50 või isegi üle 70 keerutuse!

3) Boonusmäng “Beware the Wolf”. Veereta täringut, liigu võlumetsas edasi ning teeni raha igalt veeretuselt, mil “jääd ellu”. Kui jõuad maksimaalse võiduni (vise, mis annab 100-kordse võidu) või hunt saab su kätte saab, siis boonusmäng lõppeb. Alumiselt pildilt võid näha, kuidas meil õnnestus reaalselt vanaema majja jõuda ning hundi käest pääseda. Tasuks muidugi ka kopsakas rahaline preemia.

Beware the Wolf maksimaalne boonus mängus Red Riding Hood

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!