Olybet Penalty Champion – Tutvu omanäolise ja põneva kasiinomänguga

Olybet Penalty Champion on omapärane kasiinomäng, mis pakub tõsist trillerit. Löö penalte ning otsusta iga värava järel, kas võtad raha välja või riskid kõigega. Loe edasi, et näha kuidas mäng käib!

Olybet Penalty Champion on omapärane kasiinomäng

Olybet Penalty Champion

Olybet Penalty Champion on spetsiaalselt Olybeti värvidesse pandud Gaming Corpsi 2022. aasta mäng, kus sinu ülesanne on lihtne – pall väravasse lüüa! Kokku saad lüüa 25 erinevasse kohta ning oluline on see, et väravavaht sinu lööki ei tõrjuks.

Enne mängu alustamist saad valida panuse suuruse ning võimalikke tõrjete arvu. Lubatud on panused vahemikus 1-1000 eurot. Tõrjete arv tähendab numbrit, mitmel juhul 25-st püüab väravavaht palli kinni. Kui mängija valib tõrjete arvuks 5, siis 20 juhul (80%) läheb pall väravasse, viiel juhul (20%) aga püüab väravavaht palli kinni. Millise mänguvälja taga on “värav” ja millise taga “tõrje”, määrab juhus.

Kui mängija sooritab esimese löögi ning see läheb väravasse, saab mängija otsustada, kas võtab summa välja või riskib ning jätkab löömist. Iga värava järel kasvab võidusumma progresseeruvalt, kuid tõrje korral kaotab mängija kogu summa.

Näide: Mängija teeb 10-eurose panuse ning valib ühe tõrje 25-st (4%). Oletame, et mängija on juba sooritanud järjest 20 resultatiivset lööki ning tema võit on 47 eurot. See tähendab, et järgi on veel 5 mänguvälja, millest 4 (80%) on väravad ning üks (20%) tõrje. Kui mängija teeb 21-se löögi ning tabab, on tema koguvõit 58,80 €. Kui tuleb”tõrje”, siis kaotab mängija algpanuse 10 eurot. Resultatiivse löögi järel saab mängija uuesti valida, kas riskida (võiduvõimalus pärast 21. lööki on 75%) või kaotada kõik.

⇪ TUNDUB PÕNEV? PROOVI SEDA MÄNGU OLYBETIS!

Maksimaalsete võitude summad

Kui valid “1” või 24 “tõrjet”, on sinu maksimaalne võit 23,5x. Esimesel juhul pead selle saamiseks tegema järjest 24 resultatiivset lööki, teisel aga ainult ühe löögi (kuid 25-st mänguväljast 24-l on tõrje). Kahe tõrjega on maksimaalne võit 282-kordne (tuleb lüüa sisse järjest 23 palli).

Kui valid 3, 5, 7, 10, 17 või 20 tõrjet, on sinu võimalik maksimaalne võidusumma ligi 1000-kordne. Samas on ka risk väga kõrge. Kui valid näiteks 20 tõrjet, siis esimesel löögil on sinu võimalus skoorida kõigest 25%, teisel 19%, kolmandal 13%, neljandal 8% ning viiendal vaid 4%. Ning mis peamine – üksainus “tõrje” ning oled oma rahast hoobilt ilma.

Mängu üldine RTP on 94,4%, mis jääb turu keskmisele pisut alla. Aga mängida tasub seda slotikat sellegipoolest, just mängu omapärade tõttu. Ja mängida on seda lihtne ja turvaline. Ava Olybet ning proovi järele.