Uus mäng Reef Raider annab 60 tasuta spinni

Reef Raider on NetEnti uus, 2021. aasta 12. augustil valminud piraaditeemaline slotimäng.

Mäng käib 7×7 formaadis, panused algavad 0,20 € ning ühekorraga on võimalik saada kuni 8500-kordne võit. Reef Raider volatiilsus on keskmine.

Reef Raideri muudab põnevaks omapärane ülesehitus ning boonusfunktsioon. Kui sul õnnestub saada üksteise kõrvale (üles või alla) viis samasugust kujundit, siis teenid sa võidu. Kui nende sümbolite sekka mahub ka üks või enam WILD-i, siis liigud iga WILD-i eest boonusmeetril edasi.

Iga 3 sammu järel käivitub uus boonusfunktsioon, mis võimaldab lihtsamini võita ning annab teatud juhtudel ka WILD-sümboleid juurde. Kui sul õnnestub läbi kogu boonusteekond (kokku 15 sammu), teenid tasuta spinne, mille ajal on aktiveeritud võite märgatavalt suurendav boonusfunktsioon.

Paf võimaldab tutvuda selle uue mänguga koos 60 tasuta spinniga!

Kuidas Reef Raider tasuta spinnid saada?

Selleks, et alustada Pafis surfamist toimi järgnevalt:

1) Ava Pafi konto (selleks klikka siia lingile) või logi oma olemasolevale kontole sisse

2) Aktiveeri pakkumine

3) Panusta 20 € väärtuses mängus Reef Raider (min. panus 20 senti) ning saad 20 tasuta spinni

4) Panusta 40 € väärtuses mängus Reef Raider (min. panus 20 senti) ning saad 40 tasuta spinni

NB! Pane tähele, et tasuta spinnidega võidetud raha on täielikult sinu ning seda ei tule kuskil läbi mängida!

⇪ VÕTA KOHE 25 TASUTA SPINNI PAFISVõitude läbimängimise kohustust ei ole

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!