Super Sic Bo : Panusta täringutele uues Evolutioni live-mängus

Super Sic Bo on 2023. aasta novembris valminud Evolution Gamingu live-mäng, kus saab panustada täringutele. Mida Super Sic Bo mängust oodata?

Super Sic Bo Evolution Gaming täringumäng

Super Sic Bo

See on ju iseenesest mõistetav, et igas väärikas live-kasiinos peab olema nii rulett, kaardimängud kui ka õnneratas. Kuid miks mitte ka üks korralik täringumäng? Olge lahked – Evolution Gaming poolt loodud Super Sic Bo ongi just selle jaoks mõeldud!

Mängus heidetakse kolme täringut ning panustamiseks on palju erinevaid võimalusi. Mõneti meenutab Super Sic Bo panustamislaud ruleti oma – panusta sisuliselt millele iganes! Mängu RTP on igati soliidne 97,22% ning panuseid saab teha vahemikus 20 sendist kuni 1000 euroni. Nagu ruletiski, võib üks mängija teha mitu erinevat panust.

Panuseid saab järgmistes mänguvoorudes korrata või ka näiteks duubeldada. Nähtavad on ka eelmiste voorude tulemused, kuid nagu õnnemängudes ikka – nende põhjal midagi järeldada ei maksa. See võib põhjustada ainult mänguri eksiarvamuse ehk Gamblers Fallacy kätte langemist.

⇪ PROOVI SEDA MÄNGU COOLBETIS! Uus mängija saab 25 tasuta spinni ilma sissemakseta

Super Sic Bo väljamaksed

Super Sic Bo mängus saab panustada väga paljudele erinevatele tulemustele:

– Suur (täringute kogusumma 11-17) ja väike (4-10)

– Paaris ja paaritu kogusumma

– Duublid (kaks täringut on sama väärtusega). Näiteks saad panustada, et tuleb kaks viite.

– Kolmikud (kolm täringut on sama väärtusega). Saad panustada nii suvalisele kui kindlale kolmikule, näiteks ühtede kolmikule. Kindlal kolmikul on ka kõrgeim, 150x väljamakse.

– Täringute kogusumma (vahemikus 4-17)

– Üks kolmest (vähemalt üks täring on sinu valitud numbriga)

– Kaks kolmest (vähemalt täringut on sinu valitud numbriga)

Boonusmänge Super Sic Bo’s ei ole, küll lisavad aga vunki kordistajad, mis võivad kerkida kuni tuhandeni. Need valitakse täiesti juhuslikult ning kehtivad ainult valitud tulemustele. Nii võib näiteks neljade kolmiku väljamakse olla 150:1 asemel hoopis 1000:1 ning seitsmese summa 12:1 asemel näiteks 80:1. Kordistaja rakendumiseks peab mõistagi vastav resultaat ka tulema.

Super Sic Bo väljamaksed täringulaual

Meie hinnang: Tegemist on taaskord omalaadse, kuid mitte just ülearu huvitava mänguga. Tõsi, võita võib päris suurelt, kuid selleks läheb vaja ka erakordset vedamist. Mängujuhi töö paistab samuti üsna ühekülgne. Super Sic Bo funktsionaalsus ja kättesaadavus on mõistagi kõrgel tasemel nagu Evolutioni mängudes ikka.