Cash or Crash – Hullumeelne 28 palliga telemäng, kus auhinnad võivad kerkida taevasse

Cash or Crash on live-mäng, mida saab nautida alates 2021. aasta suvest. Sama aasta septembris jõudis Cash or Crash ka Eestisse.

Crash or Cash täiendab maailmas laialt levinud TV-mängude ridu. Iga mängija saab nautida maailmatasemel meelelahutust, kusjuures panused algavad vaid 10-20 sendist!

Cash or Crash live-kasiino mäng Evolution Gamingu poolt

Cash or Crash mängu kirjeldus

Cash or Crash on sisult väga lihtne mäng, millest on kerge aru saada. Esmalt tuleb sul teha algpanus vahemikus 0,20 – 10 000 eurot ning seejärel hakatakse loosima palle.

Cash or Crash mängus on 28 palli, neist 19 rohelised, 8 punased ning 1 kuldne. Maksimaalselt võidakse loosida 20 palli ning pärast iga palli loosimist tuleb sul teha otsus – jätkata mängu ja riskida kogu seni võidetud rahaga, võtta pool võidust välja või võtta kogu võit välja.

Juhul kui loositakse roheline pall, korrutatakse sinu algpanus vastava võidukordistajaga ning sa saad langetada järgmise otsuse. Kui loositakse punane pall, siis saab mäng sinu jaoks läbi, kuldne pall annab aga seevastu sulle ühe elu juurde. Alles eile sattusime Optibetis harukordsele juhusele, kus võeti järjest koguni 14 rohelist palli!

Võimalikule punase palli tulekule pakub “leevendust” kuldne pall, mis annab sulle ühe elu juurde. Sel juhul saad sa sisuliselt riskivabalt mängida kuni järgmise punase palli võtmiseni, kõik vahepeal tulnud rohelised pallid aga ainult suurendavad sinu võite. Pole vist põhjust lisada, et kuldse palli loosimist ootavad kõik…

Cash or Crash võidud

Cash or Crash mängus on maksimaalne võimalik võit 18 000-kordne algpanus ning juhul kui viimasena loositakse kuldne pall, siis koguni 50 000-kordne algpanus. See tähendab, et vaid 20-sendise panusega on tõepoolest võimalik võita 10 000 eurot.

Cash or Crash mängu iseloomustab ka hea väga kõrge keskmine tagasimakse, mis on koguni 99,59%. Nii kõrge RTP-ga mänge on kasiinodes sisuliselt võimatu leida, sest isegi Blackjack (ideaalsete mänguoskuste korral) ega Book of 99 slotikas ei paku nii kõrget võiduprotsenti.

Cash or Crash mängu pakub näiteks Unibet. Tutvu siin ka Rootsi mängutootja Evolution Gaming täpsema kirjeldusega.

Cash or Crash mängus võeti järjest koguni 14 rohelist palli