Cash or Crash – EVOLUTION

Alates 2021. aasta suvest saavad live-kasiino sõbrad nautida Evolution Gamingu mängu Cash or Crash, mis jõudis septembris ka Eesti online kasiinodesse.

Cash or Crash mängus võeti järjest koguni 14 rohelist palli

Crash or Cash täiendab maailmas laialt levinud TV-mängude ridu (nagu ka näiteks Gonzo’s Treasure Hunt, Deal or No Deal, Monopoly Live, Dream Catcher ja Crazy Time). Iga mängija saab nautida maailmatasemel meelelahutust, kusjuures panused algavad vaid 10-20 sendist!

Cash or Crash mängu kirjeldus

Cash or Crash on sisult väga lihtne mäng, millest on kerge aru saada. Esmalt tuleb sul teha algpanus vahemikus 0,20 – 10 000 eurot ning seejärel hakatakse loosima palle.

Cash or Crash mängus on 28 palli, neist 19 rohelised, 8 punased ning 1 kuldne. Maksimaalselt võidakse loosida 20 palli ning pärast iga palli loosimist tuleb sul teha otsus – jätkata mängu ja riskida kogu seni võidetud rahaga, võtta pool võidust välja või võtta kogu võit välja.

Juhul kui loositakse roheline pall, korrutatakse sinu algpanus vastava võidukordistajaga ning sa saad langetada järgmise otsuse. Kui loositakse punane pall, siis saab mäng sinu jaoks läbi, kuldne pall annab aga seevastu sulle ühe elu juurde. Alles eile sattusime Optibetis juhusele, kus võeti järjest koguni 14 rohelist palli!

Võimalikule punase palli tulekule pakub “leevendust” kuldne pall, mis annab sulle ühe elu juurde. Sel juhul saad sa sisuliselt riskivabalt mängida kuni järgmise punase palli võtmiseni, kõik vahepeal tulnud rohelised pallid aga ainult suurendavad sinu võite. Pole vist põhjust lisada, et kuldse palli loosimist ootavad kõik…

Cash or Crash võidud

Cash or Crash mängus on maksimaalne võimalik võit 18 000-kordne algpanus ning juhul kui viimasena loositakse kuldne pall, siis koguni 50 000-kordne algpanus. See tähendab, et vaid 20-sendise panusega on tõepoolest võimalik võita 10 000 eurot.

Cash or Crash mängu iseloomustab ka hea väga kõrge keskmine tagasimakse, mis on koguni 99,59%. Nii kõrge RTP-ga mänge on kasiinodes sisuliselt võimatu leida, selle lähedale küündib vaid Blackjack (sedagi ideaalsete mänguoskuste korral) ning ka näiteks Book of 99 slotikas.

Kus mängida Cash or Crash live-mängu?

Cash or Crash valmis õigupoolest juba suvel, kuid jõudis Eesti kasiinodesse väikese viivitusega. Artikli kirjutamise hetkel (6. septembril) on aga see mäng kindlasti juba kättesaadav näiteks Unibeti online-kasiinos ning jõuab suure tõenäosusega peagi ka teistesse.

Evoltion Gaming on Rootsi mängutootja, mille mängud on levinud üle maailma ning kättesaadavad pea kõikides suuremates Eesti online-kasiinodes. Evolution Gaming’ul on oma selge seos ka Baltikumiga, sest mängustuudio, kus tele- ja kasiinomängud reaalselt toimuvad, asub Riias.

⇪ MÄNGI CASH OR CRASH LIVE-MÄNGU KOHE!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!